Մրցաշարի ընտրում

Դասավորել ըստ

Ընտրված ֆեդերացիա: Hungary (HUN)

Flag HUN
No.ՄրցաշարՎերջին արդիացումը
1IX: Fajsz Kupa 2019 Gyerek csoport 1 ժամ 23 րոպե
2IX: Fajsz Kupa 2019 Felnott csoport 1 ժամ 55 րոպե
3III. Fürge Ujjak Villám Verseny 2 ժամ 9 րոպե
4Team League Pest Region Hoschek Laszlo Group 2018-2019 10 ժամ 38 րոպե
5Team League Pest Region Herczeg Oszkar Group 2018-2019 10 ժամ 47 րոպե
61st DR Ban JenoMemorial 1 օր 11 ժամ
7LXVIII. Szimultán Kupa A-csoport 1 օր 15 ժամ
8LXVIII. Szimultán Kupa C-csoport 1 օր 15 ժամ
9Leanyfalu International Chess Festival IM 2 օր
10Vas Megyei Sakk Csapatbajnokság II. osztály 2 օր 3 ժամ
11GyMS Megyei II. o. Sakk Csapatbajnokság 2018/2019 dr. Bély Miklós csoport 2 օր 10 ժամ
12XV. Amatőr Open 2 օր 13 ժամ
13Karmin Rapid 2019 január 2 օր 20 ժամ
14VIII. Stifolder kupa Amatőr csoport 2 օր 20 ժամ
15VIII. Stifolder Kupa Bakonya 2019 Profik 2 օր 20 ժամ
16Januári Lila Futó – Hóbagoly Kupa 3 օր 6 ժամ
17Leanyfalu International Chess Festival GM 3 օր 7 ժամ
18Pest Megyei Csapat diákolimpia III-IV. korcsoport fiú 3 օր 23 ժամ
19Debreceni Városi sakk diákolimpia - csapatverseny I.-II fiú korcsoport 4 օր 1 ժամ
20Debreceni Városi sakk diákolimpia - csapatverseny V.-VI. lány korcsoport 4 օր 2 ժամ
21Debreceni Városi sakk diákolimpia - csapatverseny III.-IV. lány korcsoport 4 օր 2 ժամ
22Debreceni Városi sakk diákolimpia - csapatverseny I.-II lány korcsoport 4 օր 2 ժամ
23Debreceni Városi sakk diákolimpia - csapatverseny V.-VI. fiú korcsoport 4 օր 2 ժամ
24Debreceni Városi sakk diákolimpia - csapatverseny III.-IV. fiú korcsoport 4 օր 2 ժամ
25Pest Megyei Diákolimpia 6. korcsoport Értékszámos fiú 4 օր 2 ժամ
26Pest Megyei Diákolimpia 5. korcsoport Amatőr lány 4 օր 2 ժամ
27Evadnyito Papp Bela Memorial 2019 4 օր 6 ժամ
28Pest Megyei Diákolimpia 3. korcsoport Amatőr lány 4 օր 6 ժամ
29Pest Megyei Diákolimpia 3. korcsoport Amatőr fiú 4 օր 7 ժամ
30Pest Megyei Diákolimpia 3. korcsoport Értékszámos fiú 4 օր 7 ժամ
31Pest Megyei Diákolimpia 4. korcsoport Értékszámos fiú 4 օր 7 ժամ
32Pest Megyei Diákolimpia 4. korcsoport Amatőr fiú 4 օր 7 ժամ
33XXI. Almásfüzitő Bajnoka - Zsebők Ottó Emlékverseny 4 օր 7 ժամ
34Pest Megyei Diákolimpia 5. korcsoport Értékszámos fiú 4 օր 8 ժամ
35Pest Megyei Diákolimpia 5. korcsoport Amatőr fiú 4 օր 8 ժամ
36Pest Megyei Diákolimpia 3. korcsoport Értékszámos lány 4 օր 8 ժամ
37Pest Megyei Diákolimpia 4. korcsoport Amatőr lány 4 օր 9 ժամ
38Pest Megyei Diákolimpia 6. korcsoport Amatőr fiú 4 օր 10 ժամ
39Lovass Imre Memorial 2019 (A)U2200 5 օր 5 ժամ
40Lovass Imre Memorial 2019 (B)Amator 5 օր 5 ժամ
41Nemesbuk Kupa 2019 (A)U2200 5 օր 5 ժամ
42Nemesbuk Kupa 2019 (B)Amator 5 օր 5 ժամ
43Paloczi Horvath Istvan Kupa 2019 (A)U2200 5 օր 5 ժամ
44Paloczi Horvath Istvan Kupa 2019 (B)Amator 5 օր 5 ժամ
45Floral Csemo 2019 (A)U2200 5 օր 5 ժամ
46Floral Csemo 2019 (B)Amator 5 օր 5 ժամ
47Leanyfalu International Chess Festival Open 6 օր 9 ժամ
48Nemzeti Sakk Csapatbajnokság 2018/2019 NB2--- Széchenyi István-csoport 7 օր 12 ժամ
49Nemzeti Sakk Csapatbajnokság 2018/2019 NB1/B --- Charousek Rezső-csoport 7 օր 12 ժամ
50GyMS Megyei Sakk Csapatbajnokság 2018/2019 Chalupetzky Ferenc-csoport - I. osztály 7 օր 12 ժամ