比赛选择

排序是根据

选择协会: Finland (FIN)

Flag FIN
序号比赛最近更新
1HSK XXXIX kevätturnaus A-ryhmä 0 分钟
2HSK XXXIX kevätturnaus B-ryhmä 6 分钟
3VĂ¥rturneringen 2018 3 小时 48 分钟
4Turku-Tampere-pikapeliottelu 2018 23 小时 15 分钟
5Pikashakin SM 2018 5 天 22 小时
6Selokunkku-turnaussarja, 5. osakilpailu, A-ryhmä 6 天 21 小时
7Selokunkku-turnaussarja, 5. osakilpailu, B-ryhmä 6 天 22 小时
8KurVi 30v Juhlaturnaus 7 天
9Kurikan koulushakki Festivaali A 9 天 3 小时
10Kurikan koulushakki Festivaali B 9 天 3 小时
11Käpylän mestaruus 2018 9 天 17 小时
12Lauttasaaren mestaruus 2018 LauttSSK 70 vuotta juhlaturnaus 17 天 6 小时
13Espoon ja Kauniaisten 3-4 lk lasten turnaus 19 天 19 小时
14Espoon ja Kauniaisten 1-2 lk lasten turnaus 19 天 19 小时
15EtVaS 2018 B 20 天 19 小时
16EtVaS 2018 C 20 天 21 小时
17EtVaS 2018 A 20 天 22 小时
18Espoon ja Kauniaisten yläkoulujen ja lukion turnaus 21 天 23 小时
19Espoon ja Kauniaisten eskareiden turnaus 21 天 23 小时
20Espoon ja Kauniaisten 5-6 lk lasten turnaus 21 天 23 小时
21Oulun nopean shakin mestaruus 22 天
2240.Kalakukkoturnaus 2018 (C-ryhmä) 26 天 7 小时
2340.Kalakukkoturnaus 2018 (D-ryhmä) 26 天 7 小时
2440.Kalakukkoturnaus 2018 (A-ryhmä) 28.-29.4. 27 天 22 小时
2540. Kalakukkoturnaus 2018 (B-ryhmä) 27 天 23 小时
26Selokunkku-turnaussarja, 4. osakilpailu, B-ryhmä 28 天 21 小时
27Selokunkku-turnaussarja, 4. osakilpailu, A-ryhmä 28 天 21 小时
28Työväentalosarjan 2. osakilpailu 29 天
29Turun turnajaiset A-ryhmä 29 天 1 小时
30Turun turnajaiset F-ryhmä 29 天 3 小时
31Turun turnajaiset E-ryhmä 29 天 3 小时
32Turun turnajaiset C-ryhmä 29 天 3 小时
33Turun turnajaiset B-ryhmä 29 天 3 小时
34Turun turnajaiset D-ryhmä 29 天 3 小时
35Ekenäs Öppna Mästerskap 2018, 15 + 15 min. 30 天 18 小时
36KäpSK:n rap 6/2018 30 天 19 小时
37Tampereen seudun koulujoukkuemestaruus, luokat 1-3 33 天 2 小时
38Pääkaupunkiseudun koulujoukkueiden avoin mestaruus 2018 Luokat 4-6 34 天 23 小时
39Pääkaupunkiseudun koulujoukkueiden avoin mestaruus 2018 Luokat 1-3 34 天 23 小时
40Tampereen seudun koulujoukkuemestaruus, luokat 4-6 35 天 23 小时
41Tampereen seudun koulujoukkuemestaruus, yläkoulut 36 天
42HSL vartit C-ryhmä, 2018 37 天 19 小时
43HSL_vartit_B_2018 38 天
44Raseborgs 8. skolschacksturnering - Raaseporin 8. koulushakkiturnaus 18.04.2018 39 天 3 小时
45HSL vartit A-ryhmä, (2018) 41 天 2 小时
46Koulujoukkueiden SM-kilpailut, luokat 1-3 41 天 21 小时
47Koulujoukkueiden SM-kilpailut, jatkokoulut 41 天 21 小时
48Koulujoukkueiden SM-kilpailut, luokat 4-6 41 天 21 小时
49Koulujoukkueiden SM-kilpailut, yläkoulut 42 天 2 小时
50FordStore shakkiturnaus B-ryhmä 43 天