Wybór federacji    ECU Logo

Wybranie turnieju

Sortowanie według

Selected federation: Colombia (COL)

Flag COL
NrNazwa turniejuOstatnia aktualizacja strony
1II IRT Open Internacional de Ajedrez Activo Ciudad Salento 16 Hours 54 Min.
2Departamental de Tercera Categoria Medellin 2017 17 Hours 14 Min.
3Semifinal 3 Nacional Sub-08 Femenino 2017 1 Days 2 Hours
4Semifinal 3 Nacional Sub-16 Absoluto 2017 1 Days 2 Hours
5Semifinal 3 Nacional Sub-12 Absoluto 2017 1 Days 2 Hours
6Semifinal 3 Nacional Sub-16 Femenino 2017 1 Days 2 Hours
7Semifinal 3 Nacional Sub-12 Femenino 2017 1 Days 2 Hours
8Semifinal 3 Nacional Sub-08 Absoluto 2017 1 Days 2 Hours
9Semifinal 3 Nacional Sub-14 Absoluto 2017 1 Days 3 Hours
10Semifinal 3 Nacional Sub-10 Femenino 2017 1 Days 3 Hours
11INFANTIL BIBLIOTECA DEPARTAMENTA 1 Days 4 Hours
12seg torneo biblioteca departamental uis carlos BorreroBiblioteca 1 Days 7 Hours
13Torneo de Ajedrez Grupo Deportivo Cerros - Categoría A Marzo 2017 1 Days 18 Hours
14Torneo de Ajedrez Grupo Deportivo Cerros - Categoría B Marzo 2017 1 Days 18 Hours
15Torneo de Ajedrez Grupo Deportivo Cerros - Femenino Marzo 2017 1 Days 18 Hours
16Torneo de Ajedrez Activo Dosquebradas Risaralda. Mayores 1 Days 18 Hours
17Torneo de Ajedrez Activo Dosquebradas Risaralda. Menores 1 Days 19 Hours
18Semifinal 3 Nacional Sub-14 Femenino 2017 2 Days 2 Hours
19Semifinal 3 Nacional Sub-18 Absoluto 2017 2 Days 3 Hours
20Semifinal 3 Nacional Sub-10 Absoluto 2017 2 Days 4 Hours
212o. Torneo Activo "50 Años Liga del Quindio" 2 Days 18 Hours
22Semifinal 3 Nacional Sub-18 Femenino 2017 2 Days 20 Hours
23Campeonato Municipal Armenia Selectivo Final Departamental 3 Days 18 Hours
24Segundo Torneo Activo "50 Años Liga Quindío" 4 Days 8 Hours
25LUDIKA Torneo Blitz 23 de marzo 2017 4 Days 18 Hours
26Campeonato Nacional Sub-20 Femenino 2017 5 Days 18 Hours
27Campeonato Nacional Sub-20 Absoluto 2017 5 Days 18 Hours
28IRT Campeonato Nacional de Ajedrez BLITZ Sub-20 Femenino 2017 5 Days 18 Hours
29IRT Campeonato Nacional de Ajedrez BLITZ Sub-20 Absoluto 2017 5 Days 18 Hours
30LUDIKA Torneo Activo 21 de marzo 2017 6 Days 17 Hours
31Semifinal 2 Cat Sub16 Absoluto 2017 7 Days 5 Hours
32Semifinal 2 Cat Sub16 Femenino 2017 7 Days 5 Hours
33Semifinal 2 Cat Sub12 Femenino 2017 7 Days 5 Hours
34Semifinal 2 Cat Sub12 Absoluto 2017 7 Days 5 Hours
35Semifinal 2 Cat Sub8 Absoluto 2017 7 Days 5 Hours
36TORNEO ABIERTO CLASICO LUDIKA (19 Y 20 MARZO 2017) 7 Days 21 Hours
37Departamental Santander Equipos Copa Tiresia Soluciones Tecnológicas 8 Days 2 Hours
38Primer Torneo de Ajedrez Clásico clasificatorio a la Pirámide 2017 10 Days 18 Hours
39Primer Torneo de Ajedrez Clásico clasificatorio a la Pirámide 2017 11 Days 19 Hours
40LUDIKA Torneo Activo 14 de marzo 2017 13 Days 17 Hours
41Campeonato Nacional Amateur 2017 Sub2300 Absoluto Bogotá D.C. 14 Days 17 Hours
42Campeonato Nacional Amateur 2017 Sub2000 Absoluto Bogotá D.C. 14 Days 17 Hours
43Campeonato Nacional Amateur 2017 Sub1700 Absoluto Bogotá D.C. 14 Days 17 Hours
44II ENCUENTRO TALENTOS VS MAESTROS GRUPO A 15 Days 15 Hours
45Semifinal 2 Categoria Sub-18 Fem 2017 - BOL Femenino Sub 18 15 Days 21 Hours
46Semifinal 2 Categoria Sub-14 Fem 2017 - BOL Femenino Sub 14 15 Days 21 Hours
47Semifinal 2 Categoria Sub-14 Abs 2017 - BOL Absoluto Sub 14 15 Days 21 Hours
48Semifinal 2 Categoria Sub-10 Abs 2017 - BOL Absoluto Sub 10 15 Days 21 Hours
49Semifinal 2 Categoria Sub-10 Fem 2017 - BOL Femenino Sub 10 15 Days 21 Hours
50Semifinal 2 Categoria Sub-18 Abs 2017 - BOL Absoluto Sub 18 15 Days 21 Hours
Advertisement