Turneringsvalg

Sortering i helhold til

Valgt federation: Georgia (GEO)

Flag GEO
Nr.TurneringSidste opdatering
1Open Rustavi Sunday (Blitz-63) 10 Timer 57 Min.
2GEO Women 75th Ch (I League) 15 Timer 40 Min.
3Sozar Chachibaias Memorial Blitz 18 Timer 11 Min.
44 თანრიგი (შუადღე) 19 Timer 32 Min.
55 თანრიგი (შუადღე) 19 Timer 33 Min.
65 თანრიგი (დილა) 21 Timer 38 Min.
73-4 თანრიგი (დილა) 21 Timer 39 Min.
8ბლიც ტურნირი 2, ოლიმპიური ჩემპიონი 1 Dage 16 Timer
9GEO Grand Prix (Blitz-4) 2017 6 Dage 16 Timer
10GEO Grand Prix (Rapid-4) 2017 7 Dage 15 Timer
11Open Rustavi Sunday (Blitz-62) 7 Dage 16 Timer
12საჭადრაკო ტურნირი "ჩაო" 7 Dage 21 Timer
13საჭადრაკო ფესტივალი "ხონი-2017" - 8 წლამდე გოგონათა შორის 8 Dage 15 Timer
14საჭადრაკო ფესტივალი "ხონი-2017" - 10 წლამდე ჭაბუკთა შორის 8 Dage 15 Timer
15საჭადრაკო ფესტივალი "ხონი-2017" - 10 წლამდე გოგონათა შორის 8 Dage 15 Timer
16საჭადრაკო ფესტივალი "ხონი-2017" - 12 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 8 Dage 15 Timer
17საჭადრაკო ფესტივალი "ხონი-2017" - ქალთა და მამაკაცთა შორის 8 Dage 15 Timer
18საჭადრაკო ფესტივალი "ხონი-2017" - 14 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 8 Dage 15 Timer
19საჭადრაკო ფესტივალი "ხონი-2017" - 8 წლამდე ჭაბუკთა შორის 8 Dage 15 Timer
20საჭადრაკო ფესტივალი "ხონი-2017" - 6 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 8 Dage 15 Timer
21GEO Women Grand Prix (Blitz-4) 2017 8 Dage 21 Timer
22GEO Women Grand Prix (Rapid-4) 2017 10 Dage 16 Timer
23Georgian Chess Club Championship 2017 12 Dage 16 Timer
24ჯემალ თოფურიას ხსოვნისადმი მიძღვნილი VIII საჭადრაკო ფესტივალი სამეგრელო-ზემო სვანეთის რეგიონის ღია ჩემპიონატი სწრაფ ჭადრაკში 13 Dage 23 Timer
25Open Rustavi Sunday (Blitz-61) 14 Dage 16 Timer
263-4 თანრიგი (შუადღე) 14 Dage 19 Timer
275 თანრიგი (შუადღე) 14 Dage 19 Timer
281-2 თანრიგი 14 Dage 21 Timer
294 თანრიგი (1-3 დეკემბერი) 14 Dage 21 Timer
305 თანრიგი (2-3 დეკემბერი) 14 Dage 21 Timer
31ბლიცები (ოლიმპიური ჩემპიონი) 2 15 Dage 15 Timer
32ჯემალ თოფურიას ხსოვნისადმი მიძღვნილი VIII საჭადრაკო ფესტივალი. 7 წლამდე მოჭადრაკეთა შორის 16 Dage 15 Timer
33ჯემალ თოფურიას ხსოვნისადმი მიძღვნილი VIII საჭადრაკო ფესტივალი. 9 წლამდე მოჭადრაკეთა შორის 16 Dage 15 Timer
34ჯემალ თოფურიას ხსოვნისადმი მიძღვნილი მე-8 საჭადრაკო ფესტივალი 2012 წელს და შემდეგ წლებში დაბ. დამწყებ მოჭადრაკეთა შორის 16 Dage 18 Timer
35ჯემალ თოფურიას ხსოვნისადმი მიძღვნილი მე-8 საჭადრაკო ფესტივალი 2011 წელს დაბადებულ დამწყებ მოჭადრაკეთა შორის 16 Dage 18 Timer
36ჯემალ თოფურიას ხსოვნისადმი მიძღვნილი მე-8 საჭადრაკო ფესტივალი 2010 წელს დაბადებულ დამწყებ მოჭადრაკეთა ტურნირი 16 Dage 18 Timer
37''ნანა იოსელიანის თასი-2017'' 17 Dage 19 Timer
38ჯემალ თოფურიას ხსოვნისადმი მიძღვნილი მე-8 საჭადრაკო ფესტივალი პირველობა ოჯახთა შორის 19 Dage 13 Timer
39GEO CF Cup 2017 U12 Girls 19 Dage 20 Timer
40GEO CF Cup 2017 U10 Boys 19 Dage 20 Timer
41GEO CF Cup 2017 U12 Boys 19 Dage 20 Timer
42GEO CF Cup 2017 U10 Girls 19 Dage 20 Timer
43GEO CF Cup 2017 U8 Girls 19 Dage 21 Timer
44GEO CF Cup 2017 U8 Boys 19 Dage 21 Timer
45Open Rustavi Sunday (Blitz-60) 21 Dage 16 Timer
46ჯემალ თოფურიას ხსოვნისადმი მიძღვნილი VIII საჭადრაკო ფესტივალი ფოთის საჯარო სკოლებს შორის 21 Dage 18 Timer
47Qual Tournament for IV-III cat-22 21 Dage 21 Timer
48"ოლიმპიური ჩემპიონი" ბლიც ტურნირი 1 22 Dage 12 Timer
49Nona Gaprindashvili Cup 2017 (Open B) 25 Dage 18 Timer
50Nona Gaprindashvili Cup 2017 (Open A) 26 Dage 15 Timer
Advertisement