协会选择    ECU Logo

比赛选择

排序是根据

选择协会: Armenia (ARM)

Flag ARM
序号比赛最近更新
12nd Yerevan Open 6 小时 19 分钟
2<<Սահմանապահ Կոթի>> եզրափակիչ թիմային առայնություն 9 小时 18 分钟
3T. Petrosyan Chess House 1/2 F./Rapid-1 11 小时 39 分钟
43 կարգի որակավորման մրցաշար Մալաթիա Սեբաստիա 12 小时 43 分钟
54 կարգի որակավորման մրցաշար Մալաթիա Սեբաստիա 14 小时 29 分钟
6Autumn - 2017 1 天 7 小时
7Հայաստանի Անկախության օրվան նվիրված արագ շախմատ (վետերաններ) 2 天 14 小时
8IV կարգի որակավորման մրցաշար 3 天 9 小时
9Tournament dedicated to Independence Day 3 天 11 小时
10Կայծակնային մրցաշար նվիրված Ազգային Ինքնորոշման Տարելիցին` սեպտեմբերի 21-ին 3 天 13 小时
11Անկախության 26-րդ տարեդարձին նվիրված մրցաշար Նուբարաշեն շախմատի մարզադպրոց 4 天 9 小时
12Լևոն և Կարեն Գրիգորյանների 70-ամյակին նվիրված հուշամրցաշար 13 天 13 小时
13Տ. Պետրոսյանի անվ. շախմատի մարզադպրոցի առաջնություն 2017թ. 18 天 14 小时
14ՀՀ նախագահի` "Հաշմանդամություն ունեցող լավագույն մարզիկ" մրցանակի համար 23 天 14 小时
15ՀՀ Վետերան շախմատիստների /50+/արագ շախ. թիմային միջմարզային գավաթի 28 天 13 小时
16Անդրանիկ Մարգարյանի հիշատակին նվիրված կայծակնային մրցաշար 31 天 11 小时
17T. Petrosyan Chess House 1/4 F. 31 天 12 小时
18Lazr Sargsyani hushamrcashar 32 天 11 小时
19Ուսումնամարզական մրցաշար 32 天 12 小时
20ՆԱՐՎԱ շախմատի դպրոցի կիսաեզրափակիչ բաց առաջնություն 32 天 14 小时
2178th Armenian CH The 1st League 33 天 11 小时
224-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Կենտրոն 34 天 12 小时
23Abovyan OPEN-2017 42 天 10 小时
24T. Petrosyan Chess House 1/8 F 46 天 13 小时
25ՀՀ կույր շախմատիստների առաջնության եզրափակիչ մրցաշար 48 天 13 小时
26Ամառային որակավորման մրցաշար II կարգայիններ 52 天 13 小时
27Armenian Women's CH. The 1st League 54 天 7 小时
28Գեղարքունիքի մարզի 1-ին կարգի մրցաշար 55 天 9 小时
29Ամառային որակավորման մրցաշար IV կարգի համար 57 天 13 小时
3010-րդ համաՀՄԸՄ-ական խաղեր /շախմատ/ 57 天 15 小时
312-rd kargi vorakavorman mrcashar - Sevan 61 天 15 小时
32Հայաստանի վետերանների 2017թ․ առաջնություն (50+) 64 天 7 小时
33Հայաստանի վետերանների 2017թ․ առաջնություն (65+) 64 天 7 小时
34Lake Sevan 2017 64 天 12 小时
35CLASSIFKATION FOR 1st CATEGORY 65 天 12 小时
36Արագ շախմատ Ավանի թիմի և ոստիկանության միջև 66 天 8 小时
37Շախմատի համաշխարհային օրվան նվիրված արագ շախմատի մրցաշար /Ա խումբ/ 66 天 9 小时
38Շախմատի համաշխարհային օրվան նվիրված արագ շախմատի մրցաշար /Բ խումբ / 66 天 11 小时
39T. Petrosyan Chess House 1/16 F. 67 天 13 小时
40Stepan Avagyan Memorial 2017 U18 76 天 12 小时
41Stepan Avagyan Memorial 2017 U12 76 天 12 小时
42Stepan Avagyan Memorial 2017 U10 76 天 12 小时
434 կարգի որակավորման մրցաշար - Շենգավիթ Խումբ Բ 78 天 13 小时
44ՄԱՐԶԱԴՊՐՈՑԻ ԱՌԱՋՆՈՒԹՅՈՒՆ 78 天 13 小时
45CLASSIFICATION FOR 2nd CATEGORY 78 天 13 小时
464 կարգի որակավորման մրցաշար - Շենգավիթ Խումբ Ա 78 天 14 小时
47Գյումրու շախմատի մարզադպրոցի առաջնության կիսաեզրափակիչ I կարգայիններ 78 天 15 小时
4805.07.2017 81 天 11 小时
49Stepan Avagyan Memorial 2017 - Blitz 81 天 17 小时
50ՆՀՏ - եզրափակիչ 82 天 6 小时
Advertisement