Турнирна селекция

Подреждане според

Избрана федерация: Romania (ROU)

Flag ROU
No.ТурнирПоследно обновяване
1Concursul National Scolar de Sah ELISABETA POLIHRONIADE 2018 Fete U17 3 Часа 54 Мин.
2Concursul National Scolar de Sah ELISABETA POLIHRONIADE 2018 Baieti U13 3 Часа 57 Мин.
3Concursul National Scolar de Sah ELISABETA POLIHRONIADE 2018 Baieti U11 3 Часа 58 Мин.
4Concursul National Scolar de Sah ELISABETA POLIHRONIADE 2018 Baieti U07 3 Часа 59 Мин.
5Festivalul Suflet de român - Open A- Iaşi 19-21.01.2018 6 Часа 40 Мин.
6Festivalul Suflet de român - Open B≤10 ani - Iaşi 19-21.01.2018 6 Часа 40 Мин.
7Competiție de Șah Șc. Gimnazială Nr.12 Tulcea - Înv. Primar 6 Часа 47 Мин.
8Napocensis ed.20 9 Часа 31 Мин.
9Memorialul Cartis Dan A. Mihai 10 Часа 9 Мин.
10CUPA UNIRII EDITIA a X - a Buzau 11 Часа 30 Мин.
11Cupa Puf Junior Editia a III-a 14 Часа 21 Мин.
12Cupa MIHAI EMINESCU editia 2018 Resita 15.01.2018 17 Часа 40 Мин.
13CUPA "Unirea Principatelor" - 0PEN - 2018 18 Часа 30 Мин.
14Memorialul CRISTINA FOISOR Sah rapid 20-21.01.2018 Timisoara 18 Часа 44 Мин.
15Cupa SNAGOV șah rapid FIDE U08, U10 și U12 21 Часа 27 Мин.
16Cupa SNAGOV șah rapid nelegitimati U08, U10 și U12 21 Часа 51 Мин.
17Concursul National Scolar de Sah ELISABETA POLIHRONIADE 2018 Fete U09 1 Дни 12 Часа
18Concursul National Scolar de Sah ELISABETA POLIHRONIADE 2018 Baieti U09 1 Дни 18 Часа
19Ramada Open rapid - 24.02.2018 Cluj-Napoca 2 Дни 3 Часа
20Trofeul Compact RB- Continental Ediția I - Baieti 2 Дни 8 Часа
21Campionatul judetean Arad 2 Дни 11 Часа
22CUPA IL CASTELLO CONSTANTA-EDITIA I-2018 2 Дни 13 Часа
23Concursul National Scolar de Sah ELISABETA POLIHRONIADE 2018 Fete U11 2 Дни 15 Часа
24Trofeul Compact RB- Continental Ediția I - Fete 3 Дни 9 Часа
25Braila Galati Grupa I 3 Дни 12 Часа
26Braila Galati Grupa II 3 Дни 13 Часа
27Galati Braila Grupa 3 3 Дни 13 Часа
28Sah Club Galati - Micul Print Braila 3 Дни 18 Часа
29CUPA "Unirea Principatelor" - clasa 0 - 2018 4 Дни 10 Часа
30CUPA "Unirea Principatelor" - clasa I fete - 2018 4 Дни 10 Часа
31CUPA "Unirea Principatelor" - clasa I baieti - 2018 4 Дни 10 Часа
32CUPA "Unirea Principatelor" - CADETI - 2018 4 Дни 10 Часа
33Concursul National Scolar de Sah ELISABETA POLIHRONIADE 2018 Fete U07 5 Дни 1 Часа
34Semifinala Campionatului National - Lacu Sarat-Braila 5 Дни 3 Часа
35Concursul National Scolar de Sah ELISABETA POLIHRONIADE 2018 Baieti U15 5 Дни 10 Часа
36Concursul National Scolar de Sah ELISABETA POLIHRONIADE 2018 Fete U13 6 Дни 3 Часа
37CUPA DE TOAMNA, GALATI, COPII SUB 8 ANI 6 Дни 16 Часа
38Concursul National Scolar de Sah ELISABETA POLIHRONIADE 2018 Fete U15 7 Дни 1 Часа
39FISCA 2017 - Turneul C - juniori U14 8 Дни 12 Часа
40HOREZU OPEN CUP EDITIA VI - OPEN C 8 Дни 12 Часа
41Chess Cup FELICIA Open A - general - Sah Rapid 8 Дни 19 Часа
42Chess Cup FELICIA Open B - copii U10 - Sah Rapid 8 Дни 19 Часа
43Petra Weekend no.13 9 Дни 8 Часа
44Blitz 05.01.2018 11 Дни 6 Часа
45Cupa de Iarna Genius 2018 11 Дни 7 Часа
46Concursul National Scolar de Sah ELISABETA POLIHRONIADE 2018 Baieti U17 12 Дни 2 Часа
47Cupa Revelionului Galati Rapid Open 17 Дни 8 Часа
48Cupa Revelionului Galati Rapid 11 ani 17 Дни 10 Часа
49Trofeul Smart de Anul Nou - Rapid - >1050 17 Дни 12 Часа
50Trofeul Smart de Anul Nou - Rapid < 1050 17 Дни 14 Часа