Nr. | Turneu | Not started | Playing | Finalized |
| Ultima actualizare |
1 | BLITZ kod Tadze MART 2 - NEDELJA 24.3. 14h | Bz 11 Minute |
2 | BLITZ kod Tadze MART 1 - NEDELJA 24.3. 11h | Bz 11 Minute |
3 | Rapid turnir SK Tadic - rejting do 1800; 23.03.2024 - 16.30h | Rp 11 Minute |
4 | Ekipno takmicenje osnovnih skola pomoravskog okruga Nedelja, 24.03.2024 od 15 sati | Rp 46 Minute |
5 | Takmicenje osnovnih skola pomoravskog okruga (M 8) Nedelja, 24.03.2024 od 10 sati | Rp 47 Minute |
6 | Takmicenje osnovnih skola pomoravskog okruga (Z 8) Nedelja, 24.03.2024 od 10 sati | Rp 47 Minute |
7 | Takmicenje osnovnih skola pomoravskog okruga (M 7) Nedelja, 24.03.2024 od 10 sati | Rp 47 Minute |
8 | Takmicenje osnovnih skola pomoravskog okruga (Z 7) Nedelja, 24.03.2024 od 10 sati | Rp 47 Minute |
9 | Takmicenje osnovnih skola pomoravskog okruga (M 6) Nedelja,24.03.2024 od 10 sati | Rp 48 Minute |
10 | Takmicenje osnovnih skola pomoravskog okruga (Z 6) Nedelja, 24.03.2024 od 10 sati | Rp 48 Minute |
11 | Takmicenje osnovnih skola pomoravskog okruga (M 5) Nedelja, 24.03.2024 od 10 sati | Rp 48 Minute |
12 | Takmicenje osnovnih skola pomoravskog okruga (Z 5) Nedelja, 24.03.2024 od 10 sati | Rp 48 Minute |
13 | Takmicenje osnovnih skola pomoravskog okruga (M 4) Nedelja, 24.03.2024 od 10 sati | Rp 49 Minute |
14 | Takmicenje osnovnih skola pomoravskog okruga (Z 4) Nedelja, 24.03.2024 od 10 sati | Rp 49 Minute |
15 | Takmicenje osnovnih skola pomoravskog okruga (M 3) Nedelja, 24.03.2024 od 10 sati | Rp 49 Minute |
16 | Takmicenje osnovnih skola pomoravskog okruga (Z 3) Nedelja, 24.03.2024 od 10 sati | Rp 49 Minute |
17 | Takmicenje osnovnih skola pomoravskog okruga (M 2) Nedelja, 24.03.2024 od 10 sati | Rp 50 Minute |
18 | Takmicenje osnovnoh skola pomoravskog okruga (Z 2) Nedelja, 24.03.2024 od 10 sati | Rp 50 Minute |
19 | Takmicenje osnovnih skola pomoravskog okruga (M 1) Nedelja, 24.03.2024 od 10 sati | Rp 50 Minute |
20 | Takmicenje osnovnih skola pomoravskog okruga (Z 1) Nedelja, 24.03.2024 od 10 sati | Rp 50 Minute |
21 | Rapid turnir za decu, Mart 2024, Kraljevo | Rp 2 Ore 40 Min. |
22 | SK Gliga - 47. Vikend turnir - Srednjoskolci - 2005 - 2008. (31.03.2024.) | Rp 2 Ore 59 Min. |
23 | SK Gliga - 47. Vikend turnir - Stariji decaci - 2009 - 2012. (31.03..2024.) | Rp 3 Ore |
24 | SK Gliga - 47. Vikend turnir - Starije devojcice - 2009 - 2013. (31.03.2024.) | Rp 3 Ore |
25 | SK Gliga - 47. Vikend turnir - Mladji decaci - 2013 - 2015. (31.03.2024.) | Rp 3 Ore 1 Min. |
26 | SK Gliga - 47. Vikend turnir - Mladje devojcice - 2014. i mladje (31.03.2024.) | Rp 3 Ore 2 Min. |
27 | SK Gliga - 47. Vikend turnir - Najmladji decaci - 2016. i mladji (31.03.2024.) | Rp 3 Ore 2 Min. |
28 | Memorijal Aleksandar Bojicic Leko | Rp 3 Ore 39 Min. |
29 | Sad je vreme šaha i razonode br 11-2024 Kalča 24.03.2024 od 12:00 rejtinguje se, 500 din upis, 50% nagrađenih, 15 min 7 kola | Rp 9 Ore 33 Min. |
30 | MEMORIJAL "MITIC - TODOROVIC" | Rp 9 Ore 34 Min. |
31 | PROLECNI “FENIKS” OPEN BRANICEVSKOG OKRUGA | St 9 Ore 34 Min. |
32 | RUDAR XXIII - IM ROUND ROBIN | St 12 Ore 20 Min. |
33 | RUDAR XXIV - IM ROUND ROBIN | St 12 Ore 20 Min. |
34 | RUDAR XXV - IM ROUND ROBIN | St 12 Ore 20 Min. |
35 | SILVER LAKE 2024 OPEN A | St 12 Ore 21 Min. |
36 | SILVER LAKE 2024 OPEN B | St 12 Ore 21 Min. |
37 | SILVER LAKE 2024 OPEN BLITZ | St 12 Ore 21 Min. |
38 | BEOGRAD : IM Round Robin RADNICKICHESS March 2024 13.-20.03.2024. | St 12 Ore 41 Min. |
39 | 2. MEMORIJAL Dr. ČEDOMIRA ĐUKETIĆA RAPID - 9 Kola - BAJMOK 20.04.2024 START 9.30 cas. | St 12 Ore 44 Min. |
40 | БЕОГРАД РАПИД У ШОБУ Гран-при турнир број 3 СУБОТА 23.03.2024. од 18:00 | Rp 13 Ore 7 Min. |
41 | 16. Sombor open | St 13 Ore 53 Min. |
42 | Blitz turnir povodom dana SK Progresul (S.K. Progresul) PETAK 22.3. od 19h | Bz 13 Ore 56 Min. |
43 | APATIN RAPID - MART 2024 | Rp 14 Ore 6 Min. |
44 | Sah klub VELEMAJSTOR Apatin / Trofej ZIMA 2024 - četvrtokategornici | Rp 14 Ore 49 Min. |
45 | Prvenstvo Pirotskog okruga u ubrzanom šahu za 2024. | Rp 14 Ore 51 Min. |
46 | Sah klub VELEMAJSTOR Apatin / Trofej ZIMA 2024 - vankategornici | Rp 15 Ore 43 Min. |
47 | ZVEZDIN REJTING BLIC 1 | Bz 16 Ore 16 Min. |
48 | Pancevo Open 2024 | St 19 Ore 54 Min. |
49 | VALJEVO-VI Rejtingovani kadetski šahovski turnir Memorijal Antonije Purić- 2024 GRUPA: 2009 i stariji | Rp 21 Ore 28 Min. |
50 | VALJEVO-VI Rejtingovani kadetski šahovski turnir Memorijal Antonije Purić- 2024 GRUPA: 2010-11 i 12 | Rp 21 Ore 28 Min. |
View more tournaments... |