Ֆեդերացիայի ընտրում    ECU Logo

Մրցաշարի ընտրում

Դասավորել ըստ

Ընտրված ֆեդերացիա: Ukraine (UKR)

Flag UKR
No.ՄրցաշարՎերջին արդիացումը
1NOVEMBER 2018 RATING TOURNAMENT OF THE CHESS CLUB " TWO ROOKS" 10 ժամ 27 րոպե
2"Шахова Школа" Кваліфікаційний турнір 4 розряду та безрозрядників 17-18.11.2018 11 ժամ 2 րոպե
3Memorial Bogatyrchuka-B (Vinnytsia) 11 ժամ 26 րոպե
4Memorial Bogatyrchuka-A (Vinnytsia) 11 ժամ 26 րոպե
5Кубок Президента ЛОШФ турнір А 11 ժամ 31 րոպե
6"Шахова Школа" Кваліфікаційний турнір 3 розряду 17-19.11.2018 11 ժամ 44 րոպե
7"Шахова Школа" Кваліфікаційний турнір 2 розряду 16-18.11.2018 11 ժամ 48 րոպե
8Вінницькі ВЕРЕМІЇ (до 12 років, 2006 р.н. і молодші) 12 ժամ 17 րոպե
9Кубок Федерації шахів Херсонської області - 2018 (класична гра) 13 ժամ 1 րոպե
10Шкільні ігри Дніпра з шахів "Біла тура" 15 ժամ 19 րոպե
11Кубок Президента ЛОШФ турнір Б - 2 розряд 16 ժամ 39 րոպե
12Ukraine Chess Championship - 2018 (Boys - 16) semifinal 17 ժամ 24 րոպե
13Ukraine Chess Championship - 2018 (Girls - 16) semifinal 17 ժամ 38 րոպե
14Кубок Президента ЛОШФ. Турнір В - 3 розряд 18 ժամ 6 րոպե
15Mukachevo Christmas 2019 19 ժամ 34 րոպե
16Юні таланти 2018, 8 етап, с.Давидів Попередня реєстрація - https://goo.gl/forms/HiF2ILFaZ9wlI8ah2 21 ժամ 41 րոպե
17Півфінал чемпіонату України до 14 років ДІВЧАТА (попередня реєстрація) 1 օր 8 ժամ
18Півфінал чемпіонату України до 14 років Юнаки (попередня реєстрація) 1 օր 8 ժամ
19Hanukkah in Kiev -2018 1 օր 10 ժամ
20Першість Франківського району з шахів 1 օր 17 ժամ
2150-й Півфінал першості міста з шахів м.Горішні Плавні 2 օր 12 ժամ
22Кваліфікаційний турнір з нормою 1 юнацького розряду м.Горішні Плавні 4 օր 11 ժամ
23 ШК "Гамбіт" кваліфікаційний турнір з нормою 2-го розряду 4 օր 14 ժամ
24 ШК "Гамбіт" кваліфікаційний турнір з нормою 3-го розряду 4 օր 14 ժամ
25 Дитячий кваліфікаційний чемпіонат області з шахів з нормою 1 розряду, 26-28.10.2018 р., м. Ковель 5 օր 12 ժամ
26Відкрита першість Кам’янка–Бузька 5 օր 15 ժամ
27Кваліфікаційний турнір серед шахістів 1 юнацького розряду та початківців, Шаховий центр "Товариш", м. Київ. 5 օր 18 ժամ
28Кубок Президента ЛОШФ турнір Г 4 розряд 5 օր 20 ժամ
29Кубок Президента ЛОШФ турнір Д Початківці 5 օր 20 ժամ
306 командний КУБОК ПОДІЛЛЯ м.Вінниця 6 օր 15 ժամ
31Відкритий кубок області з активних шахів серед молоді пам"яті Володимира Липчанського 6 օր 19 ժամ
32Open Cup Chernigiv Region (Rapid)-2018 6 օր 19 ժամ
33Напівфінал чемпіонату України з шахів серед дівчат до 16 років (сезон 2018-2019 років) 7 օր 3 ժամ
34Напівфінал чемпіонату України з шахів серед юнаків до 16 років (сезон 2018-2019 років) 7 օր 5 ժամ
35Hotel Los Tilos Cup Blitz 10 օր 11 ժամ
36Ukrainian Chess Championship - 2018 (blitz) 10 օր 18 ժամ
37Відкритий чемпіонат України з шахів (класичні шахи) - півфінал 10 օր 23 ժամ
38Ukrainian Chess Championship - 2018 (rapid) 11 օր 18 ժամ
39Open tournament "Y. Privalov memorial" Tournament A 12 օր 11 ժամ
40Шаховий турнір, присвячений 100-річчю утворення ЗУНР 12 օր 14 ժամ
41Фустиваль "Шахматная осень - 2018", турнир В 12 օր 16 ժամ
42Фестиваль "Шахматная осень - 2018", турнир D 12 օր 19 ժամ
43Фестиваль "Шахматная осень - 2018", турнир С 12 օր 19 ժամ
44Шахові надії Прикарпаття 11 етап бліц 13 օր 10 ժամ
45Шахові надії Прикарпаття 11 етап Швидка гра 13 օր 10 ժամ
46Фустиваль "Шахматная осень - 2018", турнир А 13 օր 10 ժամ
47OPZ Blitz stage 8 2018 FSHYU 13 օր 11 ժամ
48ОСІННІЙ ТУРНІР. Шаховий центр Товариш, м. Київ. 13 օր 15 ժամ
49Відкрита осіння першість ЛША на Варшавській 13 օր 16 ժամ
50Ukrainian Chess Championship - 2018 (semifinal) 13 օր 16 ժամ