Wyb√≥r federacji    ECU Logo

Wybranie turnieju

Sortowanie według

Selected federation: Guatemala (GUA)

Flag GUA
NrNazwa turniejuOstatnia aktualizacja strony
1CAMPEONATO SEMIFINAL 2017 GRUPO CINCO 7 Hours 38 Min.
2CAMPEONATO SEMIFINAL 2017 GRUPO CUATRO 7 Hours 39 Min.
3CAMPEONATO SEMIFINAL 2017 GRUPO TRES 7 Hours 39 Min.
4CAMPEONATO SEMIFINAL 2017 GRUPO DOS 7 Hours 43 Min.
5CAMPEONATO SEMIFINAL 2017 GRUPO UNO 7 Hours 44 Min.
6CAMPEONATO SEMIFINAL FEMENINO 2017 GRUPO CINCO 7 Hours 44 Min.
7CAMPEONATO SEMIFINAL FEMENINO 2017 GRUPO CUATRO 7 Hours 45 Min.
8CAMPEONATO SEMIFINAL FEMENINO 2017 GRUPO TRES 7 Hours 45 Min.
9CAMPEONATO SEMIFINAL FEMENINO 2017 GRUPO DOS 7 Hours 49 Min.
10CAMPEONATO SEMIFINAL FEMENINO 2017 GRUPO UNO 7 Hours 51 Min.
11IV TORNEO POR EQUIPOS LATINOAMERICA CHESS LIGA PREMIER 2017 - III 8 Hours 41 Min.
12Chess Club Guatemala || BLITZ XIII 4 Days 5 Hours
13XXI BLITZ ADAG 2017 5 Days 22 Hours
14XIX BLITZ FENAG 2017 12 Days 22 Hours
15Chess Club Guatemala || BLITZ XII 13 Days 5 Hours
16TORNEO R&R Trading Company Club CAISSA Guatemala 18 Days 18 Hours
17XX BLITZ ADAG 2017 19 Days 22 Hours
18Chess Club Guatemala || BLITZ XI 20 Days 5 Hours
19TORNEO DE PRIMERA CATEGORIA 2017 22 Days 2 Hours
20CAMPEONATO CLASIFICATORIO FEMENINO DEPARTAMENTAL 2017 22 Days 4 Hours
21XVIII BLITZ FENAG 2017 26 Days 22 Hours
22Chess Club Guatemala || BLITZ X 27 Days 5 Hours
23III Torneo de Ajedrez Valladolid 2017 Segunda Fuerza 29 Days 2 Hours
24III Torneo de Ajedrez Valladolid 2017 Tercera Fuerza 29 Days 2 Hours
25III Torneo de Ajedrez Valladolid 2017 Sub 13 29 Days 2 Hours
26III Torneo de Ajedrez Valladolid 2017 Sub 19 29 Days 3 Hours
27III Torneo de Ajedrez Valladolid 2017 Sub 16 29 Days 3 Hours
28IRT TORNEO VALLADOLID 2017 PRIMERA FUERZA 29 Days 3 Hours
29III Torneo de Ajedrez Valladolid 2017 Sub 10 29 Days 4 Hours
30III Torneo de Ajedrez Valladolid 2017 Sub 7 29 Days 4 Hours
31XIX BLITZ ADAG 2017 33 Days 22 Hours
32Chess Club Guatemala || BLITZ IX 34 Days 4 Hours
33TORNEO INDEPENDENCIA 2017 CATEGORIA LIBRE 34 Days 19 Hours
34TORNEO INDEPENDENCIA 2017 CATEGORIA SUB 16 34 Days 19 Hours
35TORNEO INDEPENDENCIA 2017 CATEGORIA SUB 14 34 Days 19 Hours
36TORNEO INDEPENDENCIA 2017 CATEGORIA SUB 14 34 Days 19 Hours
37Chess Club Guatemala || BLITZ VIII 40 Days 11 Hours
38XVII BLITZ FENAG 2017 40 Days 22 Hours
39TORNEO DE SEGUNDA CATEGORIA 2017 43 Days 2 Hours
40XXXIV BLITZ ADASM 2017 44 Days 23 Hours
41Chess Club Guatemala || BLITZ VII 46 Days 22 Hours
42XVIII BLITZ ADAG 2017 47 Days 22 Hours
43XVI BLITZ FENAG 2017 54 Days 22 Hours
44Chess Club Guatemala || BLITZ VI 55 Days 5 Hours
45II TORNEO DE TERCERA CATEGORIA 2017 57 Days 3 Hours
46Torneo de Feria de Santa Lucia Utatlan Categoria Sub 10 57 Days 18 Hours
47Torneo de Feria de Santa Lucia Utatlan Categoria Libre 57 Days 20 Hours
48Torneo de Feria de Santa Lucia Utatlan Categoria Sub 17 57 Days 20 Hours
49Torneo de Feria de Santa Lucia Utatlan Categoria Sub 14 57 Days 20 Hours
50Torneo de Feria de Santa Lucia Utatlan Categoria Sub 12 57 Days 20 Hours
Advertisement