Wybór federacji    ECU Logo

Wybranie turnieju

Sortowanie według

Selected federation: Chile (CHI)

Flag CHI
NrNazwa turniejuOstatnia aktualizacja strony
1Torneo IRT Verano 2017 Club La Florida 1 Hours 26 Min.
2Final Campeonato Chileno de Ajedrez 2016/2017 5 Hours 33 Min.
33° TORNEO VERANO 2017 AREA5 - QUILPUE DOM 4 MARZO - PREMIOS EN EFECTIVO 20 Hours 48 Min.
4Open Internacional "Semana Valdiviana 2017" 23 Hours 28 Min.
5325° Mall Florida Center 1 Days 9 Hours
6TORNEO FREIRE 201|7 1 Days 18 Hours
7XVI TORNEO INTERNACIONAL CIUDAD DE VALDIVIA 4 Days 22 Hours
8Tercer Magistral de Ajedrez - Villa Tehuelches 2017 Cupo= 40 jugadores 6 Days 19 Hours
9TORNEO DE VERANO CLUB DE AJEDREZ CONCEPCION 7 Days 20 Hours
1040° Open Plaza Maipu 7 Days 22 Hours
11I TORNEO IRT BLITZ VERANO 2017 CLUB DE AJEDREZ BOBBY FISCHER COQUIMBO 8 Days
12103° TORNEO OPEN MALL ARAUCO ESTACION (INSCRIPCION GRATUITA). 8 Days 4 Hours
13I TORNEO IRT VERANO 2017 CLUB DE AJEDREZ BOBBY FISCHER COQUIMBO 8 Days 5 Hours
14324° Mall Florida Center 8 Days 10 Hours
152° TORNEO VERANO 2017 AREA5 - QUILPUE SAB 18 FEB - 8 Days 21 Hours
16 TORNEO PRIMERA CATEGORIA CLUB RUY LOPEZ - QUILPUE - DOMINGO 12 FEB 10 Days 22 Hours
17102° TORNEO OPEN MALL ARAUCO ESTACION (INSCRIPCION GRATUITA). 15 Days 4 Hours
18TORNEO DE VERANO CLUB DE AJEDREZ CONCEPCION 15 Days 19 Hours
19PRIMER TORNEO CLUB DE AJEDREZ BUIN 15 Days 22 Hours
2039° Open Chess Maipu Maipu 15 Days 23 Hours
21V MEMORIAL ARTURO BRAVO CLUB DE AJEDREZ PANGUIPULLI 16 Days 1 Hours
22Nacional Juvenil (Sub 20) 2017 Femenino 16 Days 6 Hours
23Nacional Juvenil (Sub 20) 2017 Varones 16 Days 6 Hours
24TORNEO SUPER BLITZ LUSHIN SUPER TANKER CLUB DE AJEDREZ CHILE 16 Days 20 Hours
25Torneo Copa de Campeones 2017 17 Days 21 Hours
26I Open Punta Arenas 17 Days 21 Hours
27Torneo Prueba 19 Days 20 Hours
28Torneo Nacional de Menores AJEFECH 2017 - SUB 12 Absoluto 21 Days 23 Hours
29Torneo Nacional de Menores AJEFECH 2017 - SUB 16 Absoluto 21 Days 23 Hours
30Torneo Nacional de Menores AJEFECH 2017 - SUB 14 Absoluto 21 Days 23 Hours
31Torneo Nacional de Menores AJEFECH 2017 - SUB 14 Femenino 21 Days 23 Hours
32Torneo Nacional de Menores AJEFECH 2017 - SUB 18 Femenino 22 Days
33Torneo Nacional de Menores AJEFECH 2017 - SUB 16 Femenino 22 Days
34Torneo Nacional de Menores AJEFECH 2017 - SUB 12 Femenino 22 Days
35Torneo Nacional de Menores AJEFECH 2017 - SUB 18 Absoluto 22 Days
36Torneo Nacional de Menores AJEFECH 2017 - SUB 10 Femenino 22 Days
37Torneo Nacional de Menores AJEFECH 2017 - SUB 10 Absoluto 22 Days 1 Hours
38Torneo Nacional de Menores AJEFECH 2017 - SUB 8 Absoluto 22 Days 1 Hours
39Torneo Nacional de Menores AJEFECH 2017 - SUB 8 Femenino 22 Days 1 Hours
40101° TORNEO OPEN MALL ARAUCO ESTACION (INSCRIPCION GRATUITA). 22 Days 5 Hours
41Abierto FEBRERO Club LUIS ACEVEDO Lota 23 Days
42Torneo Blitz Nacional Club de ajedrez Chile 2017 23 Days 20 Hours
43TORNEO ABIERTO DE AJEDREZ FIESTA ANIVERSARIO 2017 28 Days 22 Hours
4438° Open Plaza Maipu 28 Days 23 Hours
45323° Mall Florida Center 28 Days 23 Hours
46Torneo Internacional San Fernando Categoria Sub-1700 29 Days 1 Hours
47Torneo Internacional San Fernando Categoria Sub-2000 29 Days 1 Hours
48Torneo Internacional San Fernando Categoria Sub-2300 29 Days 1 Hours
49Fecha Final "5to circuito CEPA - GORE" Viña del Mar 29 Days 20 Hours
50TORNEO ELO FIDE RAPIDO PREPARATORIO NACIONAL DE MENORES CLUB DE AJEDRE CHILE 2017 30 Days
Advertisement