Ֆեդերացիայի ընտրում    ECU Logo

Մրցաշարի ընտրում

Դասավորել ըստ

Ընտրված ֆեդերացիա: Catalonia (CAT)

Flag CAT
No.ՄրցաշարՎերջին արդիացումը
1XXXV TORNEIG OBERT D'ESCACS VILA DE CERDANYOLA 2017. GRUP ESPINETS 5 ժամ 9 րոպե
2XXXV TORNEIG OBERT D'ESCACS VILA DE CERDANYOLA 2017. GRUP B 5 ժամ 12 րոպե
3XXXV TORNEIG OBERT D'ESCACS VILA DE CERDANYOLA 2017. GRUP A 5 ժամ 17 րոպե
4XI Obert d´Escacs Santa Eulalia de Roncana Grup B Code:165441 6 ժամ 8 րոպե
5XXXV Torneig Open dEscacs de Martorell Grup C 6 ժամ 36 րոպե
6XI Obert d´Escacs Santa Eulalia de Roncana Grup A Code:165440 6 ժամ 40 րոպե
7XXXV Torneig Open dEscacs de Martorell Grup B (165443) 6 ժամ 43 րոպե
8XXXV Torneig Open dEscacs de Martorell Grup A (165442) 6 ժամ 43 րոպե
9XI Obert d´Escacs Santa Eulalia de Roncana Grup C 7 ժամ 3 րոպե
10XI Obert d´Escacs Santa Eulalia de Roncana Grup D 7 ժամ 57 րոպե
11XIX Torneig de Fires Infantil Sub12 9 ժամ 17 րոպե
12XIX Torneig de Fires « Memorial Antoni Medinyà » 9 ժամ 19 րոպե
13XXI Open Ideal Clave 13 ժամ 14 րոպե
14SOCIAL LLIGA ESCOLA D'ESCACS DE BARCELONA 2017-18 - GRUP B - 14 ժամ 19 րոպե
15SOCIAL LLIGA "ESCOLA D'ESCACS DE BARCELONA" 2017-18 - GRUP A - 15 ժամ 6 րոպե
16IV Sunway Sitges International Chess Festival - Group B 20 ժամ 7 րոպե
17IV Sunway Sitges International Chess Festival - Group A 20 ժամ 45 րոպե
18Obert Tardor Tàrrega 2017 1 օր 1 ժամ
19VI Obert Escacs del Moianes 2017 (167224) [A,B,C,D - trams d'Elo; G=Bages; O=Osona; L=local; V=veterà] 1 օր 2 ժամ
20II Open Club d'Escacs Barcelona 1 օր 2 ժամ
21IX Obert d'escacs de base "Vila de Gràcia" 1 օր 6 ժամ
22Fase prèvia de Veterans de Barcelona 2017 1 օր 15 ժամ
23PRIMER CAMPIONAT ESCOLA IPSE SEGON GRUP 2 օր 10 ժամ
24PRIMER CAMPIONAT ESCOLA IPSE 2017 PRIMER GRUP 2 օր 10 ժամ
25IV TANCAT AMISTAT DE PREMIA DE MAR Torneig Tancat Subdividit en 3 grups de 10 jugadors 3 օր 3 ժամ
26PRIMER CAMPIONAT ESCOLAR 2017 ESCOLA THAU GRUP DIMECRES 3 օր 7 ժամ
27PRIMER CAMPIONAT ESCOLA NAUSICA CURS 2017-18 SEGON GRUP 3 օր 7 ժամ
28Institut Matadepera 3 օր 9 ժամ
29Paco Candel 3r-4t 3 օր 15 ժամ
30Campionat Territorial del Baix Llobregat (170021) 3 օր 16 ժամ
31Campionat Territorial del Barcelones (170020) 3 օր 16 ժամ
32Campionat Absolut de Barcelona (170019) 3 օր 16 ժամ
33I TORNEIG TARDOR GERUNDA 4 օր 3 ժամ
34I TORNEIG TARDOR GERUNDA "OPEN" 4 օր 4 ժամ
35Campionat Individual Absolut de Girona (170032) 4 օր 7 ժամ
36PRIMER CAMPIONAT ESCOLAR 2017 ESCOLA THAU GRUP DIMARTS 4 օր 8 ժամ
37XXXV Social Sant Martí 2017 4 օր 10 ժամ
38PRIMER CAMPIONAT ESCOLA AURO CURS 2017-18 GRUP DILLUNS PETITS 4 օր 20 ժամ
39PRIMER CAMPIONAT ESCOLAR CURS 2017-18 ESCOLA D'ESCACS DE BARCELONA GRUP DILLUNS 4 օր 20 ժամ
40ESCOLA AURÓ - 4t i 5è 5 օր 5 ժամ
41COR MARIA SABASTIDA 5 օր 6 ժամ
42PADRE DAMIAN - ESO 5 օր 6 ժամ
43PADRE DAMIAN - 4º, 5º I 6º 5 օր 6 ժամ
44Campionat Absolut Territorial de Lleida 2017 - II 5 օր 7 ժամ
45Campionat Absolut Territorial de Lleida 2017 - I 5 օր 7 ժամ
46 Campionat Absolut de Tarragona 2017 Grup B -170026- 5 օր 14 ժամ
47Campionat Absolut de Tarragona 2017 Grup A -170025- 5 օր 14 ժամ
48III Tancat Sant Boi 2017 Grup A -Norma MC- Event code 168143 6 օր 4 ժամ
49III Tancat Sant Boi 2017 Grup D -ELO < 1800 SUB12 Event code 168146 7 օր 2 ժամ
50III Tancat Sant Boi 2017 Grup C -ELO < 1750- Event code 168145 7 օր 2 ժամ
Advertisement