Ֆեդերացիայի ընտրում    ECU Logo

Մրցաշարի ընտրում

Դասավորել ըստ

Ընտրված ֆեդերացիա: Montenegro (MNE)

Flag MNE
No.ՄրցաշարՎերջին արդիացումը
1European Amateur Chess Championship 2018 - U2000 Open 7 ժամ 30 րոպե
2European Amateur Chess Championship 2018 - U2300 Open 7 ժամ 37 րոպե
3European Amateur Chess Championship 2018 - U1700 Women 8 ժամ 25 րոպե
4European Amateur Chess Championship 2018 - U1700 Open 8 ժամ 33 րոպե
5Rapid turnir "Zeta 06-2018" 16 օր 5 ժամ
6DJECJI SAHOVSKI VIKEND DJECA NA POTEZU 17 օր 11 ժամ
7Third Saturday Djenovici MNE IM V - 2018 22 օր 15 ժամ
8Third Saturday Djenovici MNE FM V - 2018 22 օր 18 ժամ
924. Prvenstvo Crne Gore za mlade sahiste - B18 25 օր 22 ժամ
1024. Prvenstvo Crne Gore za mlade sahiste - B16 25 օր 22 ժամ
1124. Prvenstvo Crne Gore za mlade sahiste - B14 25 օր 22 ժամ
1224. Prvenstvo Crne Gore za mlade sahiste - B12 25 օր 22 ժամ
1324. Prvenstvo Crne Gore za mlade sahiste - B10 25 օր 22 ժամ
1424. Prvenstvo Crne Gore za mlade sahiste - B8 25 օր 22 ժամ
1524. Prvenstvo Crne Gore za mlade sahiste - G18 25 օր 22 ժամ
1624. Prvenstvo Crne Gore za mlade sahiste - G16 25 օր 22 ժամ
1724. Prvenstvo Crne Gore za mlade sahiste - G14 25 օր 22 ժամ
1824. Prvenstvo Crne Gore za mlade sahiste - G12 25 օր 22 ժամ
1924. Prvenstvo Crne Gore za mlade sahiste - G10 25 օր 22 ժամ
2024. Prvenstvo Crne Gore za mlade sahiste - G8 25 օր 22 ժամ
21Sahom protiv zaborava ,,Veso, Stanko, Sveto i Bozo,, 28 օր 13 ժամ
22Rapid turnir "Zeta 05-2018" 44 օր 2 ժամ
23Prvenstvo Kolašina 44 օր 13 ժամ
24Montenegro Team Cup 2018 49 օր 19 ժամ
25Osmi Memorijal "Branko Vukmanovic" - Tivat 59 օր 11 ժամ
26Meč Đukic Nikola - Kozul Zdenko 67 օր 19 ժամ
27Brzopotezni turnir "Zeta 01-2018" 69 օր 12 ժամ
28Pionirska liga 2018 - proljecni dio 80 օր 14 ժամ
29Rapid turnir SK "Plavsko jezero" - 2018 80 օր 14 ժամ
30Montenegro Individual Championship 2018 - Semifinal 80 օր 14 ժամ
31Third Saturday Djenovici MNE IM III-2018 85 օր 15 ժամ
32PRVENSTVO PLAVA 2018 106 օր 16 ժամ
33Third Saturday Djenovici MNE - GM II-2018 112 օր 9 ժամ
34Third Saturday Djenovici MNE - IM II-2018 112 օր 9 ժամ
35Third Saturday Djenovici MNE - FM II-2018 112 օր 9 ժամ
36Rapid turnir "Zeta 04-2018" 112 օր 16 ժամ
37Open Rapid Trebjesa Februar 2018 121 օր 7 ժամ
38IV Memorijal Djordje Konjevic 127 օր 15 ժամ
39Rapid turnir "Zeta 03-2018" 135 օր 2 ժամ
40Memorijalni turnir "Dragoje Drago Adzic" 148 օր 13 ժամ
41Bozicni rapid turnir "Zeta 02-2018" 161 օր 8 ժամ
42Memorijal turnir "Zoran i Vuko 2018" 161 օր 8 ժամ
43Novogodisnji brzopotezni turnir - Berane 2018 161 օր 8 ժամ
44Novogodisnji rapid turnir "Zeta 01-2018" 168 օր 5 ժամ
453. Open SK "Buducnost" 174 օր 7 ժամ
46Third Saturday Djenovici MNE -IM XII - 2017 175 օր 16 ժամ
47Third Saturday Djenovici MNE -FM XII - 2017 175 օր 19 ժամ
4812. novogodisnji sahovski turnir za djecu Kotor 2017 176 օր 10 ժամ
49PRVENSTVO PETNJICE 2017 176 օր 14 ժամ
50Djecje prvenstvo SK "7.oktobar" Podgorica za 2017 kategorija djevojcice 176 օր 16 ժամ