Избор на федерация    ECU Logo

Турнирна селекция

Подреждане според

Избрана федерация: Romania (ROU)

Flag ROU
No.ТурнирПоследно обновяване
1Concursul National Scolar de Sah Elisabeta Polihroniade 2019 baieti U07 1 Часа 47 Мин.
2Concursul National Scolar de Sah Elisabeta Polihroniade 2019 fete U09 1 Часа 47 Мин.
3Concursul National Scolar de Sah Elisabeta Polihroniade 2019 baieti U09 1 Часа 47 Мин.
4Concursul National Scolar de Sah Elisabeta Polihroniade 2019 fete U11 1 Часа 47 Мин.
5Concursul National Scolar de Sah Elisabeta Polihroniade 2019 baieti U11 1 Часа 48 Мин.
6Concursul National Scolar de Sah Elisabeta Polihroniade 2019 baieti U13 1 Часа 48 Мин.
7Concursul National Scolar de Sah Elisabeta Polihroniade 2019 baieti U15 1 Часа 48 Мин.
8Memorialul PAUL DIACONESCU - Cupa Hotel Central - editia 2019 sah rapid - copii U14 - Ploiesti, 16 februarie 2019 1 Часа 57 Мин.
9Memorialul PAUL DIACONESCU - Cupa Hotel Central - editia 2019 sah rapid - Open - Ploiesti, 16 februarie 2019 2 Часа 4 Мин.
10Memorialul CRISTINA FOISOR Editia a- II-a 19-20. 01. 2019 Timisoara 2 Часа 17 Мин.
11Openul Ialomitei-Editia 1 2 Часа 31 Мин.
12Concursul National Scolar de Sah Elisabeta Polihroniade 2019 fete U13 2 Часа 39 Мин.
13Napocensis aditia 26 Sah rapid 3 Часа 9 Мин.
14Voința Chess Weekend No. 3, Satu Mare, 19-20 ianuarie 2019 4 Часа 55 Мин.
15ARISTON OPEN 2019 editia a-VI-a Satu Mare, 24-27 ianuarie 2019 4 Часа 56 Мин.
16Cupa "Unirea Principatelor" - COPII - Mangalia, 19.01.2019 9 Часа 15 Мин.
17Trofeul Sinaia 9 Часа 26 Мин.
18ONSS sah ed 2019 - Fete (etapa Vrancea) 10 Часа 59 Мин.
19ONSS sah ed 2019 - Baieti (etapa Vrancea) 13 Часа 36 Мин.
20Olimpiada gimnaziilor la sah pe echipe 2019 (etapa Vrancea) 13 Часа 36 Мин.
21Cupa Unirea Principatelor Focsani- open ("Union of the Principalities" Cup) 14 Часа 16 Мин.
22Cupa "Unirea Principatelor" - OPEN - Mangalia, 20.01.2019 14 Часа 16 Мин.
23Cupa "Unirea Principatelor Romane", copii sub 12 ani, Sighetu-M. 15 Часа 46 Мин.
24Simultan sustinut de Raja Rithvik & Tejaswini Sagar 1 Дни 6 Часа
25King of Chess, Ocna Mures 24.01.2019 sah rapid seniori omologat 2 Дни 3 Часа
26King of Chess, Ocna Mures 24.01.2019 sah rapid juniori omologat 2 Дни 3 Часа
27First Saturday - Bucharest G - Simultan Bibisara Assaubayeva 2 Дни 11 Часа
28Festivalul "Suflet de roman" -CUPA CODELESS -Iasi - 10-13 ian 2019 2 Дни 16 Часа
29Festivalul "Suflet de roman" -CUPA AJS Iasi - U12 -Iasi - 10-13 ian 2019 2 Дни 16 Часа
30Cupa Presei 2019 2 Дни 23 Часа
31Cupa "Luceafarul", ed. I., copii sub 12 ani, Sighetu-M. 3 Дни
32Weekend Sahist Bucurestean 18 3 Дни 3 Часа
33Cupa de iarna Smart Galati, 12-13 ianuarie 2019, sub 10 ani 3 Дни 7 Часа
34Cupa de iarna Smart Galati, 12-13 ianuarie 2019, OPEN 3 Дни 9 Часа
35First Saturday - Bucharest A - GM norm 3 Дни 9 Часа
36Cupa de iarna Smart Galati, 12-13 ianuarie 2019, sub 12 ani 3 Дни 9 Часа
37First Saturday - Bucharest B - IM norm 3 Дни 10 Часа
38Cupa "CSU Ploiesti" - editia a XXXVa - 12-13Ianuarie 2019, Ploiesti 3 Дни 10 Часа
39First Saturday - Bucharest E - Blitz 3 Дни 10 Часа
40First Saturday - Bucharest D - Rapid 3 Дни 10 Часа
41Cupa de iarna Smart Galati, 12-13 ianuarie 2019, sub 8 ani 3 Дни 10 Часа
42First Saturday - Bucharest C1 + C2 - combinat 3 Дни 11 Часа
43Cupa de iarna Smart Galati, 12-13 ianuarie 2019, incepatori U8 3 Дни 11 Часа
44Festivalul "Suflet de roman" -CUPA CASA LEBADA -Iasi - 12 ian 2019 4 Дни 7 Часа
45First Saturday - Bucharest G - Simultan Mihail Marin 4 Дни 8 Часа
46CUPA UNIRII EDITIA a -XI - a BUZAU 4 Дни 8 Часа
47Open Chess Pantelimon & CSS Nr.1, 11.01.2019 5 Дни 2 Часа
48First Saturday - Bucharest C2 - U1750 5 Дни 3 Часа
49First Saturday - Bucharest C1 - U2200 5 Дни 4 Часа
50Concursul National Scolar de Sah Elisabeta Polihroniade 2019 baieti U17 7 Дни 6 Часа