Turneringsvalg

Sortering i helhold til

Valgt federation: Estonia (EST)

Flag EST
Nr.TurneringSidste opdatering
1Paul Kerese tänava VIII maleturniir - noored 13 Timer 19 Min.
2Paul Kerese tänava VIII maleturniir 13 Timer 19 Min.
3Tartu Kevad 2018 B 2 Dage 9 Timer
4VII Wabaduse kohviku handicup välkturniir 4 Dage 23 Timer
5Estonian Girls U10 Championships 5 Dage 18 Timer
6Estonian Youth U10 Championships 5 Dage 18 Timer
7Baltic Zonal Tournament FIDE Presidential K. Ilyumzhinov Cup’s - 2018 Tallinn 5 Dage 18 Timer
8Estonian Youth U16 Chess Championships 5 Dage 19 Timer
9Estonian Girls U16 Chess Championships 5 Dage 19 Timer
10SELL Games 2018 - Chess 6 Dage 17 Timer
11Estonia 100 Youth Chess Series VII: C-Tournament 12 Dage 17 Timer
12Estonia 100 Youth Chess Series VII: B-Tournament 12 Dage 17 Timer
13Estonia 100 Youth Chess Series VII: A-Tournament 12 Dage 18 Timer
14Värska Originaal 2018 13 Dage 16 Timer
15Laagri Kooli lahtised meistrivõistlused males 2018 C turniir 13 Dage 18 Timer
16Laagri Kooli lahtised meistrivõistlused males 2018 B turniir 13 Dage 18 Timer
17Laagri Kooli lahtised meistrivõistlused males 2018 A turniir 13 Dage 19 Timer
18Estonian Youth U8 Chess Championships 19 Dage 18 Timer
19Estonian Youth U14 Chess Championships 19 Dage 19 Timer
20Estonian Girls U8 Chess Championships 19 Dage 19 Timer
21Estonian Girls U14 Chess Championships 19 Dage 20 Timer
22Estonian and U20 championships 2018 24 Dage 17 Timer
23Estonian Women and U20 Girls Championships 2018 24 Dage 18 Timer
24Estonia 100 Youth Chess Series VI: C-Tournament 26 Dage 17 Timer
25Estonia 100 Youth Chess Series VI: B-Tournament 26 Dage 17 Timer
26Estonia 100 Youth Chess Series VI: A-Tournament 26 Dage 19 Timer
2719th Lembit Oll Memorial Tournament 34 Dage 16 Timer
28Estonia 100 Youth Chess Series V: C-Tournament 41 Dage 17 Timer
29Estonia 100 Youth Chess Series V: B-Tournament 41 Dage 17 Timer
30Estonia 100 Youth Chess Series V: A-Tournament 41 Dage 18 Timer
31Kristiine Open 2018 48 Dage 17 Timer
32Ratsu Karikas (Reitinguga) 49 Dage 13 Timer
33Ratsu karikas (III-VII klass) 49 Dage 13 Timer
34Ratsu karikas (I-II klass) 49 Dage 13 Timer
35Ratsu karikas (Tüdrukud) 49 Dage 13 Timer
36Estonian Girls U18 Chess Championships 53 Dage 16 Timer
37Estonian Youth U12 Chess Championships 53 Dage 16 Timer
38Estonian Youth U18 Chess Championships 53 Dage 16 Timer
39Estonian Girls U12 Chess Championships 53 Dage 16 Timer
40Estonia 100 Youth Chess Series IV: C-Tournament 62 Dage 17 Timer
41Estonia 100 Youth Chess Series IV: B-Tournament 62 Dage 17 Timer
42Estonia 100 Youth Chess Series IV: A-Tournament 62 Dage 18 Timer
43Tallinna koolinoorte meistrivõistlused males 2018 finaal 66 Dage 11 Timer
44Lev Braschinsky VIII mälestusturniir Viljandi, 17.03. 2018 69 Dage 15 Timer
45Tallinna koolinoorte meistrivõistlused males 2018 (1) 72 Dage 7 Timer
46Tallinna koolinoorte meistrivõistlused males 2018 (2) 72 Dage 7 Timer
47Tallinna koolinoorte meistrivõistlused males 2018 (3) 72 Dage 7 Timer
48Tallinna koolinoorte meistrivõistlused males 2018 (4) 72 Dage 7 Timer
49Tallinna koolinoorte meistrivõistlused males 2018 (5) 72 Dage 7 Timer
50VIII Nipernaadi kiirmaleturniir 75 Dage 15 Timer