Chọn Liên đoàn    ECU Logo

Giải/ Nội dung

Sắp xếp theo trình tự

Chọn Liên đoàn: Azerbaijan (AZE)

Flag AZE
SốGiảiCập nhật
1"Təhsil" RİM - Xocalı şəhidlərinin xatrəsinə həsr olunmuş Respublika turniri - Ağcabədi 2018 5 giờ 6 phút
2Azerbaijan Women's Championship 5 giờ 23 phút
3White Rook Chess Club and Baku 4 th Chess School International Chess Festive OPEN 18-25 March 2018 5 giờ 30 phút
4White Rook Chess Club and Baku 4 th Chess School International Chess Festive U12 RT 17-24 March 2018 5 giờ 32 phút
5I DƏRƏCƏ YARIŞI - ELFİM Şahmat Akademiyasl - 6 giờ 8 phút
68 yaşadək oğlanlar arasında seçmə Turniri 2018 11 giờ 10 phút
710 yaşadək oğlanlar arasında Bakı Birinciliyinin seçmə turniri 1 ngày 5 giờ
8Şəmkir şəhəri Əbədi çempionlarşahmat turniri 1 ngày 12 giờ
9I dərəcə təsnifat yarışı-Sumqayıt 3 ngày 2 giờ
10White Rook Chess Club and Baku 4 th Chess School International Chess Festive RAPID 22 March 2018 3 ngày 3 giờ
11White Rook Chess Club and Baku 4 th Chess School International Chess Festive BLITZ Team 16 March 2018 3 ngày 3 giờ
12 Bakı 4№li İOEUGİŞMdə "Tempo Turnir" 18.02.18 (12:00) 3 ngày 9 giờ
13TEMPO 17-02-2018 RSK 4 ngày 4 giờ
14"Hər şənbə" tempoturniri -Sumqayıt 4 ngày 7 giờ
15Ucar Qışı Blits turnir.17.02.2018 4 ngày 8 giờ
1612 yaşadək oğlanlar arasında Bakı birinciliyi 2018 4 ngày 10 giờ
1712 yaşadək qızlar arasında Bakı birinciliyi 2018 4 ngày 11 giờ
1814 yaşadək oğlanlar arasında Bakı birinciliyi 2018 5 ngày 10 giờ
1916 yaşadək oğlanlar arasında Bakı birinciliyi 2018 7 ngày 11 giờ
2014 yaşadək qızlar arasında Bakı birinciliyi 2018 7 ngày 11 giờ
21AZE Youth Chess Championship 2018 (preliminary) G-16 7 ngày 14 giờ
22AZE Youth Chess Championship 2018 (preliminary) G-14 7 ngày 14 giờ
23AZE Youth Chess Championship 2018 (preliminary) G-12 7 ngày 14 giờ
24AZE Youth Chess Championship 2018 (preliminary) G-10 7 ngày 14 giờ
25AZE Youth Chess Championship 2018 (preliminary) G-08 7 ngày 14 giờ
26AZE Youth Chess Championship 2018 (preliminary) U-16 7 ngày 14 giờ
27AZE Youth Chess Championship 2018 (preliminary) U-14 7 ngày 14 giờ
28AZE Youth Chess Championship 2018 (preliminary) U-12 7 ngày 14 giờ
29AZE Youth Chess Championship 2018 (preliminary) U-10 7 ngày 14 giờ
30AZE Youth Chess Championship 2018 (preliminary) U-08 7 ngày 14 giờ
31"Hamlet Rzayev Memorial 2018" -Sumqayıt 8 ngày 3 giờ
3216 yaşadək qızlar arasında Bakı birinciliyi 2018 9 ngày 11 giờ
33" Hər şənbə" tempoturnir -Sumqayıt 11 ngày 7 giờ
34" Tempo Turnir" -Bakı 4 №-li İOEUGİŞM (Nəsimi məktəbi) 04.02.18 (12:00) 17 ngày 8 giờ
35TEMPO 03-02-2018 RSK 18 ngày 5 giờ
36"Kings of 64" - Masters group 18 ngày 6 giờ
37"Kings of 64" - Challengers Group 18 ngày 7 giờ
38"Hər şənbə" tempoturniri-Sumqayıt 18 ngày 7 giờ
39ELFİM Şahmat Akademiyası II Derece Yarışı "İlk 10 yerə mükafat" 18 ngày 13 giờ
40II dərəcə uğrunda Təsnifat yarışı-Sumqayıt 19 ngày 5 giờ
41CHESSLAND IV dərəcə təsnifat turniri 27-31.01.2018 19 ngày 8 giờ
42IV dərəcə uğrunda Təsnifat yarışı-Sumqayıt 20 ngày 5 giờ
43III dərəcə uğrunda Təsnifat yarışı-Sumqayıt 20 ngày 5 giờ
44Elfim Günəşli "İlk 10 yerə mükafat" II derece "İlk 10 yerə mükafat" 20 ngày 10 giờ
4527-31 yanvar 2018 tarixində Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyasında 4 cü dərəcə üzrə təsnifat turniri 21 ngày 6 giờ
4627-31 yanvar 2018 tarixində Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyasında 3 cü dərəcə üzrə təsnifat turniri 21 ngày 6 giờ
47Şah Klub "Gənclər Günü"nə həsr olunmuş 4-cü dərəcə təsnifat turniri (Sabunçu Gənclər Evi 27.01.2018 - 31.01.2018 saat 11:00) 21 ngày 6 giờ
48Şah Klub "Gənclər Günü"nə həsr olunmuş 3-cü dərəcə təsnifat turniri (Sabunçu Gənclər Evi 27.01.2018 - 31.01.2018) 21 ngày 6 giờ
49Şah Klub "Gənclər Günü"nə həsr olunmuş 2-cü dərəcə təsnifat turniri (Sabunçu Gənclər Evi 27.01.2018 - 31.01.2018) 21 ngày 6 giờ
50Elfim Günəşli filialı "İlk 10 yerə mükafat" III dərəcə "İlk 10 yerə mükafat" 21 ngày 7 giờ