Wybór federacji    ECU Logo

Wybranie turnieju

Sortowanie według

Selected federation: Mexico (MEX)

Flag MEX
NrNazwa turniejuOstatnia aktualizacja strony
1XXIX Torneo Internacional de Ajedrez GM Carlos Torre Repetto In Memoriam Magistral 7 Minutes
2III Campeonato Estatal Olímpico de Ajedrez Veracruz 2018 Categoría 12-14 años Varonil 30 Minutes
3III Campeonato Estatal Olímpico de Ajedrez Veracruz 2018 Categoría Abierta 50 Minutes
4XXIX Torneo Internacional de Ajedrez GM Carlos Torre Repetto In Memoriam Mérida 52 Minutes
5XXIX Torneo Internacional de Ajedrez GM Carlos Torre Repetto In Memoriam Yucatán 54 Minutes
6XXIX Torneo Internacional de Ajedrez GM Carlos Torre Repetto In Memoriam Sub8 56 Minutes
7XXIX Torneo Internacional de Ajedrez GM Carlos Torre Repetto In Memoriam Sub12 59 Minutes
8III Campeonato Estatal Olímpico de Ajedrez Veracruz 2018 Categoría 15-16 años Femenil 1 Hours
9III Campeonato Estatal Olímpico de Ajedrez Veracruz 2018 Categoría 15-16 años Varonil 1 Hours 5 Min.
10XXIX Torneo Internacional de Ajedrez GM Carlos Torre Repetto In Memoriam Sub10 1 Hours 10 Min.
11Posada Pony 2 Hours 26 Min.
12III Campeonato Estatal Olímpico de Ajedrez Veracruz 2018 Categoría Femenil 2 Hours 27 Min.
13Torneo por Equipos CARA 2017 2 Hours 27 Min.
14III Campeonato Estatal Olímpico de Ajedrez Veracruz 2018 Categoría Sub-19 Femenil 2 Hours 29 Min.
15III Campeonato Estatal Olímpico de Ajedrez Veracruz 2018 Categoría Sub-19 Varonil 3 Hours 12 Min.
16III Campeonato Estatal Olímpico de Ajedrez Veracruz 2018 Categoría 26 años 4 Hours 9 Min.
17Varonil Sub 16 Olimpiada Nacional Etapa Estatal Aguascalientes 2018 5 Hours 10 Min.
18Torneo "entre clubes" 17 Hours 11 Min.
19Primer torneo municipal de Kanasin 2017 1 Days 19 Hours
20XII Torneo Navideño de Ajedrez sub 14 1 Days 19 Hours
21XII Torneo Navideño de Ajedrez Reservas 1 Days 19 Hours
22XII Torneo Navideño de Ajedrez Primera Fuerza 1 Days 20 Hours
23XII Torneo Navideño de Ajedrez sub 10 1 Days 20 Hours
24XII Torneo Navideño de Ajedrez sub 12 1 Days 20 Hours
25Iker`s Birthday 2 Days 1 Hours
26Torneo Escolar por equipos Cat. 2006-2007 2 Days 1 Hours
27Individual Femenil 2008-2009 2 Days 1 Hours
28Individual Varonil 2008-2009 2 Days 1 Hours
29Torneo Escolar individual femenil 2006-2007 2 Days 1 Hours
30Torneo Escolar individual varonil 2006-2007 2 Days 1 Hours
31XI Torneo Plaza Gamers 2017 3 Days 6 Hours
32Torneo Internacional MN Jose de Jesus Hernandez Marquez Hidalgo 2017 Primera Fuerza 3 Days 15 Hours
33Torneo Internacional MN Jose de Jesus Hernandez Marquez Hidalgo 2017 Tercera Fuerza 3 Days 15 Hours
34Torneo Internacional MN Jose de Jesus Hernandez Marquez Hidalgo 2017 Cuarta Fuerza 3 Days 15 Hours
35Torneo Internacional MN Jose de Jesus Hernandez Marquez Hidalgo 2017 Sub 11 3 Days 15 Hours
36Torneo Internacional MN Jose de Jesus Hernandez Marquez Hidalgo 2017 Sub 08 3 Days 15 Hours
3710 Serial Colegial de Ajedrez (Categoría Knights) "Morelos" 3 Days 19 Hours
38Torneo navideño del pavo MN. Raúl Rosas Reyes AVANZADOS 3 Days 19 Hours
39Torneo navideño del pavo MN. Raúl Rosas Reyes PRINCIPIANTES 3 Days 19 Hours
40Torneo navideño del pavo MN. Raúl Rosas Reyes AFICIONADOS 3 Days 19 Hours
41V Torneo Abierto de Ajedrez "Dr. Flavio Heredia Carretero" (In Memorian) 3 Days 21 Hours
42Selectivo Delegacional Miguel Hidalgo Categoria Infantil 3 Days 21 Hours
43Selectivo Delegacional Miguel Hidalgo Categoria Juvenil 3 Days 21 Hours
44Torneo navideño del pavo MN. Raúl Rosas Reyes SUB12 3 Days 22 Hours
45Torneo navideño del pavo MN. Raúl Rosas Reyes SUB8 3 Days 22 Hours
46Primer torneo municipal de Cacalchen 2017 3 Days 22 Hours
47TORNEO CERRADO DEL MUNICIPIO DE PROGRESO 2017 3 Days 22 Hours
48Torneo Construajedrez Rápido. Categoría Libre. 3 Days 22 Hours
49Torneo de Fin de Año 2017 Categoría Sub 16 3 Days 23 Hours
50Torneo de Fin de Año 2017 Categoría Sub 12 3 Days 23 Hours
Advertisement