Pilihan Turnamen

Urutan berdasarkan

Federasi terpilih: Serbia (SRB)

Flag SRB
No.TurnamenTerakhir Diperbarui
1DRUGI MEMORIJAL Dr BORIŠE KARADŽIĆA - INTERNATIONAL OPEN CHESS TOURNAMENT PALIC 28.10.- 03.11.2017. 3 Jam 55 Mnt.
23. OTVORENO PRVENSTVO PENZIONERA - BAČKA TOPOLA 18.10.2017. SART 9,30 3 Jam 55 Mnt.
3Sportski susreti Jagodina 2017 4 Jam 24 Mnt.
4Srbija 1 Blitz - Novi Sad 12.11.2017 4 Jam 49 Mnt.
5IM Round robin Third Saturday 54 - Novi Sad 12.11.- 18.11.2017 4 Jam 49 Mnt.
6GM Round robin Memorial Milje Vujovica - Novi Sad 13.11.- 18.11.2017 4 Jam 50 Mnt.
7Srbija 2 Blitz - Novi Sad 14.11.2017 4 Jam 50 Mnt.
8Third Saturday 55 Open under 2200 - Novi Sad 14.11. - 18.11.2017 4 Jam 50 Mnt.
9Third Saturday 56 Rapid - Novi Sad 15.11. - 16.11.2017 4 Jam 50 Mnt.
10Srbija 3 Blitz - Novi Sad 17.11.2017 4 Jam 51 Mnt.
11GM Round robin Memorial Bogoljuba Dankovica - Novi Sad 19.11 - 24.11.2017 4 Jam 51 Mnt.
12IM Round robin Fontana 13 - Novi Sad 19.11. - 24.11.2017 4 Jam 51 Mnt.
13Third Saturday 57 Open under 2200 - Novi Sad 19.11. - 24.11.2017 4 Jam 51 Mnt.
14IM Round robin Third Saturday 61 - Novi Sad 20.11 - 26.11.2017 4 Jam 52 Mnt.
15Srbija 4 Blitz - Novi Sad 20.11.2017 4 Jam 52 Mnt.
16GM Round robin Third Saturday 62 - Novi Sad 08.01-13.01.2018 4 Jam 52 Mnt.
17IM Round robin Third Saturday 63 - Novi Sad 08.01.-13.01.2018 4 Jam 53 Mnt.
18Third Saturday 58 Swiss semi-closed tournament - Novi Sad 14.01.-19.01.2018 4 Jam 53 Mnt.
19GM Round robin Third Saturday 60 - Novi Sad 20.01.-25.01.2018 4 Jam 53 Mnt.
20IM Round robin Third Saturday 59 - Novi Sad 20.01.-25.01.2018 4 Jam 53 Mnt.
21Rapid turnir SOKO 2017-56 Četvrtak, 19.oktobar 16:45 OŠ Dušan Radović 5 Jam 11 Mnt.
22X jubilarni brzopotezni turnir Jelasnica 2017 - GP 6 GSS Nisa Jelašnica - OŠ Đura Jakšić 31.10.2017. 18:15 5 Jam 11 Mnt.
23Cugerčić 2 - predškolci, I i II razred 18.10.2017. 19:00 OŠ Dušan Radović 5 Jam 11 Mnt.
24Kadetski gp 2 turnir Crveni Krst OŠ Kralj Petar I, 21.oktobar 10:00, dolazak do 9:30 !!! 5 Jam 12 Mnt.
25Severnobanatska liga 2017. - Zrenjanin 6 Jam 25 Mnt.
26Severnobanatska liga 2017. - Kikinda 7 Jam 2 Mnt.
27VIII deciji turnir SK Banovci Dunav - devojcice starije 7 Jam 3 Mnt.
28VIII deciji turnir SK Banovci Dunav - devojcice mladje 7 Jam 8 Mnt.
29VIII deciji turnir SK Banovci Dunav - decaci stariji 7 Jam 8 Mnt.
30VIII deciji turnir SK Banovci Dunav - decaci mladji 7 Jam 8 Mnt.
31Kvalitetna liga Beograda - 2017 8 Jam 28 Mnt.
323. Memorijalni turnir "Bozidar Kicovic - Kica" 9 Jam 29 Mnt.
33I liga Beograda - 2017 13 Jam 37 Mnt.
347.pojedinacno prvenstvo Sumadije u ubrzanom sahu 1 Hari 4 Jam
357.kadetsko prvenstvo Sumadije u sahu - pojedinacno 1 Hari 4 Jam
36IV Trofej Vidikovca Grupa do 8 god. (2009. i 2010.) 1 Hari 5 Jam
37III liga Beograda - 2017 1 Hari 5 Jam
38II liga Beograda - 2017 1 Hari 5 Jam
39Kadetski ekipni turnir Sumadije u sahu 2017 1 Hari 8 Jam
40XXXI Belgrade Trophy - 2017 31. Međunarodno otvoreno prvenstvo Beograda 1 Hari 12 Jam
411. Ekipno prvenstvo Backe Topole u ubrzanom sahu - 04.11.2017 2 Hari
42"Memorijalni rapid turnir Milan Radosavljevic 2017" 2 Hari 1 Jam
43Pojedinačno prvenstvo Doma učenika Jagodina 2 Hari 2 Jam
44Druga liga ŠS Pomoravskog okruga za 2017. 2 Hari 3 Jam
45Prva liga ŠS Pomoravskog okruga za 2017. 2 Hari 3 Jam
46ШАХОВСКИ САВЕЗ БЕОГРАДА - недеља 15.10.2017. у 17 - 9 КОЛА НА 10 МИНУТА 2 Hari 3 Jam
47Liga CS Jug 2017 2 Hari 5 Jam
48Prva liga Sumadije 2017 2 Hari 5 Jam
49OPEN KANJIZA 2017 2 Hari 5 Jam
50Liga CS Jug 2017 2 Hari 5 Jam
Advertisement