Turnir seçimi

Növünə görə

Federasiya: Ecuador (ECU)

Flag ECU
No.TurnirSon yükləmə
1SELECTIVO OLIMPICO FEMENINO 2018 11 Saat 40 Dəq.
2SELECTIVO OLIMPICO ABSOLUTO 2018 12 Saat
3Torneo Provincial Blitz 1 Gün 19 Saat
4SELECTIVO PROVINCIAL DE AJEDREZ GUAYAS 2018 CATEGORIA U12 FEMENINA 4 Gün 20 Saat
5SELECTIVO PROVINCIAL DE AJEDREZ GUAYAS 2018 CATEGORIA U18 ABSOLUTA 4 Gün 20 Saat
6SELECTIVO PROVINCIAL DE AJEDREZ GUAYAS 2018 CATEGORIA U12 VARONES 4 Gün 21 Saat
7Torneo de Ajedrez Blitz Escuela Nacional de Ajedrez ENA s.a. (Cesar Ruiz) 5 Gün 14 Saat
8TORNEO DE AJEDREZ GRUPO B 6 Gün 13 Saat
9"COPA COTOPAXI CATEGORIA ABIERTA" 10 Gün 17 Saat
10"COPA COTOPAXI CATEGORIA SUB 12" 10 Gün 18 Saat
11"COPA COTOPAXI SUB 14" 10 Gün 18 Saat
12"COPA COTOPAXI SUB 10" 10 Gün 19 Saat
13"COPA COTOPAXI SUB 08" 10 Gün 19 Saat
14XXXIII Torneo del Sabado Elite 11 Gün 19 Saat
15Torneo Semanal Serie B Escuela Nacional de Ajedrez (Cesar Ruiz) 13 Gün 13 Saat
16CAMPEONATO NACIONAL DE AJEDREZ CATEGORIA U-16 VARONES 17 Gün 14 Saat
17CAMPEONATO NACIONAL DE AJEDREZ CATEGORIA U-16 FEMENINO 17 Gün 14 Saat
18CAMPEONATO NACIONAL DE AJEDREZ CATEGORIA U-10 FEMENINA 17 Gün 15 Saat
19CAMPEONATO NACIONAL DE AJEDREZ CATEGORIA U-10 VARONES 17 Gün 15 Saat
20XXXII Torneo del Sabado 18 Gün 20 Saat
21CAMPEONATO NACIONAL SUB 16 BLITZ 19 Gün 12 Saat
22CAMPEONATO NACIONAL DE BLITZ CATEGORIA U-10 19 Gün 12 Saat
23Campeonato Semana Santa Serie A Ecuela Nacional de Ajedrez (Cesar Ruiz) 26 Gün 19 Saat
24Campeonato Provinvial de Ajedrez U-10 Varones Sucumbios 2018 30 Gün 20 Saat
25SELECTIVO PROVINCIAL DE AJEDREZ (GUAYAS) CATEGORIA U16 (VARONES) 31 Gün 14 Saat
26SELECTIVO PROVINCIAL DE AJEDREZ (GUAYAS) CATEGORIA U16 (FEMENINO) 32 Gün 11 Saat
27SELECTIVO PROVINCIAL DE AJEDREZ (GUAYAS) CATEGORIA U10 (FEMENINO) 32 Gün 11 Saat
28SELECTIVO PROVINCIAL DE AJEDREZ (GUAYAS) CATEGORIA U10 (VARONES) 32 Gün 11 Saat
29Selectivo Procincial U16 Absoluto 2018, Morona Santiago 32 Gün 18 Saat
30Selectivo Provincial U10 Morona Santiago 2018, Femenino 32 Gün 20 Saat
31Selectivo Procincial U10 Absoluto 2018, Morona Santiago 32 Gün 21 Saat
32Campeonato Selectivo Provincial Femenino U 10 32 Gün 23 Saat
33Campeonato Interno Serie A Escuela Nacional de Ajedrez "Cesar Ruiz" 33 Gün 13 Saat
34Campeonato Provincial de Ajedrez Sucumbios U-10 Absoluto 35 Gün 16 Saat
35Campeonato Nacional Femenino 2018 38 Gün 20 Saat
36Campeonato Nacional Absoluto 2018 38 Gün 20 Saat
37XXXI Torneo del Sabado Elite 39 Gün 21 Saat
38XXXI Torneo del Sabado Infantil 39 Gün 21 Saat
39I TORNEO INTERPROVINCIAL MACAS 2018, U10 44 Gün 21 Saat
40I TORNEO INTERPROVINCIAL MACAS 2018, U8 45 Gün 20 Saat
41Campeonato Provincial Interescolar de Ajedrez U-10 Sucumbios (ENA) 47 Gün 19 Saat
42Campeonato Provincial de Ajedrez Intercolegial U-16 Sucumbios (ENA) 47 Gün 19 Saat
43Campeonato Provincial de Ajedrez Intercolegial U-14 Sucumbios (ENA) 47 Gün 19 Saat
44Torneo Blitz Grupo B Escuela Nacional (Cesar Ruiz) 48 Gün 14 Saat
45III TORNEO CERRADO SULTANA DE LOS ANDES 52 Gün 15 Saat
46Torneo del Sabado XXX Elite 53 Gün 21 Saat
47TORNEO DE AJEDREZ BLITZ "MIA MALUCIN" ESCUELA NACIONAL (CESAR RUIZ) 55 Gün 12 Saat
48TORNEO BOBBY FISCHER 2018, Cat U15 U18 59 Gün 19 Saat
49TORNEO BOBBY FISCHER 2018, Cat U12 59 Gün 19 Saat
50TORNEO BOBBY FISCHER 2018, Cat U10 59 Gün 19 Saat