序号 | 比赛 | Not started | Playing | Finalized |
| 最近更新 |
1 | Akaan Shakin viikonlopputurnaus 2024 | St 7 小时 29 分钟 |
2 | Intellektin nuorten turnaus, 24.3.2024 | St 7 小时 31 分钟 |
3 | Areenan perjantaiblikstit 2024, osakilpailu 2/6 | Bz 7 小时 54 分钟 |
4 | SiMa-turnaus Tampereella 27.4.2024 | Bz 7 小时 56 分钟 |
5 | VIII ShakkiNet International / EtVaS 50 years | St 8 小时 42 分钟 |
6 | PSY:n nopea shakki 18.3.2024 | Rp 10 小时 35 分钟 |
7 | Finnish Championship League 2023-2024 | St 1 天 8 小时 |
8 | FIN League 2023-2024 Div 1/2 | St 1 天 9 小时 |
9 | FIN League 2023-2024 Div 1/1 | St 1 天 14 小时 |
10 | Shakkilinna Young Masters -finaaliturnaus 29.6.2024 | Rp 3 天 17 小时 |
11 | KäpSK:n rap 5/2024 | Rp 4 天 8 小时 |
12 | Areenan pitkän pelin ilta 12.3.2024 | St 5 天 14 小时 |
13 | PSY:n maanantaivartti | Rp 7 天 10 小时 |
14 | Kangasalan Viikonlopputurnaus 9.3-10.3 A-ryhmä | St 8 天 11 小时 |
15 | Kangasalan Viikonlopputurnaus 9.3-10.3 B-ryhmä | St 8 天 11 小时 |
16 | Turun turnajaiset 9.3.2024 E-ryhmä | Rp 9 天 17 小时 |
17 | Turun turnajaiset 9.3.2024 C-ryhmä | Rp 9 天 17 小时 |
18 | Turun turnajaiset 9.3.2024 G-ryhmä | Rp 9 天 17 小时 |
19 | Turun turnajaiset 9.3.2024 F-ryhmä | Rp 9 天 17 小时 |
20 | Turun turnajaiset 9.3.2024 D-ryhmä | Rp 9 天 17 小时 |
21 | Turun turnajaiset 9.3.2024 B-ryhmä | Rp 9 天 17 小时 |
22 | Turun turnajaiset 9.3.2024 A-ryhmä | Rp 9 天 17 小时 |
23 | Kangasalan Viikonlopputurnaus 9.3-10.3 | St 10 天 13 小时 |
24 | KäpSK:n maaliskuun 2024 pikapelit | Bz 11 天 8 小时 |
25 | TuTS:n nopean shakin SELO-turnaus 7.3.2024 | Rp 11 天 10 小时 |
26 | Campussport 4.3.2024 | Rp 14 天 12 小时 |
27 | Tammer-Shakin shakkiviikonloppu 3.3.2024, D-ryhmä (sunnuntai) | St 15 天 10 小时 |
28 | Tammer-Shakin shakkiviikonloppu 3.3.2024, C-ryhmä (sunnuntai) | St 15 天 10 小时 |
29 | Tammer-Shakin shakkiviikonloppu 2.3.2024, B-ryhmä (lauantai) | St 16 天 10 小时 |
30 | Tammer-Shakin shakkiviikonloppu 2.3.2024, A-ryhmä (lauantai) | St 16 天 10 小时 |
31 | KäpSK:n rap 4/2024 | Rp 17 天 17 小时 |
32 | Areenan pitkän pelin ilta 27.2.2024 | St 20 天 10 小时 |
33 | PSY:n nopea shakki 26.2.2024 | Rp 21 天 10 小时 |
34 | MatSK weekend tournament 2024, B-ryhmä | St 22 天 10 小时 |
35 | MatSK weekend tournament 2024, A-ryhmä | St 22 天 10 小时 |
36 | Oulun pikashakin mestaruus 2024 | Bz 23 天 16 小时 |
37 | Käpylän mestaruus 2024 | St 25 天 8 小时 |
38 | PSY:n nopea shakki | Rp 28 天 10 小时 |
39 | Nordic Youth Chess Championship 2024, group C | St 29 天 12 小时 |
40 | Nordic Youth Chess Championship 2024, group B | St 29 天 12 小时 |
41 | Nordic Youth Chess Championship 2024, group A | St 29 天 13 小时 |
42 | Nordic Youth Chess Championship 2024, group E | St 29 天 13 小时 |
43 | Nordic Youth Chess Championship 2024, group D | St 29 天 13 小时 |
44 | Nordic Youth Chess Championship 2024, Blitz tournament | Bz 30 天 9 小时 |
45 | KymS:n nopean shakin turnaus 17.2.2024 (talvi) A-ryhmä | Rp 30 天 13 小时 |
46 | KymS:n nopean shakin turnaus 17.2.2024 (talvi) B-ryhmä | Rp 30 天 13 小时 |
47 | FIN League 2023-2024 Div 2/4 | St 31 天 7 小时 |
48 | FIN League 2023-2024 Div 2/3 | St 34 天 8 小时 |
49 | Areenan pitkän pelin ilta 13.2.2024 | St 34 天 10 小时 |
50 | PSY:n nopea shakki 12.2.2024 | Rp 35 天 10 小时 |
View more tournaments... |