Մրցաշարի ընտրում

Դասավորել ըստ

Ընտրված ֆեդերացիա: Czech Republic (CZE)

Flag CZE
No.ՄրցաշարՎերջին արդիացումը
1Teplice Open 2018 International Chess Tournament (Regional Chess Championship of Ústí nad Labem) 18 րոպե
2Varnsdorfský maraton v rapid šachu 41 րոպե
3FIDE Open Jihočeské univerzity 49 րոպե
4GM Closed Tournament 51 րոպե
5MČR žen 2018 55 րոպե
6FIDE Open České Budějovice 57 րոպե
718. IPCA Championship 2018 for Physically Disabled 1 ժամ 4 րոպե
843. Přebor města Vsetína 4.-11.7.2018 Open B 1 ժամ 57 րոպե
9MČR seniorů 2018 nad 60 let Mezinárodní rychnovský šachový festival 3 ժամ 36 րոպե
10MČR seniorů 2018 nad 70 let Mezinárodní rychnovský šachový festival 3 ժամ 36 րոպե
11Open České Švýcarsko 2018 5 ժամ 24 րոպե
12Velká cena Tábora 2018 5 ժամ 59 րոպե
13Jarní Kobylisy 2018 7 ժամ 45 րոպե
14O pohár města Klatov A 7 ժամ 55 րոպե
15WisCup_2018 8 ժամ 11 րոպե
1614. Pražský šachový festival Zlatá Praha Turnaj B - Zlatá Praha OPEN 10 ժամ 5 րոպե
17SK OAZA Praha 2018 Jaro 17 ժամ 8 րոպե
18Seznam účastníků Letního šachového tábora Hřebečníky 2018 17 ժամ 13 րոպե
19Veletržní turnaj 2018 B 18 ժամ 28 րոպե
20Oddílový přebor Unichess 2017 - rapidy k play - off 18 ժամ 40 րոպե
21Oddílový přebor Unichess 2018 - Jarní pavouk 18 ժամ 41 րոպե
2243. Přebor města Vsetína 4.-11.7.2018 Open A 1 օր
23Finále středočeského krajského přeboru mládeže 2018 kategorie HD 12 1 օր 2 ժամ
24Finále středočeského krajského přeboru mládeže 2018 kategorie HD 14 1 օր 2 ժամ
25Finále středočeského krajského přeboru mládeže 2018 Kategorie HD 10 1 օր 6 ժամ
26Finále středočeského krajského přeboru mládeže 2018 Kategorie HD 16 1 օր 6 ժամ
27Závěrečný turnaj mládeže ŠK Smíchov 1 օր 7 ժամ
28Veletržní turnaj 2018 A 1 օր 18 ժամ
29Mistrovství České republiky školních týmů 2018 - kategorie 1. - 5. třída 2 օր 4 ժամ
30Mistrovství České republiky školních týmů 2018 - kategorie 6. - 9. třída 2 օր 4 ժամ
31Mistrovství České republiky školních týmů 2018 - kategorie střední školy 2 օր 5 ժամ
32MČR seniorů 2018 nad 50 let Mezinárodní rychnovský šachový festival 2 օր 7 ժամ
33PŠL_2018_9. turnaj 2 օր 17 ժամ
34Letní cyklus ŠK P4,5+5,3.kolo 2 օր 18 ժամ
3514. Pražský šachový festival Zlatá Praha Turnaj A - Memoriál Karla Opočenského 2 օր 18 ժամ
36Open Desko Liberec 2 օր 19 ժամ
37O pohár města Klatov B - Sophia cup 2 օր 22 ժամ
38Šachový festival mládeže Bezměrov 2018 FIDE OPEN B 3 օր 1 ժամ
39Šachový festival mládeže Bezměrov 2018 Rapid OPEN C U15 3 օր 1 ժամ
40Mistrovství České republiky školních týmů 2018 - kategorie 1. - 5. třída 3 օր 8 ժամ
41Konopiště Garden Chess Open 2018 3 օր 8 ժամ
42Desátý ze seriálu šachových turnajů pro děti a mládež ve Vyškově 2018 4 օր
43Školní přebor 2018 4 օր 4 ժամ
44Unijazz Open - 6. turnaj 15. série (138) 4 օր 17 ժամ
4592. Přebor oddílu ŠK Sokol Klatovy 4 օր 17 ժամ
4614. Pražský šachový festival Zlatá Praha Turnaj D - Zlatá Praha OPEN blitz 4 օր 21 ժամ
4714. Pražský šachový festival Zlatá Praha Turnaj C - Zlatá Praha OPEN rapid 4 օր 22 ժամ
48Open Kadaň 2018 4 օր 22 ժամ
49VINARSKÝ PRINC 4 օր 22 ժամ
50Cyrilometodějský rapid 4 օր 23 ժամ