Pilihan Federasi    ECU Logo

Pilihan Turnamen

Urutan berdasarkan

Federasi terpilih: Azerbaijan (AZE)

Flag AZE
No.TurnamenTerakhir Diperbarui
1CHESSLAND Şahmat Klubu IV dərəcə təsnifat turniri 16-19 noyabr 2018 (saat 10:00) 32 Menit
2HİRŞDK: II dərəcə 16 yaşadək (2002-ci il təvəllüdlü) "Milli Dirçəliş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi. 16 - 20 noyabr 2018-ci il 35 Menit
3HİRŞDK: III dərəcə 16 yaşadək (2002-ci il təvəllüdlü) "Milli Dirçəliş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi. 16 - 20 noyabr 2018-ci il 35 Menit
4HİRŞDK: III dərəcə 9 yaşadək (2009-cu il təvəllüdlü) "Milli Dirçəliş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi. 16 - 20 noyabr 2018-ci il 35 Menit
5HİRŞDK: IV dərəcə 12 yaşadək (2006-cı il təvəllüdlü) "Milli Dirçəliş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi. 16 - 20 noyabr 2018-ci il 36 Menit
6HİRŞDK: IV dərəcə 8 yaşadək (2010-cu il təvəllüdlü) "Milli Dirçəliş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi. 16 - 20 noyabr 2018-ci il 36 Menit
7HİRŞDK: sınaq yarışı 8 yaşadək(2010-cu il təvəllüdlü) "Milli Dirçəliş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi. 16 - 19 noyabr 2018-ci il 36 Menit
8Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyasında " I - birinciliyi' 16-24 noyabr 2018 "Milli Dirçəliş Günü" nə həsr olunmuş 1 ci dərəcə 39 Menit
9Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyasında 16-24 noyabr 2018 "Milli Dirçəliş Günü" nə həsr olunmuş 2 ci dərəcə üzrə təsnifat turniri 42 Menit
10Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyasında 16-20 noyabr 2018 "Milli Dirçəliş Günü" nə həsr olunmuş 3 cü dərəcə üzrə təsnifat turniri 43 Menit
11Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyasında 16-20 noyabr 2018 "Milli Dirçəliş Günü" nə həsr olunmuş 4 cü dərəcə üzrə təsnifat turniri 46 Menit
12DEBÜT ŞAHMAT KLUBU - TƏSNİFAT TUNİRİ - II DƏRƏCƏ 16-20 NOYABR 12:00 1 Jam 56 Mnt.
13DEBÜT ŞAHMAT KLUBU - TƏSNİFAT TUNİRİ - III DƏRƏCƏ 16-20 NOYABR 12:00 1 Jam 56 Mnt.
14DEBÜT ŞAHMAT KLUBU - TƏSNİFAT TUNİRİ - IV DƏRƏCƏ 16-20 NOYABR 10:00 1 Jam 56 Mnt.
15Day of State Flag RT, 9-14 Nov 2018 2 Jam 51 Mnt.
16Bakı 4 İOEUGİŞM ( Binəqədi filialı ) 09 noyabr Dövlət Bayrağı gününə həsr turnir IV - dərəcə almaq uğrunda - 16 - 20 . 11. 2018 - ci il saat 11. 00 3 Jam 14 Mnt.
17Bakı 4 İOEUGİŞM (Binəqədi filialı) 09 noyabr Dövlət Bayrağı gününə həsr turnir III - dərəcə almaq uğrunda , 16 - 20 . 11. 2018 - ci il saat 12. 00 3 Jam 14 Mnt.
18Bakı 4 İOEUGİŞM ( Binəqədi filialı) 09 noyabr Dövlət Bayrağı gününə həsr turniri II - ci dərəcə almaq uğrunda - 16 - 20 . 11. 2018 - ci il saat 13. 00 3 Jam 15 Mnt.
19ELFİM Nərimanov IV Derece Yarışı-16-19 noyabr 10:00 3 Jam 32 Mnt.
20ELFİM Nərimanov III Derece Yarışı - 16-20 noyabr 12:00 3 Jam 45 Mnt.
21ELFİM Nərimanov Sınaq Yarışı - 16-19 noyabr 10:00 3 Jam 50 Mnt.
22Bakı 4 İOEUGİŞM ( Binəqədi filialı) 09 noyabr Dövlət Bayrağı gününə həsr turnir sınaq yarışı - 7 yaşadək 16 - 20 .11. 2018 - ci il saat 10. 00 4 Jam 19 Mnt.
23"Şah Klub -Şahmat Klubu" Milli Dirçəliş Gününə həsr olunmuş 4-cü dərəcə təsnifat turniri. (16-20 Noyabr 2018 saat 11:00) 4 Jam 23 Mnt.
24"Şah Klub -Şahmat Klubu" Milli Dirçəliş Gününə həsr olunmuş 3-cü dərəcə təsnifat turniri. (16-20 Noyabr 2018 saat 12:30) 4 Jam 23 Mnt.
25"Şah Klub -Şahmat Klubu" Milli Dirçəliş Gününə həsr olunmuş 2-ci dərəcə təsnifat turniri. (16-20 Noyabr 2018 saat 14:00) 4 Jam 23 Mnt.
2617-20 Noyabr Respublika Uşaq Gənclər İnkişaf Mərkəzində 4-cü dərəcə turniri (ünvan İcəri Şəhər Qoşa Qala qapısı Ensiklopediyanın binası saat 13.00) 12 Jam 45 Mnt.
2717-20 Noyabr Respublika Uşaq Gənclər İnkişaf Mərkəzində 3-cü dərəcə turniri (ünvan İcəri Şəhər Qoşa Qala qapısı Ensiklopediyanın binası saat 13.00) 12 Jam 54 Mnt.
2817-20 Noyabr 2018 Respublika Uşaq Gənclər İnkişaf Mərkəzində 2-ci dərəcə turniri [ünvan İcəri Şəhər Qoşa Qala qapısı Ensiklopediyanın binası saat 13.00] 13 Jam 8 Mnt.
29"Təhsil" RİM - Respublika birinciliyi FİNAL - G16 13 Jam 10 Mnt.
30"Təhsil" RİM - Respublika birinciliyi FİNAL - G14 13 Jam 11 Mnt.
31"Təhsil" RİM - Respublika birinciliyi FİNAL - G12 13 Jam 11 Mnt.
32"Təhsil" RİM - Respublika birinciliyi FİNAL - G10 13 Jam 12 Mnt.
33"Təhsil" RİM - Respublika birinciliyi FİNAL - G8 13 Jam 12 Mnt.
34"Təhsil" RİM - Respublika birinciliyi FİNAL - G6 13 Jam 13 Mnt.
35"Təhsil" RİM - Respublika birinciliyi FİNAL - O-16 13 Jam 14 Mnt.
36"Təhsil" RİM - Respublika birinciliyi FİNAL - O-14 13 Jam 14 Mnt.
37"Təhsil" RİM - Respublika birinciliyi FİNAL - O-12 13 Jam 14 Mnt.
38"Təhsil" RİM - Respublika birinciliyi FİNAL - O-10 13 Jam 15 Mnt.
39"Təhsil" RİM - Respublika birinciliyi FİNAL - O-8 13 Jam 15 Mnt.
40"Təhsil" RİM - Respublika birinciliyi FİNAL - O-6 13 Jam 16 Mnt.
41Bakı 4N=li İOEUGİŞM "Bayrağ gününə" həsr olunmuş Təsnifat turniri (sınaq) 16.11.2018 saat 10:00 15 Jam 27 Mnt.
42Bakı 4N=li İOEUGİŞM "Bayrağ gününə" həsr olunmuş Təsnifat turniri (4 dərəcə) 16.11.2018 saat 11:00 15 Jam 28 Mnt.
43Bakı 4N=li İOEUGİŞM "Bayrağ gününə" həsr olunmuş Təsnifat turniri (3 dərəcə) 16.11.2018 saat 12:00 15 Jam 28 Mnt.
44Bakı 4N=li İOEUGİŞM "Bayrağ gününə" həsr olunmuş Təsnifat turniri (2 dərəcə) 16.11.2018 saat 12:00 15 Jam 28 Mnt.
45IV dərəcə uğrunda təsnifat yarışı (16-20.11.2018)-Sumqayıt 17 Jam 56 Mnt.
46QALA SAHMAT KLUBU TESNIFAT TURNIRI III DERECE. (18-20 noyabr 2018-ci il ) 17 Jam 57 Mnt.
47QALA ŞAHMAT KLUBU TƏSNİFAT TURNİRİ IV DƏRƏCƏ. 18-20 noyabr 2018-ci il. 18 Jam 3 Mnt.
48III dərəcə uğrunda təsnifat yarışı (16-20.11.2018)-Sumqayıt 18 Jam 7 Mnt.
49II dərəcə uğrunda təsnifat yarışı (16-20.11.2018) -Sumqayıt 18 Jam 16 Mnt.
50I dərəcə uğrunda təsnifat yarışı (16-20.112018)-Sumqayıt 18 Jam 24 Mnt.