Մրցաշարի ընտրում

Դասավորել ըստ

Ընտրված ֆեդերացիա: Ukraine (UKR)

Flag UKR
No.ՄրցաշարՎերջին արդիացումը
1Ukraine Clubs Teams Championship - 2018 1 ժամ 8 րոպե
2ВЧМ 2018 Класика до Дня Героїв і Зелених Свят в Україні 1 ժամ 34 րոպե
3Ukraine Chess Chapionship 2018,seniors-50+, classic 2 ժամ 16 րոպե
4Ukraine Chess Chapionship 2018,seniors-65+, classic 2 ժամ 18 րոպե
5Weekend tournament - May 2018 3 ժամ 1 րոպե
6Кваліфікаційний турнір серед шахістів 3 розрядів. Шаховий центр Товариш. 3 ժամ 18 րոպե
7CHESS SСHOOL – FAMILY – 2018 Турнир «Б»: Для детей 3 ժամ 24 րոպե
8CHESS SСHOOL – FAMILY – 2018 Турнир «А»: Для взрослых 3 ժամ 24 րոպե
9Кваліфікаційний турнір з нормою 1-го розряду ШК "Гамбіт" 19-27.05.18 3 ժամ 26 րոպե
10Кваліфікаційний турнір серед шахістів 2 розрядів. Шаховий центр Товариш. 3 ժամ 29 րոպե
11Відкритий чемпіона вінницької шахової школи серед 2-розрядів 3 ժամ 50 րոպե
12Відкритий чемпіона вінницької шахової школи серед 3-розрядів 3 ժամ 51 րոպե
13Відкритий чемпіона вінницької шахової школи серед 1-юнацьких 3 ժամ 52 րոպե
14Першість шахової школи В.Іванчука на 2 розряд 26-27.05.2018 4 ժամ 22 րոպե
15Кубок області з шахів "Юні Таланти" 5 етап 4 ժամ 44 րոպե
16Шаховий турнір "Дніпровські зірки-2018" 5 ժամ 21 րոպե
17Першість шахової школи В.Іванчука на 1 розряд 25-27.05.2018 6 ժամ 3 րոպե
183й меморіал Чорноморця (турнір D1 з нормою 3 розряду) 6 ժամ 37 րոպե
19Кваліфікаційний турнір з нормою 2-го розряду ШК "Гамбіт" 19-27.05.2018 8 ժամ 37 րոպե
20Кваліфікаційний турнір серед 4 розрядів та початківців. Шаховий центр "Товариш". 9 ժամ 16 րոպե
21Відкритий чемпіона вінницької шахової школи серед безрозрядників 9 ժամ 16 րոպե
22Кваліфікаційний рейтинг-турнір 1 օր 2 ժամ
23Кваліфікаційний турнір з нормою 1 юнацького розряду 1 օր 2 ժամ
24Кваліфікаційний турнір з нормою 3 розряду 1 օր 2 ժամ
25Кваліфікаційний турнір з нормою 2 розряда 1 օր 2 ժամ
26Чемпіонат Миколаївської області серед юнаків та дівчат до 14 років 1 օր 2 ժամ
27XII International Chess Festival " Mukachevo Summer - 2018 - Open A" 1 օր 8 ժամ
28Мукачівське літо - 2018 - C 1 օր 8 ժամ
29Мукачівське літо - 2018 - B 1 օր 9 ժամ
30Мукачівське літо - 2018 - D 1 օր 9 ժամ
313й меморіал Сергія Чорноморця (Б) 1 օր 11 ժամ
323й меморіал Чорноморця (турнір С2 з нормою 2 розряду) 1 օր 11 ժամ
333й меморіал Чорноморця (турнір С1 з нормою 1 розряду) 1 օր 11 ժամ
343й меморіал Сергія Чорноморця (А) 1 օր 11 ժամ
355-й Всеукраїнський Меморіал Болеславського І.Є. з класичних шахів, турнір А РЕЄСТРАЦІЯ ЗАВЕРШЕНА !!! 1 օր 14 ժամ
365-й Всеукраїнський Меморіал Болеславського І.Є. з класичних шахів, турнір Б РЕЄСТРАЦІЯ ЗАВЕРШЕНА !!! 1 օր 14 ժամ
37Всеукраїнський фестиваль "Миколаїв Чесс Фест". Турнір E. Рапід - діти 2 օր 1 ժամ
38Всеукраїнський фестиваль "Миколаїв Чесс Фест". Турнір F. Бліц - діти 2 օր 1 ժամ
39Всеукраїнський фестиваль "Миколаїв Чесс Фест". Турнір В. XXII Шахові надії України до 12 років 2 օր 1 ժամ
40CHESS SСHOOL – FAMILY – 2018 Турнир «А»: Для взрослых 2 օր 7 ժամ
41Відкрита першість ДЮСШ Дебют (турнір А) з нормою КМС 2 օր 12 ժամ
42Чемпіонат Львівської області до 6 років(Попередня реєстрація) 2 օր 13 ժամ
43Кваліфікаційний турнір (1 юнацький розряд) м.Горішні Плавні 3 օր 1 ժամ
44Всеукраїнський фестиваль "Миколаїв чесс фест". Турнір А. Меморіал О. Волчка 3 օր 1 ժամ
45Таланти Поділля - 2018 (Вінниця) 3 օր 1 ժամ
46Всеукраїнський фестиваль "Миколаїв Чесс Фест". Турнір D. XV Інгульські мости - OPEN blitz 3 օր 13 ժամ
47Командний чемпіонат області з шахів серед першокласників 4 օր 1 ժամ
48Відкритий чемпіонат Ралівки 4 օր 1 ժամ
49Blits in Stryiskyy - 44 - 1 4 օր 1 ժամ
50May Lviv Tradition (IM-group) 5 օր 7 ժամ