Selectia turneului

Sortare dupa

Tara selectata: Bolivia (BOL)

Flag BOL
Nr.TurneuUltima actualizare
1Campeonato Nacional Sub-16 Femenino 2017 2 Ore 40 Min.
2Campeonato Nacional Sub-16 Absoluto 2017 3 Ore 42 Min.
3Torneo Departamental Final IRT "Primera Superior ADALP 2017" 8 Zile 16 Ore
4Campeonato Nacional Sub-20 Absoluto 2017 13 Zile 3 Ore
5Campeonato Nacional de Ajedrez Sub-10 - Gestión 2017 Categoría Femenina 13 Zile 4 Ore
6Campeonato Nacional de Ajedrez Sub-10 - Gestión 2017 Categoría Absoluta 13 Zile 4 Ore
7Campeonato Nacional Sub-20 Femenino 2017 13 Zile 5 Ore
8IRT- PUMA PUNKU MAGISTRAL 13 Zile 20 Ore
9IRT- PUMA PUNKU OPEN 13 Zile 20 Ore
10IV FESTIVAL DEPARTAMENTAL DE AJEDREZ ADALP 2017 CATEGORIA SUB 18 20 Zile 22 Ore
11IV FESTIVAL DEPARTAMENTAL DE AJEDREZ ADALP 2017 CATEGORIA SUB 16 ABSOLUTO 20 Zile 22 Ore
12IV FESTIVAL DEPARTAMENTAL DE AJEDREZ ADALP 2017 CATEGORIA SUB 14 DAMAS 20 Zile 22 Ore
13IV FESTIVAL DEPARTAMENTAL DE AJEDREZ ADALP 2017 CATEGORIA SUB 14 ABSOLUTO 20 Zile 22 Ore
14IV FESTIVAL DEPARTAMENTAL DE AJEDREZ ADALP 2017 CATEGORIA SUB 12 DAMAS 20 Zile 22 Ore
15IV FESTIVAL DEPARTAMENTAL DE AJEDREZ ADALP 2017 CATEGORIA SUB 12 ABSOLUTO 20 Zile 22 Ore
16IV FESTIVAL DEPARTAMENTAL DE AJEDREZ ADALP 2017 CATEGORIA SUB 10 DAMAS 20 Zile 22 Ore
17IV FESTIVAL DEPARTAMENTAL DE AJEDREZ ADALP 2017 CATEGORIA SUB 8 ABSOLUTO 20 Zile 22 Ore
18IV FESTIVAL DEPARTAMENTAL DE AJEDREZ ADALP 2017 CATEGORIA SUB 10 ABSOLUTO 20 Zile 22 Ore
19IV FESTIVAL DEPARTAMENTAL DE AJEDREZ ADALP 2017 CATEGORIA SUB 8 DAMAS 20 Zile 22 Ore
20IV FESTIVAL DEPARTAMENTAL DE AJEDREZ ADALP 2017 CATEGORIA SUB 06 VARONES 20 Zile 22 Ore
21CAMPEONATO CLASIFICATORIO SUB 10 - EL ALTO 2017 28 Zile 3 Ore
221er. CLASIFICATORIO NACIONAL MAYORES ABSOLUTO 2017 Sucre-Bolivia 34 Zile 3 Ore
23TORNEO IRT ¨APERTURA 2017¨ AJEDREZ ACTIVO 41 Zile 2 Ore
242do Torneo Local Apertura Villa Montes 04-02-2017 49 Zile 3 Ore
251er Torneo Local Apertura Villa Montes 28-01-2017 49 Zile 4 Ore
26Torneo Departamental IRT "Primera Categoria ADALP 2017" 49 Zile 16 Ore
27IRT "Memorial Prof. Alberto Portal Rojas" 55 Zile 3 Ore
28TORNEO DEPARTAMENTAL IRT SEGUNDA CATEGORIA SEGUNDA VERSION ADALP2017 65 Zile 17 Ore
29IRT ANBA - New Year 84 Zile 2 Ore
30TORNEO DEPARTAMENTAL CERRADO IRT "SEGUNDA CATEGORIA ADALP 2016" 85 Zile 14 Ore
31IRT FINAL DEPARTAMENTAL DE SANTA CRUZ 2016 85 Zile 17 Ore
32TORNEO DEPARTAMENTAL DE AJEDREZ "NAVIDEÑO ADALP 2016" 86 Zile 16 Ore
33FINAL DEPARTAMENTAL CBBA 2016 91 Zile 3 Ore
341 OPEN NAVIDAD EL ALTO 91 Zile 22 Ore
35IRT "Don Trebejo" 2016 92 Zile 21 Ore
362DO CAMPEONATO INTERMUNICIPAL POR EQUIPOS 97 Zile 17 Ore
37Final Campeonato Clausura Villa Montes - Bolivia 98 Zile 2 Ore
38Torneo Local Campeonato Clausura Villa Montes 26-11-16 98 Zile 6 Ore
39TORNEO DEPARTAMENTAL DE BLITZ "87 ANIVERSARIO ADALP 2016" 101 Zile 17 Ore
40TORNEO DEPARTAMENTAL 1RA CATEGORIA GESTION 2016 101 Zile 18 Ore
41Campeonato Nacional de Ajedrez Blitz 2016 104 Zile 3 Ore
42Campeonato Nacional de Ajedrez Activo 2016 104 Zile 19 Ore
43IRT DEPARTAMENTAL CLASIFICATORIO DE SANTA CRUZ 2016 107 Zile 17 Ore
44XV Torneo Internacional "Raices del Chaco" 2016 *** Promocional Sub-12 *** 111 Zile 3 Ore
45XV Torneo Internacional "Raíces del Chaco" 2016 *** Promocional Sub-10 *** 111 Zile 3 Ore
46XV Torneo Internacional "Raices del Chaco" 2016 *** Promocional Sub-08 *** 111 Zile 3 Ore
47XV Torneo Internacional "Raíces del Chaco" *** Libre (Abierto) *** 111 Zile 3 Ore
48XV Torneo Internacional "Raíces del Chaco" 2016-Blitz 111 Zile 17 Ore
491er IRT KARAPANZA Sucre-Bolivia 118 Zile 3 Ore
50Torneo Local Campeonato Clausura Villa Montes 26-11-16 119 Zile 4 Ore
Advertisement