Logged on: Gast
Servertime 19.03.2024 06:31:49
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Hjem
Turneringsdatabase
Østrigsk mester
Fotos
FAQ / OSS
Online tilmelding
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Kalendar
Links
Tekniske nyheder
Kontakt
Federations valg
ACF
AFG
AHO
ALB
ALG
AND
ANG
ANT
ARG
ARM
ARU
AUS
AUT
(Wien
NÖ
Bgld
OÖ
Sbg
Tirol
Vbg
Stmk
Knt
ÜRe)
AZE
BAH
BAN
BAR
BDI
BEL
BEN
BHU
BIH
BLR
BOL
BOT
BRA
BRN
BRU
BUL
BUR
CAF
CAM
CAN
CAT
CAY
CCA
CHI
CHN
CIV
CMR
COL
CPV
CRC
CRO
CUB
CYP
CZE
DEN
DJI
DOM
ECU
ECU
EGY
ENG
ESA
ESP
EST
ETH
FAI
FID
FIJ
FIN
FRA
GAM
GCI
GEO
GEQ
GER
GHA
GRE
GUA
GUM
GUY
HAI
HKG
HON
HUN
INA
IND
IOM
IRI
IRL
IRQ
ISL
ISR
ISV
ITA
IVB
JAM
JCI
JOR
JPN
KAZ
KEN
KGZ
KOR
KOS
KSA
KUW
LAO
LAT
LBA
LBN
LBR
LCA
LES
LIE
LTU
LUX
MAC
MAD
MAR
MAS
MAW
MDA
MDV
MEX
MGL
MKD
MLI
MLT
MNC
MNE
MOZ
MRI
MTN
MYA
NAM
NCA
NED
NEP
NGR
NIG
NIR
NOR
NRU
NZL
OMA
ONL
PAK
PAN
PAR
PER
PHI
PLE
PLW
PNG
POL
POR
PUR
QAT
ROU
RSA
RUS
RWA
SCG
SCO
SEN
SEY
SGP
SLE
SLO
SMR
SOL
SRB
SRI
SSD
STP
SUD
SUI
SUR
SVK
SWE
SWZ
SYR
TAN
THA
TJK
TKM
TLS
TOG
TPE
TTO
TUN
TUR
UAE
UGA
UKR
URU
USA
UZB
VEN
VIE
WLS
YEM
ZAM
ZIM
Turneringsvalg
Alle turneringer
Kun kørende turneringer (turneringsvarighed mindre end 3 uger)
Kun kørende turneringer (turneringsvarighed længere end 3 uger)
Turneringer som starter indenfor de næste 7 dage
Turneringer som starter om mere end 7 dage
Turneringer som er afsluttede indenfor de sidste 7 dage
Turneringer som er afsluttede mere end 7 dage siden
Turneringer i de sidste 10 uger med partier
Sortering i helhold til
Seneste uploads, sorteret i stigende orden
Valgt federation: Lithuania (ltu)
Nr.
Turnering
Not started
Playing
Finalized
Sidste opdatering
1
VšĮ Rietavo šachmatų klubo Karaliaus gambitas pavasarinis turnyras 2024
Rp
7 Minutter
2
Spring Rapid 2024 (Vilnius, 04-06)
Rp
8 Timer 44 Min.
3
2024 m. Lietuvos mokyklų žaidynių šachmatų varžybos U11
Rp
11 Timer 44 Min.
4
Stars & Stripes Rapid 2024-03-21
Rp
13 Timer 5 Min.
5
2024 m. Kauno miesto mokyklų žaidynių (U11) šaškių varžybos
Rp
13 Timer 30 Min.
6
2023/2024 m. m. Kauno rajono pradinių klasių mokinių sporto žaidynių šaškių varžybos
Rp
16 Timer 32 Min.
7
2024-03-23 *** VISAGINAS CHESS ACADEMY FIDE
Rp
16 Timer 32 Min.
8
Griunvaldo greitųjų šachmatų turnyras Pasaulinė meteorologijos diena 2024
Rp
16 Timer 43 Min.
9
Mažojo Klaipėdos licėjaus priešmokyklinukų turnyras "Pergalingas ėjimas"
Rp
18 Timer 17 Min.
10
Mažojo Klaipėdos licėjaus pirmokų turnyras "Pergalingas ėjimas"
Rp
18 Timer 48 Min.
11
VŠK Klasika 2024 Bendras sąrašas
St
19 Timer 49 Min.
12
2024 m. Panevėžio šachmatų čempionatas finalas
St
1 Dage 8 Timer
13
Vilnius Standard Rating Chess Tournament "SPRING CUP 2024"
St
1 Dage 11 Timer
14
Senjorų Avilio greitųjų maratonas 3 etapas 2024.03.17
Rp
1 Dage 14 Timer
15
Šiaulių moksleivių žaibo šachmatų turnyras (kovas)
Bz
1 Dage 18 Timer
16
Atviras Kauno senjorų velykinis greitųjų šachmatų turnyras Kaunas Open Seniors Rapid Easter Chess Tournament
Rp
1 Dage 18 Timer
17
2024 m. LAS vyrų šachmatų čempionatas
St
1 Dage 18 Timer
18
Senjorų Avilio greitųjų maratonas 2 etapas 2024.02.25
Rp
2 Dage 10 Timer
19
Šachmatų varžybos SEIMO TAURĖ 2024 – D turnyras (didieji šachmatai)
St
2 Dage 11 Timer
20
Klaipėdos "Bokšto" taurė 2024
St
2 Dage 12 Timer
21
Atviras Kauno senjorų greitųjų šachmatų turnyras – 67
Rp
2 Dage 13 Timer
22
2024 m. LAS moterų šachmatų čempionatas
St
2 Dage 15 Timer
23
Šachmatų varžybos SEIMO TAURĖ 2024 – A turnyras
Bz
2 Dage 15 Timer
24
Šachmatų varžybos SEIMO TAURĖ 2024 – C turnyras (simultanas)
St
2 Dage 15 Timer
25
Žemaitijos krašto šachmatų maratonas-Kombinacija 7,3 etapas(Kražiai)
Rp
2 Dage 15 Timer
26
2024-03-16 *** KŠMK greitųjų šachmatų mėgėjų turnyras, KLAIPĖDA
Rp
2 Dage 15 Timer
27
Griunvaldo greitųjų šachmatų turnyras Knygnešių diena 2024
Rp
2 Dage 15 Timer
28
Šachmatų varžybos SEIMO TAURĖ 2024 – B turnyras (U14)
Bz
2 Dage 16 Timer
29
Šiaulių moksleivių žaibo šachmatų turnyras (kovas)
Bz
2 Dage 18 Timer
30
Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro Švyturio taurė 2024
Rp
3 Dage 10 Timer
31
Blitz šachmatų čempionate
Rp
3 Dage 12 Timer
32
Klaipėdos Kovo 11-osios dienos turnyras
Bz
4 Dage 13 Timer
33
"Žaibo" turnyras
Bz
4 Dage 22 Timer
34
Griunvaldo žaibas XI
Bz
5 Dage 7 Timer
35
Šiaulių maratonas Nr.26
Bz
5 Dage 11 Timer
36
Klaipėdos miesto mokinių mero taurės sporto žaidynių šachmatų varžybos (U11)
Rp
5 Dage 14 Timer
37
Vilniaus šachmatų klubo žaibo turnyras 2024-03-12 Nepriklausomybės atkūrimo dienos proga
Bz
6 Dage 9 Timer
38
Širvintos Rapid 2024
Rp
6 Dage 15 Timer
39
2024 m. Lietuvos šachmatų čempionato pusfinalis
St
7 Dage 16 Timer
40
Mokytojo Stepono Meškausko atminimo šachmatų turnyras
Rp
7 Dage 17 Timer
41
Griunvaldo greitųjų šachmatų turnyras Lietuvos diena 2024
Rp
9 Dage 16 Timer
42
2024 m. Lietuvos policijos šachmatų pirmenybės
Rp
10 Dage 20 Timer
43
VŠK Klasika 2024 Iššūkio grupė
St
10 Dage 21 Timer
44
VŠK Klasika 2024 Elito grupė
St
10 Dage 21 Timer
45
Griunvaldo žaibas X
Bz
12 Dage 10 Timer
46
"Žaibo" turnyras
Bz
12 Dage 11 Timer
47
Šiaulių maratonas Nr.25
Bz
12 Dage 11 Timer
48
Vilniaus šachmatų klubo žaibo turnyras 2024-03-05
Bz
13 Dage 10 Timer
49
Klaipėdos r. LMŽ pradinių klasių šachmatų varžybos
Rp
13 Dage 19 Timer
50
2024 m. Lietuvos moterų šachmatų čempionato pusfinalis
St
14 Dage 17 Timer
Vis flere turneringer …
Skakturnerings resultatserver
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 12.03.2024 12:22
Juridiske detaljer / brugs betingelser