Giải/ Nội dung

Sắp xếp theo trình tự

Chọn Liên đoàn: Armenia (ARM)

Flag ARM
SốGiảiCập nhật
1Որակավորման մրցաշար IV կարգի համար: Նուբարաշենի շախմատի մարզադպրոց: 4 giờ 6 phút
2T. Petrosyan Chess House Final U12 18 giờ 9 phút
3T.Petrosyan Chess House Final U10 18 giờ 42 phút
42-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Էրեբունի 18 giờ 46 phút
53-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Էրեբունի 18 giờ 46 phút
64-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Էրեբունի (I-ին խումբ- 15։00) 18 giờ 46 phút
74-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Էրեբունի (II-րդ խումբ- 16։15) 18 giờ 47 phút
8 Դավթաշենի շախմատի դպրոցի 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 20 giờ
92 Razryad Hrazdan 20 giờ 15 phút
10Ավանի III կարգի որակավորման մրցաշար 20 giờ 30 phút
113 razryad Hrazdan 21 giờ 7 phút
124-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Նոր Նորք(Բ խումբ-16:30) 21 giờ 14 phút
13III կարգի որակավորման մրցաշար Հայաստանի շախմատի ակադեմիա 21 giờ 14 phút
144-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Նոր Նորք (Ա խումբ-15:00) 21 giờ 15 phút
15CLASSIFIKATION FOR 3rd CATEGORY 21 giờ 27 phút
16Շիրակի մարզի 1/16 առաջնություն IV կարգայիններ 21 giờ 30 phút
17Loru marzi 1/8 ezrapakich 21 giờ 42 phút
18T.Petrosyan Chess House Final U08 22 giờ 55 phút
19Գորիսի շախմատի դպրոց,3-րդ խումբ 1 ngày 16 giờ
20Վեդու 2-րդ հիմնական դպրոց 1 ngày 17 giờ
21Chess School of Abovyan is 10 year! 2 ngày 13 giờ
22Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 2-րդ խումբ 2 ngày 21 giờ
23Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 2 ngày 23 giờ
24Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 3 ngày 23 giờ
254-րդ կարգի որակավորման մրցաշար.Աջափնյակ 4 ngày 2 giờ
26T. Petrosyan Chess House 1/2 F./Rapid-2 4 ngày 22 giờ
27Grand Prix 2nd leg Jermuk 4 ngày 23 giờ
28Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 5 ngày 23 giờ
29IV կարգի որակավորման մրցաշար Հայաստանի շախմատի ակադեմիա 6 ngày 21 giờ
30Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 6 ngày 23 giờ
31T. Petrosyan Chess House 1/2F. U08 7 ngày 20 giờ
32T. Petrosyan Chess House 1/2F. U12 7 ngày 20 giờ
33T. Petrosyan Chess House 1/2F. U10 7 ngày 20 giờ
34CLASSIFICATION FOR IV CATEGORY-2 7 ngày 22 giờ
35CLASSIFICATION FOR IV CATEGORY-1 8 ngày 21 giờ
36Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 8 ngày 23 giờ
37Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 9 ngày 23 giờ
38Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 9 ngày 23 giờ
39 Դավթաշենի շախմատի դպրոցի 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 13 ngày 18 giờ
40Շիրակի մարզի 2018թ. առաջնության 1/32 Կարգ չունեցողներ 15 ngày 21 giờ
41Autumn - 2017 17 ngày 21 giờ
423 կարգի որակավորման մրցաշար Մալաթիա Սեբաստիա 22 ngày 21 giờ
434 կարգի որակավորման մրցաշար Մալաթիա Սեբաստիա 22 ngày 21 giờ
442nd Yerevan Open 22 ngày 21 giờ
45<<Սահմանապահ Կոթի>> եզրափակիչ թիմային առայնություն 25 ngày 21 giờ
46T. Petrosyan Chess House 1/2 F./Rapid-1 25 ngày 23 giờ
47Հայաստանի Անկախության օրվան նվիրված արագ շախմատ (վետերաններ) 28 ngày 2 giờ
48IV կարգի որակավորման մրցաշար 28 ngày 20 giờ
49Tournament dedicated to Independence Day 28 ngày 22 giờ
50Կայծակնային մրցաշար նվիրված Ազգային Ինքնորոշման Տարելիցին` սեպտեմբերի 21-ին 29 ngày
Advertisement