Federasiya seçimi    ECU Logo

Turnir seçimi

Növünə görə

Federasiya: Ecuador (ECU)

Flag ECU
No.TurnirSon yükləmə
1Torneo SCARLETH PAREDES Escuela Nacional (Cesar Ruiz) 18 Saat 8 Dəq.
2TORNEO DE AJEDREZ POR TI ECUADOR RAPID - NOVATOS 4 Gün 23 Saat
3TORNEO DE AJEDREZ POR TI ECUADOR BLITZ- OPEN 5 Gün
4TORNEO DE AJEDREZ POR TI ECUADOR RAPID - OPEN 5 Gün 3 Saat
5Torneo Interno Escuela Nacional de Ajedrez (Cesar Ruiz) 7 Gün 15 Saat
6VIII Juegos Deportivos Nacionales Juveniles Femenino Blitz 2018 7 Gün 18 Saat
7VIII Juegos Deportivos Nacionales Juveniles Absoluto 2018 Blitz 7 Gün 18 Saat
8VIII Juegos Deportivos Nacionales Juveniles Femenino 2018 8 Gün
9VIII Juegos Deportivos Nacionales Juveniles Absoluto 2018 8 Gün
10Torneo "Sebastian Noriega" Serie A Escuela Nacional de Ajedrez (Cesar Ruiz) 9 Gün 18 Saat
11Copa Junior Zambrano Blitz 10 Gün 14 Saat
12Torneo Blitz Seire A Escuela Nacional (Cesar Ruiz) 13 Gün 20 Saat
13Torneo de Ajedrez Amistad Escuela Nacional (Cesar Ruiz) 14 Gün 18 Saat
14CAMPEONATO NACIONAL ZAMORA 2018 U 08 16 Gün 4 Saat
15CAMPEONATO NACIONAL ZAMORA 2018 OPEN 18 Gün 22 Saat
16CAMPEONATO NACIONAL ZAMORA 2018 U 14 18 Gün 22 Saat
17CAMPEONATO NACIONAL ZAMORA 2018 U 12 18 Gün 22 Saat
18CAMPEONATO NACIONAL ZAMORA 2018 U 10 18 Gün 22 Saat
19Torneo de Ajedrez Scarlet Escuela Nacional de Ajedrez (Cesar Ruiz) 20 Gün 16 Saat
20Torneo de Ajedrez Nicolt Vargas ESCUELA NACIONAL DE AJEDREZ (Cesar Ruiz) 21 Gün 4 Saat
21CAMPEONATO PANAMERICANO DE AJEDREZ U-20 ABSOLUTO 2018 26 Gün 1 Saat
22CAMPEONATO PANAMERICANO DE AJEDREZ U-20 FEMENINO 2018 26 Gün 1 Saat
23Torneo Provincial Blitz 32 Gün 15 Saat
24Torneo del Sabado 34 Gün 2 Saat
25Torneo de Ajedrez mes del Padre Escuela Nacional (Cesar Ruiz) 34 Gün 18 Saat
26Torneo "Mes del Padre" Escuela Nacional de Ajedrez (Cesar Ruiz) 35 Gün 19 Saat
27Torneo de Ajedrez Fiestas de Undiad Educativa Camilo Gallegos Lago Agrio ENA 39 Gün
28CAMPEONATO NACIONAL SUB 14 MASCULINO 39 Gün 19 Saat
29CAMPEONATO NACIONAL SUB 14 FEMENINO 39 Gün 19 Saat
30CAMPEONATO NACIONAL SUB 8 ABSOLUTO 39 Gün 19 Saat
31CAMPEONATO NACIONAL SUB 08 FEMENINO 39 Gün 21 Saat
32CAMPEONATO NACIONAL BLITZ SUB 14 41 Gün 18 Saat
33CAMPEONATO NACIONAL BLITZ SUB 08 41 Gün 18 Saat
34Torneo "Julian Revelo" Serie A Escuela Nacional de Ajedrez (Cesar Ruiz) 41 Gün 19 Saat
35Torneo "Julian Revelo" Serie B Escuela Nacional de Ajedrez (Cesar Ruiz) 42 Gün 19 Saat
36XXXIV Torneo del Sabado 48 Gün 1 Saat
37Torneo "Dia del Niño" Serie A Escuela Nacional Ajedrez (Cesar Ruiz) 48 Gün 19 Saat
38Torneo "Día del Niño" Serie B Escuela Nacional de Ajedrez (Cesar Ruiz) 49 Gün 1 Saat
39Torneo Feriado mayo Escuela Nacional de Ajedrez (Cesar Ruiz) 54 Gün 21 Saat
40Campeonato Provincial Absoluto U14, Morona Santiago 55 Gün
41Campeonato Provincial U8 Absoluta 2018, Morona Santiago 55 Gün 2 Saat
42Torneo "24 de Mayo" Serie A Escuela Nacional de Ajedrez (Cesar Ruiz) 55 Gün 19 Saat
43Campeonato Provincial de Blitz U14 MORONA SANTIAGO 56 Gün 4 Saat
44Campeonato Provincial U8 Blitz MORONA SANTIAGO 56 Gün 5 Saat
45Torneo "David Herrera" Serie B Escuela Nacional de Ajedrez (Cesar Ruiz) 56 Gün 18 Saat
46SELECTIVO PROVINCIAL DE AJEDREZ DE GUAYAS CATEGORIA U14 VARONES 56 Gün 19 Saat
47SELECTIVO PROVINCIAL DE AJEDREZ DE GUAYAS CATEGORIA U14 FEMENINO 56 Gün 19 Saat
48SELECTIVO PROVINCIAL DE AJEDREZ DE GUAYAS CATEGORIA U08 VARONES 56 Gün 20 Saat
49SELECTIVO PROVINCIAL DE AJEDREZ DE GUAYAS CATEGORIA U08 FEMENINO 56 Gün 21 Saat
50Campeonato "Heidy Jurado" Serie A Escuela Nacional de Ajedrez (Cesar Ruiz) 62 Gün 19 Saat