Wybór federacji    ECU Logo

Wybranie turnieju

Sortowanie według

Selected federation: Chile (CHI)

Flag CHI
NrNazwa turniejuOstatnia aktualizacja strony
1CLUB DE AJEDREZ CHILLAN VIEJO I IRT GLORIAS NAVALES SUB 1600 14 Hours 53 Min.
22° TORNEO "CIRCUITO DAMAS DEL TABLERO 2018" 16 Hours 12 Min.
31° Torneo IRT Copa "Dalai Larama" 17 Hours 8 Min.
4TORNEO IRT 73 ANIVRSARIO DEL CIRCULO AJEDREZ ANTOFAGASTA 20 Hours 34 Min.
5Open Mayo 2018 Club La Florida 21 Hours 43 Min.
6Torneo IRT Sub-1600 Quilpué Mayo 2018 1 Days 13 Hours
7II Circuito de Torneos IRT sub2200 "Ciudad de Osorno" 2018 - 1ra fecha 1 Days 17 Hours
8CLUB DE AJEDREZ CHILE - BLITZ GLORIAS NAVALES 1 Days 18 Hours
9CLUB DE AJEDREZ CHILE - IRT GLORIAS NAVALES 1 Days 19 Hours
10372° Mall Florida Center 2 Days 3 Hours
11Escolar Sub 18 Mayo 2018 Club La Florida 2 Days 3 Hours
12Escolar Sub 14 Mayo 2018 Club La Florida 2 Days 3 Hours
13Escolar Sub 10 Mayo 2018 Club La Florida 2 Days 3 Hours
14TORNEO PREPARATORIO PANAMERICANO 2 Days 19 Hours
15Blitz 50 años Carlos Galvez (Osorno) 3 Days 3 Hours
16torneo rapido 3 Days 9 Hours
17CLUB DE AJEDRTEZ CHILE - Blitz viernes 18 mayo 3 Days 14 Hours
18"VII MAGISTRAL POR EQUIPOS CASABLANCA TOURS 2018" 4 Days
19Cuarto Magistral 51° Aniversario Villa Tehuelches 2018 Inscripcion cerrada. 5 Days 14 Hours
20blitz 16.05.2018 5 Days 16 Hours
21ADUPRI 1er RANKING 2018 5 Days 17 Hours
22INTERNO ESCOLARlICEO INDUSTRIAL DEL HUALPÉN, "día del Alumno 6 Days
23INTERNO ESCOLARlICEO INDUSTRIAL DEL HUALPÉN, "día del Alumno 6 Days 12 Hours
24CLUB DE AJEDREZ CHILE - Primer torneo estudiantil por equipos sub 1600 6 Days 16 Hours
25141° TORNEO OPEN MALL ARAUCO ESTACION (Inscripcion Gratuita) 8 Days 1 Hours
26PRIMER TORNEO ABIERTO IRT SUB 2200 CIUDAD DE TEMUCO 2018 8 Days 16 Hours
274° IRT Tierra Bella 8 Days 19 Hours
285° Torneo Cafe y Gelateria Gaevi 9 Days 2 Hours
29Open Electrotecnia 9 Days 2 Hours
30Electrotecnia Sub 18 9 Days 2 Hours
31Sub 14 Electrotecnia 9 Days 2 Hours
32TORNEO MUNDO AJEDREZ TODO COMPETIDOR 12052018 9 Days 15 Hours
33TORNEO MUNDOAJEDREZ SUB14 12052018 9 Days 16 Hours
34CLUB DE AJEDEZ DE CHILE - SUPER RAPIDO LA ESMERALDA 9 Days 18 Hours
352 TORNEO IRT RUMBO AL PANAMERICANO UFRO SUB1600 9 Days 18 Hours
364° IRT Tierra Bella 10 Days 14 Hours
37CLUB DE AJEDREZ DE CHILE - Super Blitz Sub 2000 Mayo 2018 10 Days 16 Hours
382º FECHA SERIE ESCOLAR DE TORNEOS DE AJEDREZ FEDERADO BIO BIO - U10 12 Days 4 Hours
39blitz 09.05.2018 12 Days 12 Hours
401ª Torneo Blitz Universidad de La Frontera 12 Days 17 Hours
411 Diente de leche Sub 10 13 Days 14 Hours
42Provincial Varones Sub 14 13 Days 22 Hours
43Provincial Damas Sub 18 13 Days 23 Hours
44Torneo Comunal de Ajedrez Escolar Sub 14 VARONES, 05-05-2018 Departamento Extraescolar Il. Municipalidad de Puerto Montt 15 Days 2 Hours
45Torneo Comunal de Ajedrez Escolar Sub 14 DAMAS, 05-05-2018 Departamento Extraescolar Il. Municipalidad de Puerto Montt 15 Days 2 Hours
46II Torneo Extraescolar de Ajedrez Sub 18, 05-05-2018 Departamento Extraescolar Il. Municipalidad de Puerto Montt 15 Days 2 Hours
47II Torneo Extraescolar de Ajedrez Sub 14, 05-05-2018 Departamento Extraescolar Il. Municipalidad de Puerto Montt 15 Days 2 Hours
48II Torneo Extraescolar de Ajedrez Sub 10, 05-05-2018 Departamento Extraescolar Il. Municipalidad de Puerto Montt 15 Days 2 Hours
491 Diente de Leche Sub 12 15 Days 13 Hours
501 diente de leche sub 08 15 Days 13 Hours