Ֆեդերացիայի ընտրում    ECU Logo

Մրցաշարի ընտրում

Դասավորել ըստ

Ընտրված ֆեդերացիա: Armenia (ARM)

Flag ARM
No.ՄրցաշարՎերջին արդիացումը
1ՆՀՏ 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Բ խումբ / 18:00 5 ժամ 30 րոպե
2ՆՀՏ 4-րդ կառգի որակավորման մրցաշար Ա խումբ / 16:30 5 ժամ 34 րոպե
378th Armenian Ch. The Highest League 8 ժամ 12 րոպե
4Armenian Ch./Rapid 11 ժամ 8 րոպե
5Աշոտի շախմատի խմբակի գործունեության 25 ամյակին նվիրված մրցաշար 13 ժամ 39 րոպե
673rd Armenian Women's Ch. The Highest League 1 օր 9 ժամ
7Armenian Ch.1/2 F./ Rapid 1 օր 11 ժամ
8Loriu marzi kisaezrapakich 2 օր 10 ժամ
9Ձմեռային որակավորման մրցաշար 2018թ. 3 օր 9 ժամ
10Ձմեռային որակավորման մրցաշար 2018թ. 3 օր 11 ժամ
11A.Margaryan 8th Memorial- A1 U18 4 օր 7 ժամ
12A.Margaryan 8th Memorial- A2 U14 4 օր 7 ժամ
13Ա.Մարգարյանի 8-րդ հուշամրցաշար - Ա4 10պ. 4 օր 12 ժամ
14Ա.Մարգարյանի 8-րդ հուշամրցաշար - Ա3 12պ. 4 օր 13 ժամ
15Ա.Մարգարյանի 8-րդ հուշամրցաշար - Բ 12աղջ. 4 օր 13 ժամ
16A.Margaryan 8th Memorial - RR 4 օր 13 ժամ
171-ին կարգ. Աջափնյակ 10 օր 7 ժամ
18BLITZ - A 23 օր 10 ժամ
19BLITZ - B 23 օր 13 ժամ
20Ավանի շախմատի դպրոցի եզրափակիչ մրցաշար 23 օր 13 ժամ
21Ամանորյա Փառատոն 2008 - 2009թթ. 25 օր 9 ժամ
22 «Շախմատի ակադեմիայի գավաթ-2017» եզրափակիչ 25 օր 11 ժամ
23Ամանորյա Փառատոն 2010 - 2011թթ. 25 օր 12 ժամ
24Ամանորյա Փառատոն 2006 - 2007թթ. 25 օր 12 ժամ
25Ամանորյա Փառատոն Աղջիկներ 25 օր 13 ժամ
26Ամանորյա Փառատոն 2005թ. և մեծ 25 օր 15 ժամ
274-րդ կարգի որակավորման մրցաշար (խումբ 1, 15։00)- Էրեբունի 26 օր 8 ժամ
284-րդ կարգի որակավորման մրցաշար (խումբ 2, 16։30)- Էրեբունի 26 օր 8 ժամ
29Մարզադպրոցի առաջնություն եզրափակիչ-Նոր Նորք 26 օր 13 ժամ
30Քանաքեռ-Զեյթուն մարզադպրոցի արագ շախմատի առաջնություն 27 օր 13 ժամ
31T.Petrosyan Chess House Final/Rapid 28 օր 12 ժամ
32T. Petrosyan Chess House Final 28 օր 17 ժամ
33<<Ձմեռ 2017>> միջազգային վարկանիշի հաշվարկով մրցաշար 29 օր 8 ժամ
3411-14 տարեկանների Էջմիածնի առաջնություն 29 օր 12 ժամ
35Էջմիածնի մինչև 10 տարեկանների բաց առաջնություն 29 օր 12 ժամ
36Ամանօրյա Բլից Մրցաշար 2017 - Նուբարաշեն շախմատի մարզադպրոց 29 օր 13 ժամ
37CLASSIFICATION FOR IV CATEGORY 2 30 օր 11 ժամ
38CLASSIFICATION FOR IV CATEGORY 1 30 օր 13 ժամ
39Նուբարաշենի շախմատի արզադպրոցի ԲԱՑ առաջնություն 2017 Խումբ Ա 30 օր 15 ժամ
40Նուբարաշենի շախմատի մարզադպրոցի ԲԱՑ առաջնություն 2017 Խումբ Բ 30 օր 15 ժամ
411 Razryad Hrazdan school 2017 32 օր 10 ժամ
42Ավանի շախմատի դպրոցի 1/2 եզրափակիչ 33 օր 8 ժամ
43Երրորդ կարգի համար 33 օր 8 ժամ
44Մարզադպրոցի 1/4 եզրափակիչ առաջնություն,Արաբկիր 33 օր 11 ժամ
454-րդ կարգի որակավորման մրցաշար. ՆԱՐՎԱ շախմատի դպրոց 33 օր 11 ժամ
46BLITZ B 34 օր 11 ժամ
47Արագ շախմատի հուշամրցաշար նվիրված Ալբերտ Օրդյանի հիշատակին 35 օր 11 ժամ
48Ամանորյա կայծակնային մրցաշար - Ռաֆայել Վահանյան 36 օր 13 ժամ
49Կայծակնային մրցաշար 36 օր 14 ժամ
50Կայծակնային մրցաշար 36 օր 17 ժամ