Wyb√≥r federacji    ECU Logo

Wybranie turnieju

Sortowanie według

Selected federation: Armenia (ARM)

Flag ARM
NrNazwa turniejuOstatnia aktualizacja strony
1T. Petrosyan Chess House Final U12 1 Hours 42 Min.
2T.Petrosyan Chess House Final U10 2 Hours 15 Min.
32-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Էրեբունի 2 Hours 19 Min.
43-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Էրեբունի 2 Hours 19 Min.
54-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Էրեբունի (I-ին խումբ- 15։00) 2 Hours 19 Min.
64-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Էրեբունի (II-րդ խումբ- 16։15) 2 Hours 20 Min.
7 Դավթաշենի շախմատի դպրոցի 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 3 Hours 33 Min.
82 Razryad Hrazdan 3 Hours 48 Min.
9Ավանի III կարգի որակավորման մրցաշար 4 Hours 3 Min.
103 razryad Hrazdan 4 Hours 40 Min.
114-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Նոր Նորք(Բ խումբ-16:30) 4 Hours 47 Min.
12III կարգի որակավորման մրցաշար Հայաստանի շախմատի ակադեմիա 4 Hours 47 Min.
134-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Նոր Նորք (Ա խումբ-15:00) 4 Hours 48 Min.
14CLASSIFIKATION FOR 3rd CATEGORY 5 Hours
15Շիրակի մարզի 1/16 առաջնություն IV կարգայիններ 5 Hours 3 Min.
16Loru marzi 1/8 ezrapakich 5 Hours 15 Min.
17T.Petrosyan Chess House Final U08 6 Hours 28 Min.
18Գորիսի շախմատի դպրոց,3-րդ խումբ 23 Hours 59 Min.
19Վեդու 2-րդ հիմնական դպրոց 1 Days
20Chess School of Abovyan is 10 year! 1 Days 21 Hours
21Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 2-րդ խումբ 2 Days 4 Hours
22Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 2 Days 6 Hours
23Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 3 Days 7 Hours
244-րդ կարգի որակավորման մրցաշար.Աջափնյակ 3 Days 10 Hours
25T. Petrosyan Chess House 1/2 F./Rapid-2 4 Days 6 Hours
26Grand Prix 2nd leg Jermuk 4 Days 6 Hours
27Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 5 Days 6 Hours
28IV կարգի որակավորման մրցաշար Հայաստանի շախմատի ակադեմիա 6 Days 4 Hours
29Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 6 Days 6 Hours
30T. Petrosyan Chess House 1/2F. U08 7 Days 3 Hours
31T. Petrosyan Chess House 1/2F. U12 7 Days 3 Hours
32T. Petrosyan Chess House 1/2F. U10 7 Days 3 Hours
33CLASSIFICATION FOR IV CATEGORY-2 7 Days 6 Hours
34CLASSIFICATION FOR IV CATEGORY-1 8 Days 5 Hours
35Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 8 Days 6 Hours
36Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 9 Days 6 Hours
37Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 9 Days 6 Hours
38 Դավթաշենի շախմատի դպրոցի 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 13 Days 2 Hours
39Շիրակի մարզի 2018թ. առաջնության 1/32 Կարգ չունեցողներ 15 Days 5 Hours
40Autumn - 2017 17 Days 5 Hours
413 կարգի որակավորման մրցաշար Մալաթիա Սեբաստիա 22 Days 4 Hours
424 կարգի որակավորման մրցաշար Մալաթիա Սեբաստիա 22 Days 4 Hours
432nd Yerevan Open 22 Days 5 Hours
44<<Սահմանապահ Կոթի>> եզրափակիչ թիմային առայնություն 25 Days 4 Hours
45T. Petrosyan Chess House 1/2 F./Rapid-1 25 Days 6 Hours
46Հայաստանի Անկախության օրվան նվիրված արագ շախմատ (վետերաններ) 27 Days 9 Hours
47IV կարգի որակավորման մրցաշար 28 Days 4 Hours
48Tournament dedicated to Independence Day 28 Days 6 Hours
49Կայծակնային մրցաշար նվիրված Ազգային Ինքնորոշման Տարելիցին` սեպտեմբերի 21-ին 28 Days 8 Hours
50Անկախության 26-րդ տարեդարձին նվիրված մրցաշար Նուբարաշեն շախմատի մարզադպրոց 29 Days 4 Hours
Advertisement