Избор на федерация    ECU Logo

Турнирна селекция

Подреждане според

Избрана федерация: Finland (FIN)

Flag FIN
No.ТурнирПоследно обновяване
1Finno-Ugric Centenary Tournament 2017 (blitz) 18.11. Vierumäki 28 Минути
2Finno-Ugric Centenary Tournament 2017 (rapid) 18.-19.11. Vierumäki 29 Минути
3Porin koululaisten mestaruus, 8-9 luokat ja lukio 4 Часа 28 Мин.
4Porin koulujen mestaruus 15.11.2017, 6. luokka 4 Часа 34 Мин.
5Porin koululaisten mestaruus 15.11.2017, 3. luokka 4 Часа 37 Мин.
6Finno-Ugric Centenary Tournament 2017 Vierumäki (FIN) 17.-19.11. 23 Часа 56 Мин.
7Finno-Ugric Centenary Tournament 2017 Vierumäki (FIN) 17.-19.11. 1 Дни 2 Часа
8Finno-Ugric Centenary Tournament 2017 Vierumäki (FIN) 17.-19.11. 1 Дни 7 Часа
9Finno-Ugric Centenary Tournament 2017 (rapid) 18.-19.11. Vierumäki 3 Дни 2 Часа
10Finno-Ugric Centenary Tournament 2017 (blitz) 18.11. Vierumäki 3 Дни 2 Часа
11Pääkaupunkiseudun koululaisten avoin mestaruus 2017 3-luokka 3 Дни 5 Часа
12Pääkaupunkiseudun koululaisten avoin mestaruus 2017 2-luokka 3 Дни 5 Часа
13Pääkaupunkiseudun koululaisten avoin mestaruus 2017 1-luokka 3 Дни 5 Часа
14Pääkaupunkiseudun koululaisten avoin mestaruus 2017 5- ja 6-luokka 3 Дни 5 Часа
15Pääkaupunkiseudun koululaisten avoin mestaruus 2017 4-luokka 3 Дни 5 Часа
16Pääkaupunkiseudun koululaisten avoin mestaruus 2017 yläaste 3 Дни 5 Часа
17Tampereen seudun koulumestaruus, yläaste 4 Дни 5 Часа
18Tampereen seudun koululaismestaruus, luokat 5-6 4 Дни 5 Часа
19Tampereen seudun koululaismestaruus, 4. luokka 4 Дни 5 Часа
20Tampereen seudun koululaismestaruus, luokat 1-2 4 Дни 5 Часа
21Tampereen seudun koululaismestaruus, 3. luokka 4 Дни 5 Часа
22KäpSK:n nopea shakki 11/2017 5 Дни 23 Часа
23Ekenäs SK, 5 + 5 min., 7/2017-11-16 6 Дни
24Porin koulaisten mestaruus 15.11.2017, 4. luokka 7 Дни 8 Часа
25Porin koululaisten mestaruus 15.11.2017, 5. luokka 7 Дни 8 Часа
26Karjaan URA 15+15 min. 6 kirrosta 14.11.2017 7 Дни 10 Часа
27Espoon ja Kauniaisten 3-henkiset koulujoukkuekisat, luokat 1-3 10 Дни 5 Часа
28Espoon ja Kauniaisten 3-henkiset koulujoukkuekisat, luokat 4-6 11 Дни 4 Часа
29Turun turnajaiset 11 Дни 8 Часа
30Käpylän mestaruus 2017 11 Дни 9 Часа
31Turun turnajaiset 11 Дни 9 Часа
32Turun turnajaiset 11 Дни 9 Часа
33Raahen turnaus 2017 17 Дни 1 Часа
34Uudenmaan koululaiskilpailu 2017, sarja ya&lukio 18 Дни 4 Часа
35Uudenmaan koululaiskilpailu 2017, sarja 3-4 lk 18 Дни 5 Часа
36Uudenmaan koululaiskilpailu 2017, sarja 5-6 lk 18 Дни 5 Часа
37Uudenmaan koululaiskilpailu 2017, sarja 1-2 lk 18 Дни 6 Часа
38KäpSK:n marraskuun 2017 blixt 19 Дни 23 Часа
39Ekenäs SK, 2 min.+12 sek/drag, 7/2017.11.02. 20 Дни 1 Часа
40LauttSSK mestaruus 2017 21 Дни
41Shakin tuki 20v juhlaturnaus 25 Дни 5 Часа
42TUL Joy Games Seinäjoki 5+5 min 25 Дни 7 Часа
43Koululaisten Turun mestaruusturnaus 2017 25 Дни 8 Часа
44Ekenäs SK, 20 + 20 min., 3/2017.10.26 26 Дни 13 Часа
45ESK:n pikashakkimestaruus 2017 Ponnen Maja 32 Дни 22 Часа
46KäpSK:n nopea shakki 10/2017 33 Дни 22 Часа
47Ekenäs SK klubbmästerskap 2017, speltid 75 min + 30 sek / drag 41 Дни 1 Часа
48Karjaan URA 15+15 min. 6 kirrosta 10.10.2017 43 Дни
49Raputurnaus 2017 44 Дни 8 Часа
50Opeskelijain SM-turnaus 7.-8.10.2017 45 Дни 4 Часа
Advertisement