协会选择    ECU Logo

比赛选择

排序是根据

选择协会: Armenia (ARM)

Flag ARM
序号比赛最近更新
14-րդ Կարգի որակավորման մրցաշար ք.Վեդի 1 小时 21 分钟
21ին կարգի որակավորման մրցաշար 1 小时 26 分钟
32-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 1 小时 44 分钟
4Tsaghkadzor Open 2017 - B 1 小时 56 分钟
5Tsaghkadzor Open 2017 - A 1 小时 57 分钟
6«64» շախմատի դպրոցի IV կարգի որակավորման մրցաշար 2 小时 56 分钟
72nd Category Tournament/Ch.H. 3 小时 50 分钟
8CLASSIFICATION FOR I CATEGORY 4 小时 3 分钟
9 Դավթաշենի շախմատի դպրոց Խառը մրցաշար 4 小时 5 分钟
103-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Կենտրոն 4 小时 27 分钟
114-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Քանաքեռ-Զեյթուն/Բ խումբ-16:30 5 小时 13 分钟
124-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Քանաքեռ-Զեյթուն/Ա խումբ-15:00 5 小时 15 分钟
13A.Anastasyan Memorial - blitz 5 小时 46 分钟
14 ՆՀՏ - 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար /Բ խումբ 17:30 1 天
15ՆՀՏ - 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար/ Ա խումբ 16:30 1 天
16Արաբկիրի 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 1 天 5 小时
17Որակավորման մրցաշար III կարգի համար:Նուբարաշենի շախմատի դպրոց 2 天 9 小时
18Դպրոցականների օլիմպիադայի 2-րդ փուլ- Բաղրամյան 2 天 9 小时
19T. Petrosyan Chess House 1/2 F./Rapid-4 3 天 6 小时
20Ընկերական մրցախաղ՝ Ռաֆայել Վահանյանի մարզադպրոց 3 天 23 小时
21Շիրակի մարզի 1/4 առաջնություն 4 天 5 小时
224-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Արմավիրի շախմատի դպրոց 4 天 7 小时
23Երևանի շախմատի դպրոցների թիմային առաջնություն 5 天 1 小时
243rd Categori Tournament-CH 5 天 4 小时
25II կարգի որակավորման մրցաշար Ավան 7 天 3 小时
26T. Petrosyan Chess House 1/2 F./Rapid-4 7 天 10 小时
273-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Նոր Նորք 9 天 5 小时
28Դպրոցականների օլիմպիադայի 2-րդ փուլ- Արմավիր 10 天 2 小时
29Սյունիքի մարզի կայծակնային շախմատի 2-րդ առաջնություն 10 天 4 小时
30Սյունիքի մարզի շախմատի պատանիների 12-րդ առաջնություն / 12 տ. / 10 天 9 小时
31Սյունիքի մարզի շախմատի պատանիների 12-րդ առաջնություն /10 տ. / 10 天 11 小时
324-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Ռաֆայել Վահանյանի մարզադպրոց Խումբ Բ 18 : 00 11 天 3 小时
33 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Ռաֆայել Վահանյանի մարզադպրոց Խումբ Ա 16 : 00 11 天 3 小时
34Kotayqi marz 12-rd olimpiada Abovyani taratsashrjanayin phul 11 天 3 小时
35<<Շախմատի ակադեմիայի գավաթ>> արագ շախմատ IVփուլ 11 天 5 小时
3612-ая шахматная олимпиада среди школьников 11 天 11 小时
37CLASSIFICATION FOR II CATEGORY 13 天 5 小时
38ՆՀՏ - արագ շախմատ 16 天 3 小时
394-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Կենտրոն (2-րդ խումբ - 14:15) 16 天 7 小时
404-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Կենտրոն (1- ին խումբ 13:00 ) 16 天 7 小时
413-րդ կարգի որակավորման մրցաշար. Աջափնյակ 16 天 11 小时
42Chess School of Abovyan is 10 year! 17 天 2 小时
43T. Petrosyan Chess House 1/2 F. /Rapid-3 17 天 6 小时
44T. Petrosyan Chess House 1/2 F. 18 天 2 小时
454rd Category Tournament /Ch.H. 18 天 7 小时
46CLASSIFIKATION FOR IV CATEGORY 18 天 7 小时
47Դպրոցականների շախմատի 12-րդ օլիմպիադայի II փուլ - Մասիսի տարածաշրջան 19 天 5 小时
48Շիրակի մարզի 1/8 առաջնություն III կարգայիններ 19 天 10 小时
49Արմիկ Աղբալյանի հուշամրցաշար - 1-ին կարգայինների մրցաշար 19 天 19 小时
50Արմիկ Աղբալյանի հուշամրցաշար - 2-րդ կարգայինների մրցաշար 19 天 19 小时
Advertisement