Pilihan Federasi    ECU Logo

Pilihan Turnamen

Urutan berdasarkan

Federasi terpilih: Azerbaijan (AZE)

Flag AZE
No.TurnamenTerakhir Diperbarui
1Youth Chess Olympiada AZE. group A (U16), Gusar, 08-19 July 2018 7 Jam 30 Mnt.
2AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU I DƏRƏCƏ 02-10 avqust 2018 10 Jam 58 Mnt.
3"WHITE ROOK CUP" 1-st International Chess Festival, Group A - OPEN 11-17 August 2018 11 Jam 31 Mnt.
4Rating tournment (Nabran) 03-10 August 2018 13 Jam 18 Mnt.
5Youth Chess Olympiada AZE. group B (U10), Gusar, 08-19 July 2018 13 Jam 22 Mnt.
6"WHITE ROOK CUP" 1-st International Chess Festival, BLITZ 10 August 2018 13 Jam 46 Mnt.
7"WHITE ROOK CUP" 1-st International Chess Festival, Group B - U12 11-17 August 2018 13 Jam 46 Mnt.
81 dərəcə turniri 12-20.07.2018 A qr 16 Jam 46 Mnt.
91 dərəcə turniri 12-20.07.2018 B qr 16 Jam 47 Mnt.
1024.07 İnternational Chess Tournament commemorating to birthday of International Grandmaster Vugar Gashimov “Young Talented Chess Players” Festival-2018 group A 20 Jam 15 Mnt.
1124.07 İnternational Chess Tournament commemorating to birthday of International Grandmaster Vugar Gashimov “Young Talented Chess Players” Festival-2018 group B 20 Jam 16 Mnt.
12ELFIM GÜNƏŞLİ Rapid Turnir 10+5 san 15 iyul 2018 14:00 4 Hari 20 Jam
13TEMPO 14-07-2018 RSK 5 Hari 11 Jam
141 dərəcə turniri 12-20.07.2018 8 Hari 7 Jam
15Summer Friendship Cup 8 Hari 17 Jam
16Baku Summer Open 1-8 july 2018 11 Hari 14 Jam
17Elfim Günəşli "Rapid Turnir 10dəq +5 san " 8 İyul 2018 15:00 Rapid Turnir 11 Hari 19 Jam
18Baku Summer Blitz 7 july 2018 11 Hari 19 Jam
19Baku Summer Children (U11) 1-7 july 2018 12 Hari 14 Jam
20Baku Summer Rapid 30 june 2018 12 Hari 16 Jam
21Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyası dəstəyi ilə Para BOkt Rapid Turnir 30.06.2018 12 Hari 17 Jam
22Bakı 4 № İOEUGİŞM " Yay kuboku 2018 "- tədris ilin yekun təsnifat turniri IV - dərəcə almaq uğrunda - 03 - 07. 07. 2018 - ci il 12 Hari 18 Jam
23Bakı 4 № İOEUGİŞM " Yay kuboku 2018 " tədris ilin yekun təsnifat turniri III - dərəcə almaq uğrunda 03 - 07. 07. 2018 - ci il 12 Hari 18 Jam
24Bakı 4 № İOEUGİŞM " Yay kuboku 2018 " - tədris ilinin yekun təsnifat turniri II - dərəcə almaq uğrunda - 03 - 07 . 07. 2018 - ci il 12 Hari 18 Jam
25Yay tempoturniri-Sumqayıt 13 Hari 13 Jam
26Gusar zayavka 2018 15 Hari 5 Jam
27Sumgayit championship, 2018 17 Hari 20 Jam
28ELFIM GÜNƏŞLİ Rapid Turnir 10+5 san 1 iyul 2018 15:00 18 Hari 12 Jam
29"Şah Klub" Daxili Blitz Turnir 18 Hari 15 Jam
304№li İOEUGİŞ Məktəbinin (Nəsimi Məktəbi) 26 İyun Azərbaycan Silahlı Qüvvələri gününə həsr olunmuş II dərəcə yarışı (23 iyun.saat 14:00) 19 Hari 19 Jam
31AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU I DƏRƏCƏ TURNİRİ QRUP B 20 Hari 11 Jam
32AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU I DƏRƏCƏ TURNİRİ QRUP A 20 Hari 11 Jam
33HİRŞDK (Əhmədli filialı): II dərəcə (2002-ci il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) Silahlı Qüvvələr gününə həsr olunmuş HİRŞDK-nun turniri. 25 - 29 iyun 20 Hari 13 Jam
34HİRŞDK (Əhmədli fil): B qrup III dərəcə (2003-cü il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) Silahlı Qüvvələr gününə həsr olunmuş HİRŞDK-nun turniri. 25 - 29 iyun 20 Hari 13 Jam
35HİRŞDK (Əhmədli fil): A qrup III dərəcə (2010-cu il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) Silahlı Qüvvələr gününə həsr olunmuş HİRŞDK-nun turniri. 25 - 29 iyun 20 Hari 13 Jam
36HİRŞDK (Əhmədli filialı): IV dərəcə (2006-cı il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) Silahlı Qüvvələr gününə həsr olunmuş HİRŞDK-nun turniri. 25 - 29 iyun 20 Hari 13 Jam
37HİRŞDK (Əhmədli filialı):sınaq yarışı (2009-cu il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) Silahlı Qüvvələr gününə həsr olunmuş HİRŞDK-nun turniri. 25 - 28 iyun 20 Hari 13 Jam
38ELFIM Ustalığa Namizəd Rating Tournament 21 Hari 16 Jam
39Dairevi sistem uzre Turnir 21 Hari 17 Jam
404№li İOEUGİŞ Məktəbinin (Nəsimi Məktəbi) 26 İyun Azərbaycan Silahlı Qüvvələri gününə həsr olunmuş III dərəcə yarışı (23 iyun.saat 12:00) 22 Hari 15 Jam
414№li İOEUGİŞ Məktəbinin (Nəsimi Məktəbi) 26 İyun Azərbaycan Silahlı Qüvvələri gününə həsr olunmuş IV dərəcə yarışı (23 iyun.saat 10:00) 22 Hari 19 Jam
42Silahlı Qüvvələr Gününə həsr olunmuş təsnifat yarışı(III dərəcə)20-24 iyun- Sumqayıt 23 Hari 8 Jam
43Silahlı Qüvvələr Gününə həsr olunmuş təsnifat yarışı(IV dərəcə) 20-24 iyun- Sumqayıt 23 Hari 8 Jam
44fhjasah 23 Hari 21 Jam
45Silahlı Qüvvələr Gününə həsr olunmuş təsnifat yarışı(I dərəcə)- Sumqayıt 24 Hari 15 Jam
46Silahlı Qüvvələr Gününə həsr olunmuş təsnifa yarışı(II dərəcə)20-24 iyun- Sumqayıt 24 Hari 15 Jam
47Azerbaijan Chess Championship under 20, girls 24 Hari 17 Jam
48Azerbaijan Chess Championship under 20 24 Hari 17 Jam
49HİRŞDK (Əhmədli filialı): III dərəcə (2003-cü il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) Silahlı Qüvvələr gününə həsr olunmuş HİRŞDK-nun turniri. 25 - 29 iyun 24 Hari 20 Jam
50TEMPO 23-06-2018 RSK 26 Hari 11 Jam