Turneringsvalg

Sortering i helhold til

Valgt federation: Georgia (GEO)

Flag GEO
Nr.TurneringSidste opdatering
113th Poti International Chess Festival Blitz 1 1 Timer 51 Min.
213th Poti International Chess Festival A Open 4 Timer 21 Min.
313th Poti International Chess Festival B Open 6 Timer 11 Min.
413th Poti International Chess Festival C Open 6 Timer 14 Min.
513th Poti International Chess Festival D Open 6 Timer 16 Min.
613th Poti International Chess Festival U8 Girls 7 Timer 2 Min.
713th Poti International Chess Festival U 8 Boys 7 Timer 3 Min.
813th Poti International Chess Festival U10 Girls 7 Timer 4 Min.
913th Poti International Chess Festival U10 Boys 7 Timer 5 Min.
104th Int. Chess Festival "Batumi Municipality Cup-2018" Open BLITZ 5 Dage
1113th Poti International Chess Festival "Nana Aleksandria Cup" 5 Dage 10 Timer
1213th Poti International Chess Festival "Nana Aleksandria Cup" - Official 5 Dage 22 Timer
134th International Chess Festival "Batumi Municipality Cup-2018" B Open (2200 <) 6 Dage 5 Timer
144th Int. Chess Festival "Batumi Municipality Cup-2018" C Open (1600 <) 6 Dage 5 Timer
154th Int.Chess Festival "Batumi Municipality Cup-2018" A Open (2200 >) 6 Dage 5 Timer
164th Int. Chess Festival "Batumi Municipality Cup-2018" U10-B 6 Dage 6 Timer
174th Int.Chess Festival "Batumi Municipality Cup-2018" U12-B 6 Dage 6 Timer
184th Int. Chess Festival "Batumi Municipality Cup-2018" U12G 6 Dage 6 Timer
194th Int. Chess Festival "Batumi Municipality Cup-2018" U08-B 6 Dage 6 Timer
204th Int. Chess Festival "Batumi Municipality Cup-2018" U10-G 6 Dage 7 Timer
214th Int. Chess Festival " Batumi Municipality Cup-2018" U08-G 6 Dage 7 Timer
224th International Chess Festival "Batumi Municipality Cup-2018" ALL Participants 14 Dage 19 Timer
23Vakhtang Karseladze Memorial U14 18 Dage 6 Timer
24Kutaisi Open-2018 19 Dage 5 Timer
25იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-2 თანრიგოსან ჭაბუკთა შორის 19 Dage 5 Timer
26Vakhtang Karseladze Memorial U10 19 Dage 5 Timer
27იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-2 თანრიგოსან გოგონათა შორის 19 Dage 6 Timer
28იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-3 თანრიგოსან ჭაბუკთა შორის 19 Dage 6 Timer
29იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-3 თანრიგოსან გოგონათა შორის 19 Dage 6 Timer
30იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-4 თანრიგოსან ჭაბუკთა შორის 19 Dage 6 Timer
31იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-4 თანრიგოსან გოგონათა შორის 19 Dage 6 Timer
32იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 8 წლამდე უთანრიგო ჭაბუკთა შორის 19 Dage 7 Timer
33იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 8 წლამდე უთანრიგო გოგონათა შორის 19 Dage 7 Timer
34Vakhtang Karseladze Memorial U12 19 Dage 8 Timer
35იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 6 წლამდე უთანრიგო ჭაბუკთა შორის 19 Dage 9 Timer
36იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 6 წლამდე უთანრიგო გოგონათა შორის 19 Dage 9 Timer
37Vakhtang Karseladze Memorial U8 19 Dage 9 Timer
38იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 8 წელს გადაცილებულ უთანრიგო გოგონათა შორის 19 Dage 10 Timer
39იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 8 წელს გადაცილებულ უთანრიგო ჭაბუკთა შორის 19 Dage 10 Timer
40 Zugdidi U-20 Ch 2018 20 Dage 10 Timer
41ზუგდიდის ჩემპიონატის უმაღლესი ლიგა 14 წლამდე გოგონათა შორის 20 Dage 10 Timer
42ზუგდიდის ჩემპიონატის უმაღლესი ლიგა 12 წლამდე ჭაბუკთა შორის 20 Dage 10 Timer
43ზუგდიდის ჩემპიონატის უმაღლესი ლიგა 8 წლამდე გოგონათა შორის 20 Dage 11 Timer
44ზუგდიდის ჩემპიონატის უმაღლესი ლიგა 8 წლამდე ჭაბუკთა შორის 20 Dage 11 Timer
451st Georgian Corporate Chess Championship 20 Dage 23 Timer
46GEO Women Grand Prix (Blitz-3) 2018 27 Dage 4 Timer
475 თანრიგი, კლუბის ჩემპიონატი 27 Dage 10 Timer
481 თანრიგი 27 Dage 10 Timer
494 თანრიგი (საკლუბო ჩემპიონატი) 27 Dage 10 Timer
503 თანრიგი (საკლუბო ჩემპიონატი) 27 Dage 10 Timer