Selectia turneului

Sortare dupa

Tara selectata: Serbia (SRB)

Flag SRB
Nr.TurneuUltima actualizare
1DRUGI MEMORIJAL Dr BORIŠE KARADŽIĆA - INTERNATIONAL OPEN CHESS TOURNAMENT PALIC 28.10.- 03.11.2017. 13 Ore 23 Min.
23. OTVORENO PRVENSTVO PENZIONERA - BAČKA TOPOLA 18.10.2017. SART 9,30 13 Ore 23 Min.
3Sportski susreti Jagodina 2017 13 Ore 52 Min.
4Srbija 1 Blitz - Novi Sad 12.11.2017 14 Ore 17 Min.
5IM Round robin Third Saturday 54 - Novi Sad 12.11.- 18.11.2017 14 Ore 17 Min.
6GM Round robin Memorial Milje Vujovica - Novi Sad 13.11.- 18.11.2017 14 Ore 18 Min.
7Srbija 2 Blitz - Novi Sad 14.11.2017 14 Ore 18 Min.
8Third Saturday 55 Open under 2200 - Novi Sad 14.11. - 18.11.2017 14 Ore 18 Min.
9Third Saturday 56 Rapid - Novi Sad 15.11. - 16.11.2017 14 Ore 18 Min.
10Srbija 3 Blitz - Novi Sad 17.11.2017 14 Ore 19 Min.
11GM Round robin Memorial Bogoljuba Dankovica - Novi Sad 19.11 - 24.11.2017 14 Ore 19 Min.
12IM Round robin Fontana 13 - Novi Sad 19.11. - 24.11.2017 14 Ore 19 Min.
13Third Saturday 57 Open under 2200 - Novi Sad 19.11. - 24.11.2017 14 Ore 19 Min.
14IM Round robin Third Saturday 61 - Novi Sad 20.11 - 26.11.2017 14 Ore 20 Min.
15Srbija 4 Blitz - Novi Sad 20.11.2017 14 Ore 20 Min.
16GM Round robin Third Saturday 62 - Novi Sad 08.01-13.01.2018 14 Ore 20 Min.
17IM Round robin Third Saturday 63 - Novi Sad 08.01.-13.01.2018 14 Ore 21 Min.
18Third Saturday 58 Swiss semi-closed tournament - Novi Sad 14.01.-19.01.2018 14 Ore 21 Min.
19GM Round robin Third Saturday 60 - Novi Sad 20.01.-25.01.2018 14 Ore 21 Min.
20IM Round robin Third Saturday 59 - Novi Sad 20.01.-25.01.2018 14 Ore 21 Min.
21Rapid turnir SOKO 2017-56 Četvrtak, 19.oktobar 16:45 OŠ Dušan Radović 14 Ore 39 Min.
22X jubilarni brzopotezni turnir Jelasnica 2017 - GP 6 GSS Nisa Jelašnica - OŠ Đura Jakšić 31.10.2017. 18:15 14 Ore 39 Min.
23Cugerčić 2 - predškolci, I i II razred 18.10.2017. 19:00 OŠ Dušan Radović 14 Ore 39 Min.
24Kadetski gp 2 turnir Crveni Krst OŠ Kralj Petar I, 21.oktobar 10:00, dolazak do 9:30 !!! 14 Ore 40 Min.
25Severnobanatska liga 2017. - Zrenjanin 15 Ore 53 Min.
26Severnobanatska liga 2017. - Kikinda 16 Ore 30 Min.
27VIII deciji turnir SK Banovci Dunav - devojcice starije 16 Ore 31 Min.
28VIII deciji turnir SK Banovci Dunav - devojcice mladje 16 Ore 36 Min.
29VIII deciji turnir SK Banovci Dunav - decaci stariji 16 Ore 36 Min.
30VIII deciji turnir SK Banovci Dunav - decaci mladji 16 Ore 36 Min.
31Kvalitetna liga Beograda - 2017 17 Ore 56 Min.
323. Memorijalni turnir "Bozidar Kicovic - Kica" 18 Ore 57 Min.
33I liga Beograda - 2017 23 Ore 5 Min.
347.pojedinacno prvenstvo Sumadije u ubrzanom sahu 1 Zile 14 Ore
357.kadetsko prvenstvo Sumadije u sahu - pojedinacno 1 Zile 14 Ore
36IV Trofej Vidikovca Grupa do 8 god. (2009. i 2010.) 1 Zile 14 Ore
37III liga Beograda - 2017 1 Zile 14 Ore
38II liga Beograda - 2017 1 Zile 14 Ore
39Kadetski ekipni turnir Sumadije u sahu 2017 1 Zile 18 Ore
40XXXI Belgrade Trophy - 2017 31. Međunarodno otvoreno prvenstvo Beograda 1 Zile 21 Ore
411. Ekipno prvenstvo Backe Topole u ubrzanom sahu - 04.11.2017 2 Zile 9 Ore
42"Memorijalni rapid turnir Milan Radosavljevic 2017" 2 Zile 11 Ore
43Pojedinačno prvenstvo Doma učenika Jagodina 2 Zile 11 Ore
44Druga liga ŠS Pomoravskog okruga za 2017. 2 Zile 12 Ore
45Prva liga ŠS Pomoravskog okruga za 2017. 2 Zile 12 Ore
46ШАХОВСКИ САВЕЗ БЕОГРАДА - недеља 15.10.2017. у 17 - 9 КОЛА НА 10 МИНУТА 2 Zile 13 Ore
47Liga CS Jug 2017 2 Zile 14 Ore
48Prva liga Sumadije 2017 2 Zile 14 Ore
49OPEN KANJIZA 2017 2 Zile 15 Ore
50Liga CS Jug 2017 2 Zile 15 Ore
Advertisement