Wybór federacji    ECU Logo

Wybranie turnieju

Sortowanie według

Selected federation: Ecuador (ECU)

Flag ECU
NrNazwa turniejuOstatnia aktualizacja strony
1Torneo SCARLETH PAREDES Escuela Nacional (Cesar Ruiz) 2 Days 1 Hours
2TORNEO DE AJEDREZ POR TI ECUADOR RAPID - NOVATOS 7 Days 3 Hours
3TORNEO DE AJEDREZ POR TI ECUADOR BLITZ- OPEN 7 Days 3 Hours
4TORNEO DE AJEDREZ POR TI ECUADOR RAPID - OPEN 7 Days 7 Hours
5Torneo Interno Escuela Nacional de Ajedrez (Cesar Ruiz) 9 Days 18 Hours
6VIII Juegos Deportivos Nacionales Juveniles Femenino Blitz 2018 9 Days 21 Hours
7VIII Juegos Deportivos Nacionales Juveniles Absoluto 2018 Blitz 9 Days 21 Hours
8VIII Juegos Deportivos Nacionales Juveniles Femenino 2018 10 Days 3 Hours
9VIII Juegos Deportivos Nacionales Juveniles Absoluto 2018 10 Days 3 Hours
10Torneo "Sebastian Noriega" Serie A Escuela Nacional de Ajedrez (Cesar Ruiz) 11 Days 21 Hours
11Copa Junior Zambrano Blitz 12 Days 17 Hours
12Torneo Blitz Seire A Escuela Nacional (Cesar Ruiz) 15 Days 23 Hours
13Torneo de Ajedrez Amistad Escuela Nacional (Cesar Ruiz) 16 Days 21 Hours
14CAMPEONATO NACIONAL ZAMORA 2018 U 08 18 Days 7 Hours
15CAMPEONATO NACIONAL ZAMORA 2018 OPEN 21 Days 1 Hours
16CAMPEONATO NACIONAL ZAMORA 2018 U 14 21 Days 1 Hours
17CAMPEONATO NACIONAL ZAMORA 2018 U 12 21 Days 1 Hours
18CAMPEONATO NACIONAL ZAMORA 2018 U 10 21 Days 1 Hours
19Torneo de Ajedrez Scarlet Escuela Nacional de Ajedrez (Cesar Ruiz) 22 Days 20 Hours
20Torneo de Ajedrez Nicolt Vargas ESCUELA NACIONAL DE AJEDREZ (Cesar Ruiz) 23 Days 7 Hours
21CAMPEONATO PANAMERICANO DE AJEDREZ U-20 ABSOLUTO 2018 28 Days 4 Hours
22CAMPEONATO PANAMERICANO DE AJEDREZ U-20 FEMENINO 2018 28 Days 4 Hours
23Torneo Provincial Blitz 34 Days 18 Hours
24Torneo del Sabado 36 Days 5 Hours
25Torneo de Ajedrez mes del Padre Escuela Nacional (Cesar Ruiz) 36 Days 21 Hours
26Torneo "Mes del Padre" Escuela Nacional de Ajedrez (Cesar Ruiz) 37 Days 22 Hours
27Torneo de Ajedrez Fiestas de Undiad Educativa Camilo Gallegos Lago Agrio ENA 41 Days 3 Hours
28CAMPEONATO NACIONAL SUB 14 MASCULINO 41 Days 23 Hours
29CAMPEONATO NACIONAL SUB 14 FEMENINO 41 Days 23 Hours
30CAMPEONATO NACIONAL SUB 8 ABSOLUTO 41 Days 23 Hours
31CAMPEONATO NACIONAL SUB 08 FEMENINO 42 Days
32CAMPEONATO NACIONAL BLITZ SUB 14 43 Days 21 Hours
33CAMPEONATO NACIONAL BLITZ SUB 08 43 Days 21 Hours
34Torneo "Julian Revelo" Serie A Escuela Nacional de Ajedrez (Cesar Ruiz) 43 Days 22 Hours
35Torneo "Julian Revelo" Serie B Escuela Nacional de Ajedrez (Cesar Ruiz) 44 Days 22 Hours
36XXXIV Torneo del Sabado 50 Days 4 Hours
37Torneo "Dia del Niño" Serie A Escuela Nacional Ajedrez (Cesar Ruiz) 50 Days 22 Hours
38Torneo "Día del Niño" Serie B Escuela Nacional de Ajedrez (Cesar Ruiz) 51 Days 5 Hours
39Torneo Feriado mayo Escuela Nacional de Ajedrez (Cesar Ruiz) 57 Days
40Campeonato Provincial Absoluto U14, Morona Santiago 57 Days 3 Hours
41Campeonato Provincial U8 Absoluta 2018, Morona Santiago 57 Days 5 Hours
42Torneo "24 de Mayo" Serie A Escuela Nacional de Ajedrez (Cesar Ruiz) 57 Days 22 Hours
43Campeonato Provincial de Blitz U14 MORONA SANTIAGO 58 Days 8 Hours
44Campeonato Provincial U8 Blitz MORONA SANTIAGO 58 Days 8 Hours
45Torneo "David Herrera" Serie B Escuela Nacional de Ajedrez (Cesar Ruiz) 58 Days 22 Hours
46SELECTIVO PROVINCIAL DE AJEDREZ DE GUAYAS CATEGORIA U14 VARONES 58 Days 22 Hours
47SELECTIVO PROVINCIAL DE AJEDREZ DE GUAYAS CATEGORIA U14 FEMENINO 58 Days 22 Hours
48SELECTIVO PROVINCIAL DE AJEDREZ DE GUAYAS CATEGORIA U08 VARONES 59 Days
49SELECTIVO PROVINCIAL DE AJEDREZ DE GUAYAS CATEGORIA U08 FEMENINO 59 Days
50Campeonato "Heidy Jurado" Serie A Escuela Nacional de Ajedrez (Cesar Ruiz) 64 Days 22 Hours