Selectia turneului

Sortare dupa

Tara selectata: Panama (PAN)

Flag PAN
Nr.TurneuUltima actualizare
1CHESS RUMBLE 2017 2 Zile 7 Ore
2Chess-Rumble 2017 7 Zile 8 Ore
32DO. TORNEO BLITZ CIRCUITO PANAMEÑO DE AJEDREZ 25 Zile
42do. TORNEO RAPID - CPA 25 Zile 5 Ore
5Torneo Abierto Annia Rosales 26 Zile 4 Ore
6Primer Torneo Semana del Libro UNACHI 2017 26 Zile 7 Ore
7I TORNEO DE AJEDREZ INFANIL SANTA ROSA DE LIMA 46 Zile 1 Ore
8XV Festival de Ajedrez Centroamericano y del Caribe Panama 2017 U-16 65 Zile 2 Ore
9XV Festival de Ajedrez Centroamericano y del Caribe Panama 2017 Girls U-16 65 Zile 3 Ore
10XV Festival de Ajedrez Centroamericano y del Caribe Panama 2017 U-8 65 Zile 3 Ore
11XV Festival de Ajedrez Centroamericano y del Caribe Panama 2017 U-10 65 Zile 3 Ore
12XV Festival de Ajedrez Centroamericano y del Caribe Panama 2017 Girls U-14 65 Zile 3 Ore
13XV Festival de Ajedrez Centroamericano y del Caribe Panama 2017 U-14 65 Zile 3 Ore
14XV Festival de Ajedrez Centroamericano y del Caribe Panama 2017 Girls U-18 65 Zile 4 Ore
15XV Festival de Ajedrez Centroamericano y del Caribe Panama 2017 Sub 18 A 65 Zile 4 Ore
16XV Festival de Ajedrez Centroamericano y del Caribe Panama 2017 U-12 65 Zile 4 Ore
17XV Festival de Ajedrez Centroamericano y del Caribe Panama 2017 Girls U-12 65 Zile 4 Ore
18XV Festival de Ajedrez Centroamericano y del Caribe Panama 2017 Girls U-10 65 Zile 5 Ore
193er Campeonato Amateur 2017 80 Zile 22 Ore
206TO TORNEO BLITZ CLASIFICATORIO CASA DEL AJEDREZ 80 Zile 22 Ore
21XV Festival de Ajedrez Centroamericano y del Caribe Panama 2017 Sub 18 A 86 Zile 17 Ore
22XV Festival de Ajedrez Centroamericano y del Caribe Panama 2017 U-8 86 Zile 17 Ore
233er. TORNEO CLASSIC- GRUPO B 87 Zile 19 Ore
24CAMPEONATO NACIONAL SUB 15 RAMA MASCULINA 87 Zile 22 Ore
25CAMPEONATO NACIONAL DE AJEDREZ CATEGORIA SUB 15, RAMA FEMENINA 87 Zile 22 Ore
263er. TORNEO CLASSIC - GRUPO A 88 Zile
273er. TORNEO CLASSIC - GRUPO C 88 Zile 20 Ore
28CAMPEONATO DE AJEDREZ INTERUNIVERSITARIO UNIVERSIDAD LATINA 2017 94 Zile 3 Ore
29Final Campeonato Nacional Blitz 95 Zile
305TO BLITZ CLASIFICATORIO COLON 98 Zile 21 Ore
31Circuito Panameño de Ajedrez Veraguas A 2017 101 Zile 6 Ore
32Campeonato Nacional Absoluto 2017 Fase Semifinal 112 Zile 18 Ore
33TORNEO PANAMA OESTE CHESS CLUB CATEGORIA ABSOLUTA 115 Zile 21 Ore
34TORNEO PANAMA OESTE CHESS CLUB BLITZ AMISTOSO 115 Zile 22 Ore
35TORNEO PANAMA OESTE CHESS CLUB CATEGORIA INFANTIL 116 Zile 1 Ore
36IV TORNEO CLASIFICATORIO A LA FINAL BLITZ UNIVERSIDAD TECNOLOGICA DE PANAMA 116 Zile 20 Ore
37Tercere Torneo Clasificatorio Blitz 2017 Santiago de Veraguas 123 Zile
38Segundo Torneo Clasificatorio Blitz 2017 La Chorrera 130 Zile
39Campeonato Nacional Absoluto Fase Final 136 Zile 22 Ore
40Campeonato Nacional Blitz 2017 - I Torneo clasificatorio - Club Julio Granda 138 Zile 20 Ore
41II- Torneo Classic, GRUPO C- CPA 2017 149 Zile 3 Ore
42II- Torneo Classic, GRUPO C- CPA 2017 149 Zile 3 Ore
43II- Torneo Classic, GRUPO C- CPA 2017 150 Zile 22 Ore
44II- Torneo Classic, GRUPO B- CPA 2017 150 Zile 22 Ore
45II- TORNEO CLASSIC, GRUPO A- CPA 2017 150 Zile 22 Ore
46Campeonato de Ajedrez de los III Juegos Deportivos Estudiantiles Nacionales Rama Masculina 150 Zile 23 Ore
47Campeonato de Ajedrez de los III Juegos Deportivos Estudiantiles Nacionales Rama Femenina 150 Zile 23 Ore
48I TORNEO BLITZ VERAGUAS 2017 - LAV 159 Zile 16 Ore
49Campeonato Nacional Absoluto 2017 Fase Semifinal 170 Zile 5 Ore
50Campeonato Nacional Femenino 2017 Fase Final 170 Zile 22 Ore
Advertisement