Wybór federacji    ECU Logo

Wybranie turnieju

Sortowanie według

Selected federation: Italy (ITA)

Flag ITA
NrNazwa turniejuOstatnia aktualizacja strony
14th Int. Chess Festival ad Gredine Open A (> 1900) 1 Hours 34 Min.
2XXII International Chess Open "Città di Gioiosa Marea" Open C - ELO < 1600 1 Hours 43 Min.
34th Int. Chess Festival ad Gredine Open B (< 2000) 2 Hours 27 Min.
4XXII International Chess Open "Città di Gioiosa Marea" Open A - ELO ≥ 1800 21 Hours 42 Min.
5XXII International Chess Open "Città di Gioiosa Marea" Open B 21 Hours 57 Min.
67° Festival Internazionale Lazio Scacchi - 1' FE D'ESTATE - OPEN B 4 Days 9 Hours
77° Festival Internazionale Lazio Scacchi - 1' FE D'ESTATE - OPEN A 4 Days 9 Hours
8Ad Gredine Blitz Challenge 6 Days 6 Hours
94th Int. Chess Festival ad Gredine Simultanea di Luca Moroni 9 Days 22 Hours
1037th MITROPA Cup 2018 Open 14 Days
1110th Capo d'Orso International ACP Open 14 Days 1 Hours
1237th MITROPA Cup 2018 Women 14 Days 21 Hours
13CSR Campionato Sociale 2018 23 Days 18 Hours
147° Open Internazionale del Salento - Open A 28 Days 3 Hours
157° Open Internazionale del Salento - Open B 28 Days 4 Hours
16Überetscher Turnier 2017/2018 30 Days 22 Hours
17Campionato Regionale Assoluto FVG 2018 34 Days
18Pfingstcamp Bibione 2018 Blitz 35 Days
193° torneo "I GRANDE MAESTRI" 2018 35 Days 7 Hours
207th Youth Team Championship 2018 37 Days 22 Hours
211° Open Scacchistica Pordenonese - A 49 Days 23 Hours
221° Open Scacchistica Pordenonese - C 49 Days 23 Hours
231° Open Scacchistica Pordenonese - B 49 Days 23 Hours
24XXIV Festival Internazionale Leonardo Di Bona A 53 Days 3 Hours
2550° Campionato Italiano a Squadre - Serie Master 53 Days 4 Hours
2611° Campionato Italiano a Squadre Femminile 53 Days 4 Hours
27XXIV Festival internazionale Leonardo Di Bona B 53 Days 5 Hours
28FIDE World Amateur Chess Championship 2018 - section U2300 54 Days 21 Hours
29FIDE World Amateur Chess Championship 2018 - section U2000 54 Days 21 Hours
30FIDE World Amateur Chess Championship 2018 - section U1700 54 Days 22 Hours
31FIDE World Amateur Chess Championship 2018 - section U1700 Women 54 Days 22 Hours
32Blitz tournament #2 during WACC 2018 56 Days 17 Hours
33Maratonda blitz della Liberazione 2018 59 Days
34Blitz tournament #1 during WACC 2018 59 Days 1 Hours
35Semilampo "Orto Botanico" - Rapid Fide 59 Days 2 Hours
362° Torneo di Scacchi Santa Flavia - Rapid Fide 61 Days 22 Hours
3750° CIS - Raggruppamento A1.1 63 Days 1 Hours
38Coppa Scacchi Friuli Venezia Giulia 65 Days 21 Hours
39Campionato Provinciale Assoluto Trapani 2018 69 Days 20 Hours
403° Open Intenazionale di Pasqua Torneo C 70 Days
413° Open Intenazionale di Pasqua Torneo B 70 Days 2 Hours
423° Open Intenazionale di Pasqua Torneo A 70 Days 4 Hours
43Torneo di Scacchi " Francesco De Sanctis" 71 Days 6 Hours
4433. Kalterer Osterturnier 2018 82 Days
45Cis 2018 - Serie A2.8 87 Days 19 Hours
46Cis 2018 - Serie A1.4 87 Days 19 Hours
478° Campionato Regionale Lampo - Sicilia 91 Days 17 Hours
4849. Südtiroler Mannschaftsmeisterschaft 2017/18 - Landesliga A 99 Days 8 Hours
4949. Südtiroler Mannschaftsmeisterschaft 2017/18 - Landesliga B 104 Days 22 Hours
5049. Südtiroler Mannschaftsmeisterschaft 2017/18 - Gebietsliga C-Süd 132 Days