比赛选择

排序是根据

选择协会: Latvia (LAT)

Flag LAT
序号比赛最近更新
1Daugava Chess Rapid cup Latvia 100 (18.11.2018.) 20 分钟
2Olaine district open chess tournament for children 2018 A I un II sporta klases 7 小时 7 分钟
3Olaine district open chess tournament for children 2018 B III un IV sporta klases 7 小时 8 分钟
4Olaine district open chess tournament for children 2018 C Iesācēji 7 小时 9 分钟
5 Olaine Open Chess Rapid tournament 25.11.2018. balvu fonds 1200 EUR 17 小时 6 分钟
6Latvian Club Cup 2018 17 小时 7 分钟
7Malpils District chess championship- 2018 17 小时 7 分钟
8Riga Sports veterans club chess tournament 2018 17 小时 7 分钟
9XIII Termo-Eko cup 2018 17 小时 7 分钟
10Rezekne City Blitz Tournament "Latvia 100" (17.11.2018) 23 小时 46 分钟
11Liepajas 74.cempionats 1 天 16 小时
12Kuldiga district championship 2018 1 天 17 小时
13FIDE master Vitaly Levchenkov-70 1 天 18 小时
14178 RCF and Sport Club Baltika Rapid Cup 21.11.2018. 1 天 20 小时
15Liepaja chess club cup blic 2stage 1 天 23 小时
16Rēzeknes novada 2018. gada atklātais čempionāts, B turnīrs 2 天 17 小时
17Rēzeknes novada 2018. gada atklātais čempionāts, A turnīrs 2 天 17 小时
18 Rīgas pilsētas starpskolu sacensības šahā (2007. dz.gads un jaunāki) 2 天 18 小时
19177 RCF and Sport Club Baltika Rapid Cup 14.11.2018. 3 天 15 小时
20Rīgas pilsētas starpskolu sacensības šahā (2005. – 2006. dz. gads) 4 天 18 小时
21Riga Chess School Championship 2018 B 5 天 22 小时
22Riga Chess School Championship 2018 A 5 天 22 小时
23Klasifikācijas turnīrs 4. sporta klasēm (RŠS) 10.11. - 11.11.2018. 6 天 1 小时
24Latgale Region Open Team Chess Championship 2018 6 天 22 小时
25Ikmēneša Tempoturnīrs "Malta-2018", 9.posms 6 天 23 小时
26VIII World Champion Mikhail Tal blitz cup-2018 7 天 17 小时
27Martina saha turnirs 2018.Dobele 7 天 18 小时
28Vidzemes seniors numur 9 7 天 20 小时
292nd Sigulda District schoolchildren chess tournament 7 天 21 小时
30 Rīgas pilsētas starpskolu sacensības šahā (2003. – 2004. dz. gads) 9 天 19 小时
31176 RCF and Sport Club Baltika Rapid Cup 07.11.2018. 10 天 15 小时
32Klasifikācijas turnīrs iesācējiem (RŠS) 03.11. - 04.11.2018. 13 天 22 小时
33Ikmēneša Tempoturnīrs šahā "Malta-2018", 8. posms 13 天 22 小时
34Latgales Jauniešu šaha līgas komandu čempionāts (3.sezona, 1. posms) 13 天 23 小时
35Prata speles Zemgale-2018 14 天 4 小时
36Prata speles Zemgale-2018 5.-9.klase 14 天 4 小时
37Prāta spēles Zemgale-2018 1.-4.klase 14 天 4 小时
38Incukalns District Open Rapid Chess Championship 2018 14 天 20 小时
39II Riga Chess Club blitz-2018 27.11. 15 天 23 小时
40175 RCF and Sport Club Baltika Rapid Cup 31.10.2018. 17 天 15 小时
41I Riga Chess Club blitz-2018 30.10. 18 天 16 小时
42Latvian Teams Chess Championship Higher League 2018 19 天 18 小时
43Junioru Kauss 3.sp.kl 27.-28.10.2018 20 天 16 小时
44Junioru Kauss 4.sp.kl. 27.-28.10.2018. 20 天 17 小时
45Junioru kauss pirmsskolnieki 27.-28.10.2018 20 天 21 小时
46Junioru kauss iesacejiem 27.-28.10.2018 20 天 21 小时
47VIII Coach Janis Mileika memorial chess tournament B 21 天
48VIII Coach Janis Mileika memorial chess tournament A 21 天
49Latvian students' chess championship 2018/2019 21 天 22 小时
50V Latgales jauno šaha amatieru čempionāts, U10 22 天 12 小时