Մրցաշարի ընտրում

Դասավորել ըստ

Ընտրված ֆեդերացիա: Latvia (LAT)

Flag LAT
No.ՄրցաշարՎերջին արդիացումը
1Latvian Championship Vidzeme Regional Qualifier 2018 18 րոպե
2Riga Technical University Open 2018 - Tournament D 2 ժամ 6 րոպե
3Riga Technical University Open 2018 - Tournament B 2 ժամ 6 րոպե
4Riga Technical University Open 2018 - Tournament A 2 ժամ 6 րոպե
5Riga Technical University Open 2018 - G Closing Blitz 2 ժամ 7 րոպե
6Riga Technical University Open 2018 - F Midweek blitz 2 ժամ 8 րոպե
7Riga Technical University Open 2018 - Tournament E 2 ժամ 8 րոպե
8Balvu novada 2018. gada atklātais čempionāts šahā, A turnīrs 3 ժամ 48 րոպե
9NBS Cempionats saha 2018 4 ժամ 45 րոպե
1046th Ceribu kauss final 11 ժամ 16 րոպե
1146. “Cerību kauss” Latvijas atklātā bērnu komandu čempionāta šahā PUSFINĀLS 12 ժամ
12 Pullman Riga Old Town Hotel Open Rapid 2018 03.03. 14 ժամ 2 րոպե
13 Pullman Riga Old Town Hotel Open Blitz 2018 03.04. 14 ժամ 2 րոպե
14Ogre Chess Spring 2018 1 օր 1 ժամ
15Latvian 2018 senior chess championship 1 օր 4 ժամ
16Latvian Chess championship 2018 semifinal 1 օր 9 ժամ
17Saulkrasti rapid chess championship 2018 Latvian master Janis Klavins memorial 1 օր 9 ժամ
18149 RCF and Sport Club Baltika Rapid Cup 21.02.2018. 1 օր 9 ժամ
19Klasifikācijas turnīrs iesācējiem (RŠS) 17.02. - 18.02.2018. 1 օր 14 ժամ
20XII Termo-Eko cup 2018 2 օր 2 ժամ
21Klasifikācijas turnīrs 2.sporta klasēm (Rēzeknes BJSS) 17.-18.02.2018 2 օր 9 ժամ
22Rudaga-Kaissa II-2018 2 օր 9 ժամ
23Rudaga-Kaissa I-2018 2 օր 9 ժամ
24Rudaga - Kaissa Iesācēji 17.-18.02.2018 2 օր 10 ժամ
25Rudaga - Kaissa Pirmsskolnieki 17.-18.02.2018 2 օր 10 ժամ
26Rudaga - Kaissa 3.sp.kl. 17.-18.02.2018 2 օր 10 ժամ
27Rudaga - Kaissa 4.sp.kl. 17.-18.02.2018 2 օր 10 ժամ
28Komponista un sahista Emīla Melngaiļa jubilejas atceres turnīrs 5 օր 6 ժամ
29LSKcemp2018 7 օր
30Latvian Championship final-2018 8 օր 3 ժամ
31Latvian Women chess championship 2018 8 օր 3 ժամ
32Salaspils - Aizkraukle 2018 11.02. 9 օր 5 ժամ
33Rezekne City Open Individual Chess Championship 2018 9 օր 7 ժամ
34Klasifikācijas turnīrs 2. sporta klasēm (RŠS) 09.02. - 11.02.2018. 9 օր 9 ժամ
35GM A.Gipslis memorial -2018 10 օր 7 ժամ
36Pavela Pikas pieminas turnirs 10 օր 8 ժամ
37Pāvela Pikas piemiņas turnīrs, B 10 օր 8 ժամ
38Pāvela Pikas piemiņas turnīrs, C 10 օր 8 ժամ
39Zirgu galotne 10.02.2018 10 օր 10 ժամ
40148 RCF and Sport Club Baltika Rapid Cup 07.02.2018. 13 օր 2 ժամ
41150 RCF and Sport Club Baltika Rapid Cup 28.02.2018. 14 օր 4 ժամ
42Olaine Open Rapid Chess Championship 2018 2 stage 16 օր 4 ժամ
43Klasifikācijas turnīrs 3. sporta klasēm (RŠS) 03.02. - 04.02.2018. 16 օր 8 ժամ
44Olaine district chess tournament for children- II 04.02.2018 Tikai Olaines SC 16 օր 10 ժամ
45Dobeles sveču šaha turnīrs 2018. 17 օր 1 ժամ
46Ikskile Regional rapid chess cup-IV-2017/2018 17 օր 8 ժամ
47Treniņu turnīrs Структура Ботвинника 17 օր 9 ժամ
48Ikmēneša Tempoturnīrs šahā Malta 2018. 2. posms 17 օր 10 ժամ
49147 RCF and sport club Baltika Rapid Cup 31.01.2018. 20 օր 2 ժամ
50Junioru Kauss - I -2018 (Junior Cup) 23 օր