Federations valg    ECU Logo

Turneringsvalg

Sortering i helhold til

Valgt federation: Moldova (MDA)

Flag MDA
Nr.TurneringSidste opdatering
119 mai, turneul B 6 Dage 20 Timer
219 mai turneul A 6 Dage 20 Timer
319 mai, turneul C 6 Dage 20 Timer
4Turneul National de sah intre echipe „Familia sahistă” 2018 13 Dage 18 Timer
5Memorialul "L.E.Beghelman" Turneu B 19 Dage 20 Timer
6Memorialul"L.E.Beghelman" Turneu A 19 Dage 22 Timer
7TURNEUL INTERNATIONAL ,,CUPA FEDERATIEI DE SAH” Grand-Prix 2018 26 Dage 20 Timer
8Cupa Tricolorului open 12 ani 28 Dage 16 Timer
9Cupa Mobias Banca 2018, juniori 41 Dage 20 Timer
10Turneu de calificare "Florile Dalbe", cat II, juniori 41 Dage 21 Timer
11Finala Turneului National de sah “Turnul alb” 2018 42 Dage 18 Timer
12Memorialul Lazar Susterman, Bliz 54 Dage 19 Timer
13Memorialul Lazar Susterman,Grand-Prix 2018 55 Dage 18 Timer
14Memorialul Lazar Susterman 2018 Copii 55 Dage 20 Timer
15Campionatul Republicii Moldova la şah blitz, tineret pînă la 16, 18, 20 ani 61 Dage 19 Timer
16Campionatul RM la sah blitz, junioare pina la 16,18,20 ani 61 Dage 19 Timer
17Campionatul Republicii Moldova la şah rapid, tineret pînă la 16, 18, 20 ani 62 Dage 18 Timer
18Campionatul Republicii Moldova la şah rapid, junioare pînă la 16, 18, 20 ani 62 Dage 18 Timer
19Turneul National " Turnul Alb " 2018 mun. Chisinau 67 Dage 20 Timer
20Turneul National la Sah "Turnul Alb" etapa a II, Zona de Nord, Balti 68 Dage 20 Timer
21Campionatul Republicii Moldova la Șah Clasic între Juniori și Tineret 2018, B14 75 Dage 19 Timer
22Campionatul Republicii Moldova la Șah Clasic între Juniori și Tineret 2018, B16 75 Dage 19 Timer
23Campionatul Republicii Moldova la Șah Clasic între Juniori și Tineret 2018, F14 75 Dage 19 Timer
24Campionatul Republicii Moldova la Șah Clasic între Juniori și Tineret 2018, F16 75 Dage 19 Timer
25Campionatul Republicii Moldova la Sah Clasic, B 12 75 Dage 19 Timer
26Campionatul Republicii Moldova la Sah Clasic, F 10 75 Dage 19 Timer
27Campionatul Republicii Moldova la Sah Clasic, F 12 75 Dage 19 Timer
28Campionatul Republicii Moldova la Șah Clasic între Juniori și Tineret 2018, B-18 75 Dage 20 Timer
29Campionatul Republicii Moldova la Sah Clasic, B10 75 Dage 20 Timer
30Campionatul Republicii Moldova la sah Clasic, B 8 75 Dage 21 Timer
31Campionatul Republicii Moldova la Sah Clasic, F 8 75 Dage 21 Timer
32Campionatul Republicii Moldova la Șah Clasic între Juniori și Tineret 2018, F-18 77 Dage 19 Timer
33Campionatul Republicii Moldova la sah clasic, fete 8 ani 83 Dage 18 Timer
34Campionatul RM la sah rapid 2018 intre femei 89 Dage 20 Timer
35Campionatul RM la sah rapid 89 Dage 20 Timer
36Turneu de calificare catre Campionatul R.Moldova Balti F12 96 Dage 20 Timer
37Turneu de calificare catre Campionatul R.Moldova Balti B8 96 Dage 21 Timer
38Turneu de calificare catre Campionatul R.Moldova Balti B12 97 Dage 20 Timer
39Turneu de calificare catre Campionatul R.Moldova Balti F10 97 Dage 20 Timer
40Turneu de calificare catre Campionatul R.Moldova Balti B-10 97 Dage 21 Timer
41Turneu de califucare catre Campionatul R.Moldova Balti B14 102 Dage 13 Timer
42Campionatul Republicii Moldova la sah clasic 2018, feminin 106 Dage 17 Timer
43Campionatul Republicii Moldova la sah clasic 2018, masculin 106 Dage 19 Timer
44Campionatul mun.Chisinau, copii sub 12 ani 108 Dage 15 Timer
45Campionatul mun.Chisinau, fete sub 10 ani 108 Dage 16 Timer
46Campionatul mun.Chisinau, baieti sub 10 ani 108 Dage 16 Timer
47Campionatul mun.Chisinau, fete sub 12 ani 108 Dage 16 Timer
48Campionaul mun.Chisinau, copii sub 8 ani 108 Dage 17 Timer
49Campionatul RM la sah blitz 2018, final 117 Dage 18 Timer
50Campionatul RM la sah blitz 2018, feminin 117 Dage 18 Timer