Մրցաշարի ընտրում

Դասավորել ըստ

Ընտրված ֆեդերացիա: Czech Republic (CZE)

Flag CZE
No.ՄրցաշարՎերջին արդիացումը
1Polofinále MČR juniorů 2017 - kat. H18+H20 4 ժամ 4 րոպե
2O brankovického krále (mladší) 7 ժամ 42 րոպե
3Open Plzen 2017 9. rocnik mezinarodniho sachoveho festivalu 8 ժամ 42 րոպե
4Regionální přebor SŠS 2017/18 - skupina D 9 ժամ 29 րոպե
5Regionální soutěž SŠS - skupina C 9 ժամ 31 րոպե
6Regionální přebor SŠS 2017/18 - skupina B 9 ժամ 35 րոպե
7Krajská soutěž ŠSLK 2017/2018 šachových družstev východ 9 ժամ 50 րոպե
8Krajská soutěž ŠSLK 2017/2018 šachových družstev Západ 9 ժամ 51 րոպե
9Regionální soutěž SŠS - skupina B 10 ժամ 1 րոպե
10ŠSPK - Krajský přebor družstev II. třídy - 2017/18 10 ժամ 42 րոպե
11Regionální soutěž E SŠS 2017 - 2018 10 ժամ 51 րոպե
12Krajská soutěž SŠS 2017/18 - skupina B 11 ժամ 27 րոպե
13ŠSPK - Regionální přebor A - 2017/18 11 ժամ 30 րոպե
14Krajský přebor II.třídy 2017/2018 11 ժամ 38 րոպե
15Krajská soutěž SŠS 2017/18 - skupina A 11 ժամ 42 րոպե
162. liga D 17/18 11 ժամ 52 րոպե
17Regionální soutěž Vsetín 2017/2018 11 ժամ 55 րոպե
18Regionální soutěž SŠS 2017/18 - skupina D 12 ժամ 13 րոպե
19Krajská soutěž "B" MKŠS 2017/2018 12 ժամ 19 րոպե
20Regionální soutěž SŠS 2017/18 - skupina A 12 ժամ 25 րոպե
21Jihomoravský krajský přebor II. třídy 2017-2018, skupina B 12 ժամ 32 րոպե
22ŠSOK Oblastní přebor jih 2017/18 12 ժամ 44 րոպե
23Okresní soutěž Karviná 2017/2018 12 ժամ 48 րոպե
24ŠSOK Oblastní přebor sever 2017/18 12 ժամ 56 րոպե
25Krajský přebor II západ 2017/2018 - PDŠS 13 ժամ 2 րոպե
26Krajský přebor II. třídy 'B' ÚKŠS 17/18 13 ժամ 17 րոպե
272. liga - F 17/18 13 ժամ 18 րոպե
282. liga A 17/18 13 ժամ 27 րոպե
29Krajský přebor II. třídy 'A' ÚKŠS 17/18 13 ժամ 31 րոպե
30JmŠS KPIIA 13 ժամ 33 րոպե
312. liga - C 2017/2018 13 ժամ 35 րոպե
322. liga E 17/18 13 ժամ 37 րոպե
33Zlínská krajská soutěž - východ 2017/2018 13 ժամ 44 րոպե
34Krajský přebor II východ 2017/2018 - PDŠS 13 ժամ 46 րոպե
352. liga B 17/18 13 ժամ 57 րոպե
36Krajská soutěž Vysočina 2017/2018 družstva 14 ժամ
37Krajský přebor II.tř, sk.C 2017/2018 14 ժամ 3 րոպե
38Městský přebor 2017/2018 14 ժամ 15 րոպե
39Krajská soutěž "A" MKŠS 2017/2018 14 ժամ 18 րոպե
40Krajská soutěž "C" MKŠS 2017/2018 14 ժամ 26 րոպե
4120. ročník turnaje Járy Masopusta 14 ժամ 37 րոպե
42Open Zapovězených tváří 2017 14 ժամ 39 րոպե
43Extraliga 2017/2018 14 ժամ 44 րոպե
44Okresní přebor Karviná 2017/2018 15 ժամ
45Regionální soutěž UH 2017/2018 15 ժամ 2 րոպե
46Mezinárodní šachový turnaj Vyšší Brod 2017, 14. ročník 15 ժամ 21 րոպե
47Mezinárodní šachový turnaj Vyšší Brod 2017, Mládež, 14. ročník 15 ժամ 31 րոպե
48Zlínská krajská soutěž - západ 2017/2018 16 ժամ 4 րոպե
49Regionální soutěž Kroměříž 2017 / 2018 16 ժամ 14 րոպե
50Okresní soutěž Opava 16 ժամ 18 րոպե
Advertisement