Wybór federacji    ECU Logo

Wybranie turnieju

Sortowanie według

Selected federation: Paraguay (PAR)

Flag PAR
NrNazwa turniejuOstatnia aktualizacja strony
1Torneo Aniversario 97º_CDPS_ 2018 1 Days 3 Hours
2XVI Torneo Shopping Fuente Salemma 1 Days 10 Hours
3V IRT Clasificatorio 2018 - Ciudad del Este 7 Days 3 Hours
4Cuarto Torneo de Ajedrez Rapido del Club Peon Avanza 8 Days 3 Hours
5Torneo de Ajedrez Rapido del Curso 4to grado del Colegio Torrefuerte 9 Days 8 Hours
6Noveno Torneo Inter-Regional de Ajedrez por Equipos 15 Days 2 Hours
7Tercer Torneo de Ajedrez Rapido Del Club Peon Avanza 15 Days 2 Hours
8XIX TORNEO TRADICIONAL INFANTO JUVENIL DE AJEDREZ SUB 16, 18 y 20 15 Days 9 Hours
9XIX TORNEO TRADICIONAL INFANTO JUVENIL DE AJEDREZ SUB 14 15 Days 9 Hours
10XIX TORNEO TRADICIONAL INFANTO JUVENIL DE AJEDREZ SUB 12 15 Days 9 Hours
11XIX TORNEO TRADICIONAL INFANTO JUVENIL DE AJEDREZ SUB 10 15 Days 9 Hours
12XIX TORNEO TRADICIONAL INFANTO JUVENIL DE AJEDREZ SUB 8 15 Days 9 Hours
13Torneo Interno Club Centenario 21 Days 13 Hours
14Segundo Torneo Abierto de Ajedrez Rapido Del Club Peon Avanza 29 Days 3 Hours
15XV Torneo Shopping Fuente Salemma 29 Days 10 Hours
16Club Deportivo Sajonia 2018_Circuito 06 29 Days 20 Hours
17IV IRT Clasificatorio 2018 - Copa Paz Del Chaco 33 Days 10 Hours
18Torneo del Club "Peon Avanza" Ajedrez Rapido 41 Days 6 Hours
19I TORNEO AJEDREZ BLITZ - CIT 49 Days 2 Hours
20Cuarto Torneo Acumulativo del Club Peon Avanza del mes de MAYO 50 Days 4 Hours
21XIV Torneo Shopping Fuente Salemma 50 Days 10 Hours
22XIV CAMPEONATO SUDAMERICANO SUB 20 -Rama Absoluta 2018 51 Days 10 Hours
23XIV CAMPEONATO SUDAMERICANO SUB 20 -Rama Femenina 2018 51 Days 10 Hours
24Tercer Torneo Acumulativo del Club Peon Avanza del mes de MAYO 56 Days 9 Hours
25Segundo Torneo Acumulativo Del Club Peon Avanza MAYO 2018 60 Days 10 Hours
26III IRT Clasificatorio 2018 - Ciudad de Encarnación 62 Days 6 Hours
27Torneo Acumulativo del Club Peon Avanza 71 Days 4 Hours
28Campeonato Nacional Paraguayo Sub 8 Absoluto 71 Days 8 Hours
29Campeonato Nacional Paraguayo Sub 8 Femenino 71 Days 8 Hours
30II IRT Clasificatorio 2018 73 Days 22 Hours
31Undecimo Torneo Acumulativo del Club Peon Avanza 85 Days 3 Hours
32XIII Torneo Shopping Fuente Salemma 85 Days 10 Hours
33Campeonato Nacional de Ajedrez Categoria Sub 10 Femenino 91 Days 6 Hours
34Campeonato Nacional de Ajedrez Categoria Sub 10 Absoluto 91 Days 6 Hours
35Desempate Campeontano Nacional Sub 12 Rama Femenina 92 Days 4 Hours
36Desempate Campeontano Nacional Sub 12 Rama Absoluta Armagedon 92 Days 4 Hours
37Desempate Campeontano Nacional Sub 12 Rama Absoluta 92 Days 5 Hours
38Campeonato Nacional de Ajedrez Categoria Sub 12 Femenino 92 Days 5 Hours
39Campeonato Nacional de Ajedrez Categoria Sub 12 Absoluto 92 Days 6 Hours
40Campeonato Nacional Paraguayo Sub 14 2018 Desempate Armagedón 98 Days 6 Hours
41Campeonato Nacional Paraguayo Sub 14 2018 Desempate Rapidas 98 Days 7 Hours
42Campeonato Nacional Paraguayo Sub 14 98 Days 7 Hours
43Club Deportivo Sajonia 2018_Circuito 03 106 Days 4 Hours
44I IRTSub 2200_ Clasificatorio al Torneo Mayor 2018 106 Days 10 Hours
45Noveno Torneo Acumulativo del Club Peon Avanza 113 Days 5 Hours
46Torneo interno de la Empresa "Voicenter S.A/Ccgroup" 113 Days 14 Hours
47IRT "Campeonato Nacional de Ajedrez Categoria Sub 16" 119 Days 3 Hours
48Torneo Interno Club.Centenario 2018_Cat ADULTOS 119 Days 9 Hours
49Torneo Interno Club Centenario 120 Days 6 Hours
50 Campeonato Nacional Paraguayo de Ajedrez Categoría Sub 18 126 Days 4 Hours