Federasiya seçimi    ECU Logo

Turnir seçimi

Növünə görə

Federasiya: Ecuador (ECU)

Flag ECU
No.TurnirSon yükləmə
1XXI Torneo del sabado Infantil 18-11-2017 3 Saat 28 Dəq.
2TORNEO SHECID 19 Saat 10 Dəq.
3TORNEO SHECID 2 Gün 5 Saat
4PANAMERICANO AMATEUR CATEGORIA SUB-2000 ABSOLUTO 6 Gün
5PANAMERICANO AMATEUR CATEGORIA SUB-1700 ABSOLUTO 6 Gün
6PANAMERICANO AMATEUR CATEGORIA SUB-2300 ABSOLUTO 6 Gün
7XX Torneo el sabado Elite 11-11-2017 Morona Santiago 7 Gün 1 Saat
8XX Torneo del Sábado Infantil Morona Santiago 7 Gün 3 Saat
9XIX TORNEO DEL SABADO OPEN MORONA SANTIAGO 7 Gün 4 Saat
10XIX TORNEO DEL SABADO INFANTIL MORONA SANTIAGO 7 Gün 20 Saat
11II TORNEO CERRADO "SULTANA DE LOS ANDES" 19 Gün 19 Saat
12PRIMER TORNEO DE AJEDREZ MANABÍ ES TODO "COPA MARIANO ZAMBRANO" CATEGORÍA ABIERTA 19 Gün 23 Saat
13PRIMER TORNEO DE AJEDREZ MANABÍ ES TODO "COPA MARIANO ZAMBRANO" CATEGORÍA INFANTIL 19 Gün 23 Saat
14V COPA SANTA LUISA DE MARILLAC CATEGORIA U-10 VARONES 20 Gün 19 Saat
15V COPA SANTA LUISA DE MARILLAC CATEGORIA U-16 DAMAS 20 Gün 19 Saat
16V COPA SANTA LUISA DE MARILLAC CATEGORIA U-12 DAMAS 20 Gün 19 Saat
17V COPA SANTA LUISA DE MARILLAC CATEGORIA U-12 VARONES 20 Gün 20 Saat
18V COPA SANTA LUISA DE MARILLAC CATEGORIA U-08 DAMAS 20 Gün 20 Saat
19V COPA SANTA LUISA DE MARILLAC CATEGORIA U-08 VARONES 20 Gün 20 Saat
20FESTIVAL DE AJEDREZ INFANTIL OPEN MAINS SUB 16 21 Gün 2 Saat
21FESTIVAL DE AJEDREZ INFANTIL OPEN MAINS SUB 11 21 Gün 2 Saat
22FESTIVAL DE AJEDREZ INFANTIL OPEN MAINS SUB 9 21 Gün 2 Saat
23FESTIVAL DE AJEDREZ INFANTIL OPEN MAINS SUB 7 21 Gün 2 Saat
24XVII Torneo del sabado INFANTIL 28-10-2017 21 Gün 2 Saat
25II IRT IBARRA 2017 CATEGORIA SUB 10-08 25 Gün 22 Saat
26II IRT IBARRA 2017 CATEGORIA SUB 14-12 25 Gün 22 Saat
27II IRT IBARRA 2017 ABSOLUTO 26 Gün 20 Saat
28XVII torneo del sabdo infantil MORONA SANTIAGO 14-10-2017 35 Gün 1 Saat
29XVII Torneo del Sabado Abierto MORONA SANTIAGO 14-10-2017 35 Gün 1 Saat
30XVITorneo del Sabado MORONA SANTIAGO Elite 07-10-2017 38 Gün 20 Saat
31XVI Torneo del Sábado MORONA SANTIAGO Infantil 07-10-2017 38 Gün 21 Saat
32I TORNEO POR EQUIPOS ZONA 3 FEMENINO 40 Gün 21 Saat
33I TORNEO POR EQUIPOS ZONA 3 40 Gün 21 Saat
34Campeonato Escolar Pastaza 2017 Femenino 43 Gün 1 Saat
35Campeonato Escolar Pastaza 2017 43 Gün 1 Saat
36IRT COLEGIO AMERICANO 2017 CATEGORIA U-12 47 Gün 23 Saat
37IRT COLEGIO AMERICANO 2017 CATEGORIA U-23 47 Gün 23 Saat
38IRT COLEGIO AMERICANO 2017 CATEGORIA U-16 47 Gün 23 Saat
39IRT COLEGIO AMERICANO 2017 CATEGORIA U-10 47 Gün 23 Saat
40IRT COLEGIO AMERICANO 2017 CATEGORIA U-08 48 Gün
41IRT AMERICANO 2017 BLITZ 49 Gün
42IX JUEGOS DEPORTIVOS NACIONALES PREJUVENILES MASCULINO 72 Gün 23 Saat
43IX JUEGOS DEPORTIVOS NACIONALES PREJUVENILES FEMENINO 73 Gün
44I JUEGOS DEPORTIVOS NACIONALES U-23 MASCULINO 76 Gün 4 Saat
45I JUEGOS DEPORTIVOS NACIONALES U-23 FEMENINO 77 Gün
46FESTIVAL ESTUDIANTIL DE AJEDREZ ACTIVO CAT. NOVATOS U12 U.E. SAN JOSE LA SALLE 82 Gün 6 Saat
47FESTIVAL ESTUDIANTIL DE AJEDREZ ACTIVO CAT. NOVATOS U08 U.E. SAN JOSE LA SALLE 82 Gün 6 Saat
48FESTIVAL ESTUDIANTIL DE AJEDREZ ACTIVO CAT. U18 U.E. SAN JOSE LA SALLE 82 Gün 6 Saat
49FESTIVAL ESTUDIANTIL DE AJEDREZ ACTIVO CAT. U12 U.E. SAN JOSE LA SALLE 82 Gün 6 Saat
50FESTIVAL ESTUDIANTIL DE AJEDREZ ACTIVO CAT. U10 U.E. SAN JOSE LA SALLE 82 Gün 6 Saat
Advertisement