Selectia turneului

Sortare dupa

Tara selectata: Slovakia (SVK)

Flag SVK
Nr.TurneuUltima actualizare
1V4 OPEN Stiavnica 2018 - SVK_ch 5 Ore 10 Min.
2GM Stiavnica 2018 - SVK_ch 5 Ore 11 Min.
3OPEN Slovan 2018, 27.4.-3.5.2018 5 Ore 53 Min.
4Memoriál dr. Nemca 2018, Bratislava 5.5.2018 5 Ore 55 Min.
5Šachový turnaj o pohár rektora STU 2018 6 Ore 39 Min.
6Turnaj začiatočníkov - RICOH Chess Tour 9.maj 2018 8 Ore 17 Min.
7GPX Detva 11 Ore 13 Min.
810. ročník Šachu na Unihrách (1. máj, Bratislava - pod holým nebom) 12 Ore 35 Min.
9Košický víkenďák 2018 12 Ore 44 Min.
10MSR 2018 deti a mladeze CH16 13 Ore 24 Min.
11MSR 2018 deti a mladeze CH20, CH18 13 Ore 42 Min.
12MSR 2018 deti a mladeze D20, D18, D16 13 Ore 44 Min.
13MSR 2018 deti a mladeze CH14 13 Ore 49 Min.
14MSR 2018 deti a mladeze CH12 13 Ore 59 Min.
15MSR 2018 deti a mladeze D14 14 Ore 18 Min.
16MSR 2018 deti a mladeze D10 14 Ore 38 Min.
17MSR 2018 deti a mladeze D12 14 Ore 51 Min.
18MSR 2018 deti a mladeze CH08 14 Ore 59 Min.
19MSR 2018 deti a mladeze CH10 15 Ore 46 Min.
20MSR 2018 deti a mladeze D08 16 Ore 26 Min.
21Majstrovstvá okresu Stropkov v zrýchlenom šachu ZŠ, 4.kolo 1 Zile 5 Ore
22Chess festival 2018 1 Zile 10 Ore
23Turnaj 4clennych druzstiev 19. rocnik - Memorial Gusta Bielika. Povazske Podhradie 2018 - kapacita 32 druzstiev 1 Zile 11 Ore
24Open Cetin 2018 IV. - Majstrovstva SR 2018 / rapid 1 Zile 11 Ore
25Open Bátka 2018 1 Zile 12 Ore
26M SR seniorov "50+" 2018, Tatranské Matliare 26.5.-2.6.2018 1 Zile 16 Ore
27Memoriál Oldricha Kycla 3.ročník Plamienok 2 Zile 6 Ore
28M SR seniorov "65+" 2018, Tatranské Matliare 26.5.-2.6.2018 2 Zile 6 Ore
29Putovná cena starostu obce Pohronský Ruskov 2 Zile 12 Ore
30Šachový festival mladých šachistov Pohronský Ruskov 2 Zile 12 Ore
31Advokat chess Open Bratislava 2018 20-21.4.2018 2 Zile 14 Ore
32Májový turnaj GPX Prievidza, záverečný turnaj v rámci Trenčianskeho kraja 2 Zile 16 Ore
33KYSUCKÝ POHÁR 2018 , FIDE Open Čadca 2 Zile 17 Ore
34GM turnaj o pohár primátora mesta Dunajská Streda - Slovakia Tour 2018 3 Zile 5 Ore
35O pohar starostu Ruzinova GPX, MBA 10, 14 rokov, 29.4.2018 nedela, Bratislava 3 Zile 18 Ore
36European Individual Women Chess Championship 2018 Slovakia 4 Zile 9 Ore
37Mládežnícka liga - 9.turnaj presunutý na 4.5.2018! 4 Zile 11 Ore
38Otvorene majstrovstva ZS sv.Don Bosca 2017-18 4 Zile 12 Ore
39OPEN Tatry 2018, Tatranská Lomnica 30.9. – 7.10.2018 4 Zile 13 Ore
40Run and chess, Bratislava, 23.6.2018 4 Zile 16 Ore
417_kolo_ŽL_2017/18 5 Zile 2 Ore
423. liga C2 2017/2018 5 Zile 5 Ore
43European Union Youth Rapid Championship 2018 OPEN 5 Zile 17 Ore
44European Union Youth Blitz Championship 2018 OPEN 5 Zile 17 Ore
45European Union Youth Rapid Championship 2018 5 Zile 17 Ore
46European Union Youth Blitz Championship 2018 5 Zile 17 Ore
47ŠACHOVÁ LIGA TURČIANSKYCH ŠKÔL 2017/2018 LIGA DRUŽSTIEV ŠKÔL A CVČ REGIÓNU TURCA V ZRÝCHLENOM ŠACHU 6 Zile 4 Ore
48Majstrovstvá ZS Kpt. J. Nalepku, Stupava, 17.4.2018 6 Zile 13 Ore
49Nitriansky sachovy festival, FIDE - U 1600 6 Zile 18 Ore
50Hockey arena CHESS 01 7 Zile 3 Ore