Federations valg    ECU Logo

Turneringsvalg

Sortering i helhold til

Valgt federation: Estonia (EST)

Flag EST
Nr.TurneringSidste opdatering
1Estonia-Latvia match on 100 boards 2018-08-18 in Valka 1 Dage 11 Timer
2Estonian Open Team Blitz Chess Championships 2018 22 Dage
3Estonian Individual Blitz Chess Championships 2018 - Men 22 Dage 7 Timer
4Estonian Individual Blitz Chess Championships 2018 - Women 22 Dage 7 Timer
5Estonian Individual Blitz Chess Championships 2018 - Seniors 22 Dage 7 Timer
6III Caissa kiirturniir Paul Kerese mälestuseks 23 Dage 2 Timer
7Estonian Youth Blitz Chess Championships 2018 - Boys U10 23 Dage 4 Timer
8Estonian Youth Blitz Chess Championships 2018 - Boys U14 23 Dage 4 Timer
9Estonian Youth Blitz Chess Championships 2018 - Girls U10 23 Dage 4 Timer
10Estonian Youth Blitz Chess Championships 2018 - Girls U14 23 Dage 4 Timer
11Estonian Youth Blitz Chess Championships 2018 - Boys U18 23 Dage 5 Timer
12Estonian Youth Blitz Chess Championships 2018 - Girls U18 23 Dage 6 Timer
13Paul Keres 102 mälestusturniir males - EV 100 sari 34 Dage 10 Timer
14P.Keres-102 mälestusturniir males noortele (C) - EV 100 sari 36 Dage
15P.Keres-102 mälestusturniir males noortele (A ja B) - EV 100 sari 36 Dage
16P.Keres-102 mälestusturniir males noortele (A) - EV 100 sari 39 Dage 22 Timer
17Ilmar Raud Memorial 2018 Blitz Viljandi, 08.07. 2018 43 Dage 3 Timer
18Ilmar Raud Memorial Special Blitz Tournament Viljandi, 07.07. 2018 44 Dage 3 Timer
19Ilmar Raud Memorial Tournament Viljandi 06.07-07.07. 2018 44 Dage 6 Timer
20SAAREMAA 49. KARIKATURNIIR MALES - EV 100 sari 50 Dage 7 Timer
21SAAREMAA NOORTE 39.LAHTISED MALEVÕISTLUSED A-turniir: kuni 14-aastased 51 Dage 2 Timer
22SAAREMAA NOORTE 39.LAHTISED MALEVÕISTLUSED B-turniir: kuni 12-aastased 51 Dage 2 Timer
23SAAREMAA NOORTE 39.LAHTISED MALEVÕISTLUSED C-turniir: kuni 10-aastased 51 Dage 2 Timer
24Saue-Vanamõisa malefestival 2018 - välkturniir 51 Dage 3 Timer
25Saue-Vanamõisa malefestival 2018 - kiirturniir 51 Dage 5 Timer
26Paul Keres 102 kiirmale turniir Avatud Nõmme - EV 100 sari 64 Dage 3 Timer
27Tartu Suvi kiirturniir Tartu, 10.06. 2018 71 Dage 3 Timer
28Tartu Suvi välkturniir Tartu, 09.06. 2018 72 Dage 3 Timer
29TORVA-HELME XVII VABARIIKLIK HARRASTUMALETAJATE TURNIIR EESTI SEENIORIDE MEISTRIVOISTLUSED 50+ JA 65+ VANUSEKLASSIDES JUHEND 78 Dage 4 Timer
30Estonia 100 Youth Chess Series VIII: B-Tournament 78 Dage 6 Timer
31Estonia 100 Youth Chess Series VIII C -Tournament 78 Dage 6 Timer
32Estonia 100 Youth Chess Series VIII A- Tournament 78 Dage 6 Timer
33Tōrva-Helme Blitz 02.06.2018 78 Dage 8 Timer
34Keila linna kiirmaleturniir EV 100 sari 85 Dage 3 Timer
35Paul Kerese tänava VIII maleturniir - noored 86 Dage 4 Timer
36Paul Kerese tänava VIII maleturniir 86 Dage 4 Timer
37Tartu Kevad 2018 B 88 Dage 20 Timer
38VII Wabaduse kohviku handicup välkturniir 91 Dage 10 Timer
39Estonian Girls U10 Championships 92 Dage 5 Timer
40Estonian Youth U10 Championships 92 Dage 5 Timer
41Baltic Zonal Tournament FIDE Presidential K. Ilyumzhinov Cup’s - 2018 Tallinn 92 Dage 5 Timer
42Estonian Youth U16 Chess Championships 92 Dage 6 Timer
43Estonian Girls U16 Chess Championships 92 Dage 6 Timer
44SELL Games 2018 - Chess 93 Dage 4 Timer
45Estonia 100 Youth Chess Series VII: C-Tournament 99 Dage 4 Timer
46Estonia 100 Youth Chess Series VII: B-Tournament 99 Dage 4 Timer
47Estonia 100 Youth Chess Series VII: A-Tournament 99 Dage 4 Timer
48Värska Originaal 2018 100 Dage 2 Timer
49Laagri Kooli lahtised meistrivõistlused males 2018 C turniir 100 Dage 5 Timer
50Laagri Kooli lahtised meistrivõistlused males 2018 B turniir 100 Dage 5 Timer