比赛选择

排序是根据

选择协会: Armenia (ARM)

Flag ARM
序号比赛最近更新
1Արմավիր մարզի եզրափակիչ առաջնություն 4 小时 16 分钟
2«64» շախմատի դպրոցի 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 4 小时 49 分钟
3Երևանի 2018թ.-ի շախմատի առաջն. - Պ-10 5 小时
4Երևանի 2018թ.-ի շախմատի առաջն. - Ա-12 5 小时 26 分钟
5Երևանի 2018թ.-ի շախմատի առաջն. - Ա-10 5 小时 27 分钟
6Երևանի 2018թ.-ի շախմատի առաջն. - Պ-8 5 小时 28 分钟
7Երևանի 2018թ.-ի շախմատի առաջն. - Պ-14 5 小时 40 分钟
8Կոտայքի մարզի պատանեկան առաջնություն, մինչև 16 տ. 5 小时 40 分钟
9Կոտայքի մարզի պատանեկան առաջնություն, մինչև 14 տ. 5 小时 40 分钟
10Կոտայքի մարզի պաատանեկան առաջնություն, մինչև 12տ. 5 小时 40 分钟
11Կոտայքի մարզի պատանեկան առաջնություն, մինչև 10 տ. 5 小时 41 分钟
12Երևանի 2018թ.-ի շախմատի առաջն. - Պ-16 5 小时 47 分钟
13Երևանի 2018թ.-ի շախմատի առաջն. - Պ-12 5 小时 48 分钟
14Դավթաշենի շախմատի դպրոց. 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 5 小时 58 分钟
15Shirak Region Chempionship 6 小时 28 分钟
16Loru marzi minchev 12 tarekanneri arajnutyun 6 小时 46 分钟
17Loru marzi minchev 10 tarekan aghjikneri arajnutyun 6 小时 53 分钟
184-րդ կարգի որակավորման մրցաշար(16:30)-Քանաքեռ-Զեյթուն 6 小时 55 分钟
19Երրորդ կարգի որակավորման մրցաշար/ Շախ.Տուն/ 6 小时 56 分钟
20Loru marzi minchev 10 tarekanneri arajnutyun 7 小时 9 分钟
21CLASSIFICATION FOR II CATEGORY 7 小时 19 分钟
224-րդ կարգի որակավորման մրցաշար(15:00)-Քանաքեռ-Զեյթուն 8 小时 29 分钟
23SPRING - 2018 /A 2006 < / Ch.H. 9 小时
24SPRING - 2018 /B < 2005 /Ch.H. 9 小时
25Որակավորման մրցաշար IV կարգի համար - Նուբարաշենի շախմատի դպրոց 1 天 5 小时
264-րդ կարգ-Աջափնյակ 12.02.2018 2 天 6 小时
27Loru marzi minchev 12-16 tarekan aghjikneri arajnutyun 2 天 6 小时
28Loru marzi minchev 14 tarekanneri arajnutyun 2 天 6 小时
29Loru marzi minchev 16 tarekanneri arajnutyun 4 天 6 小时
30Արմավիրի Շախմատի Դպրոց 4 կարգի որակավորման մրցաշար 7 天 7 小时
31Շիրակի մարզի 16 տարեկանների առաջնություն 7 天 10 小时
32ՀՀ ոստիկանության 2018թ. արագ շախմատի թիմային առաջնություն 7 天 10 小时
33Շիրակի մարզի 14 տարեկանների առաջնություն 8 天 5 小时
34Շիրակի մարզի աղջիկների առաջնություն 8 天 5 小时
35Շիրակի մարզի աղջիկների առաջնություն/փոքրեր/ 8 天 7 小时
36ՀՀ ոստիկանության 2018թ. արագ շախմատի անհատական առաջնություն 8 天 9 小时
37Մարզադպրոցի 1/2 եզրափակիչ առաջնություն,Արաբկիր 9 天 7 小时
384-րդ կարգի որակավորման մրց./ շախ. տուն 9 天 7 小时
39ՆՀՏ - արագ շախմատ 11 天 5 小时
40ԿՈՐՅՈՒՆ ՀՈՎՀԱՆՆԻՍՅԱՆԻ ՀՈՒՇԱՄՐՑԱՇԱՐ 12 天 8 小时
41IV կարգի որակավորման մրցաշար Ավան 14 天 6 小时
42CLASSIFICATION FOR III CATEGORY 14 天 7 小时
43Արմավիր մարզի մինչև 10տ․ պատանիների եզրափակիչ 19 天 7 小时
44Արմավիր մարզի մինչև 12տ․ պատանիների եզրափակիչ 19 天 9 小时
45Արմավիր մարզի մինչև 14 տարեկան պատանիների եզրափակիչ 19 天 9 小时
46Kotayqi marzi 2018 tghamardkanc arajnutyun 19 天 9 小时
47Yerevan CH. 1/4 Final 20 天 4 小时
48Շիրակի մարզի 12 տարեկանների առաջնություն 20 天 6 小时
49Շիրակի մարզի 10 տարեկանների առաջնություն 20 天 6 小时
50Երևանի մ.12 տ. առաջ. կիսաեզրափակիչ մրց. 20 天 8 小时