Ֆեդերացիայի ընտրում    ECU Logo

Մրցաշարի ընտրում

Դասավորել ըստ

Ընտրված ֆեդերացիա: Mexico (MEX)

Flag MEX
No.ՄրցաշարՎերջին արդիացումը
14to Festival de Ajedrez Memorial Marcel Sisniega Magistral 3 րոպե
2XXIV Juegos Deportivos Universitarios LaSallistas Individual 39 րոպե
3Torneo selectivo ITCJ al Campeonato Panamericano Intercolegial de Ajedrez Fase 2 42 րոպե
4Selectivo Final Primaria CARA 1 ժամ
5Selectivo Final Secundaria CARA 1 ժամ 4 րոպե
6Torneo Selectivo Interfranciscanos Colegio Santa Anita Secundaria 1 ժամ 19 րոպե
7Torneo Selectivo Interfranciscanos Colegio Santa Anita Primaria 1 ժամ 20 րոպե
8"CONVIVENCIA ESCOLAR DE AJEDREZ 2017" GUERRA DE PEONES (2010-2011) 3 ժամ 26 րոպե
9"CONVIVENCIA ESCOLAR DE AJEDREZ 2017" JUVENIL B (2000-2002) 3 ժամ 28 րոպե
10"CONVIVENCIA ESCOLAR DE AJEDREZ 2017" JUVENIL A (2003-2005) 3 ժամ 29 րոպե
11"CONVIVENCIA ESCOLAR DE AJEDREZ 2017" INFANTIL C (2006-2007) 3 ժամ 30 րոպե
12"CONVIVENCIA ESCOLAR DE AJEDREZ 2017" INFANTIL B (2008-2009) 3 ժամ 34 րոպե
13"CONVIVENCIA ESCOLAR DE AJEDREZ 2017" INFANTIL A (2010-2011) 3 ժամ 38 րոպե
14IV Torneo de ajedrez " Lic.Filiberto Terrazas Sánchez " 9 ժամ 47 րոպե
15Torneo de ajedrez rápido Construajedrez 13 ժամ 28 րոպե
16X Torneo Blitz Friki Plaza 2017 15 ժամ 24 րոպե
17XXIV Juegos Deportivos Universitarios LaSallistas Secc. B 16 ժամ 16 րոպե
18XXIV Juegos Deportivos Universitarios LaSallistas Secc. A 16 ժամ 30 րոպե
19TORNEO DE AJEDREZ RÁPIDO PREPA 8 VARONIL 18 ժամ 19 րոպե
20TORNEO DE AJEDREZ RÁPIDO PREPA 8 FEMENIL 18 ժամ 19 րոպե
21Torneo del Pavo "Minatitlan 2017" Categoría Infantil 1 օր
22Torneo de Ajedrez Blitz "Lights out" PROMOCIONAL 1 օր
23Torneo de Ajedrez Blitz "Lights out" LIBRE 1 օր
24Torneo del Pavo "Minatitlan 2017" Categoría Novatos 1 օր
25Hilo de Ariadna 1 օր 13 ժամ
26Liga de Ajedrez Minatitlan "Tierra de flechadores" 1 օր 14 ժամ
27Torneo del Pavo "Minatitlan 2017" Categoría Expertos 1 օր 14 ժամ
28Torneo de Ajedrez UNEDL 1 օր 20 ժամ
29XXIX Torneo Internacional de Ajedrez GM Carlos Torre Repetto In Memoriam Yucatán 2 օր 11 ժամ
30XXIX Torneo Internacional de Ajedrez GM Carlos Torre Repetto In Memoriam Sub10 2 օր 11 ժամ
31XXIX Torneo Internacional de Ajedrez GM Carlos Torre Repetto In Memoriam Sub12 2 օր 11 ժամ
32Torneo Intercarreras por Equipos FESC 2017 2 օր 19 ժամ
33Juegos Deportivos Nacionales Escolares de la Educación Básica 2017-2018 Equipos Mixto 2008-2009 2 օր 22 ժամ
34Juegos Deportivos Nacionales Escolares de la Educación Básica 2017-2018 Equipos Mixto 2006-2007 2 օր 22 ժամ
35Juegos Deportivos Nacionales Escolares de la Educación Básica 2017-2018 Individual Varonil 2006-2007 3 օր
36Juegos Deportivos Nacionales Escolares de la Educación Básica 2017-2018 Individual Femenil 2006-2007 3 օր
37Juegos Deportivos Nacionales Escolares de la Educación Básica 2017-2018 Individual Varonil 2008-2009 3 օր
38Juegos Deportivos Nacionales Escolares de la Educación Básica 2017-2018 Individual Femenil 2008-2009 3 օր
39LIJAQUE Primaria Alta Jornada 3 Apertura 2017 3 օր 14 ժամ
40Campeonato Estatal Absoluto 2017 Guanajuato 3 օր 20 ժամ
41VIII TORNEO INTERNO ESCOLAR DE AJEDREZ OTOÑO 2017 Primaria A 3 օր 23 ժամ
42Liga Deportiva Intercolegial Noviembre 2017 Secundaria 4 օր 11 ժամ
43Liga Deportiva Intercolegial Noviembre 2017 Primaria Mayor 4 օր 11 ժամ
44Liga Deportiva Intercolegial Noviembre 2017 Primaria Menor 4 օր 11 ժամ
45Campeonato Estatal Femenil 2017 Guanajuato 4 օր 14 ժամ
46XXIX Torneo Internacional de Ajedrez GM Carlos Torre Repetto In Memoriam Mérida 4 օր 15 ժամ
47XXIX Torneo Internacional de Ajedrez GM Carlos Torre Repetto In Memoriam Magistral 4 օր 23 ժամ
48LIJAQUE Secundaria Jornada 3 Apertura 2017 5 օր
49LIJAQUE Primaria Baja Jornada 3 Apertura 2017 5 օր
50XXIX Torneo Internacional de Ajedrez GM Carlos Torre Repetto In Memoriam Sub8 5 օր 13 ժամ
Advertisement