Избор на федерация    ECU Logo

Турнирна селекция

Подреждане според

Избрана федерация: Finland (FIN)

Flag FIN
No.ТурнирПоследно обновяване
1Pikashakin SM 2018 2 Дни 9 Часа
2Selokunkku-turnaussarja, 5. osakilpailu, A-ryhmä 3 Дни 8 Часа
3Selokunkku-turnaussarja, 5. osakilpailu, B-ryhmä 3 Дни 8 Часа
4KurVi 30v Juhlaturnaus 3 Дни 10 Часа
5Kurikan koulushakki Festivaali A 5 Дни 13 Часа
6Kurikan koulushakki Festivaali B 5 Дни 14 Часа
7Käpylän mestaruus 2018 6 Дни 3 Часа
8Lauttasaaren mestaruus 2018 LauttSSK 70 vuotta juhlaturnaus 13 Дни 17 Часа
9Espoon ja Kauniaisten 3-4 lk lasten turnaus 16 Дни 5 Часа
10Espoon ja Kauniaisten 1-2 lk lasten turnaus 16 Дни 6 Часа
11EtVaS 2018 B 17 Дни 5 Часа
12EtVaS 2018 C 17 Дни 8 Часа
13EtVaS 2018 A 17 Дни 9 Часа
14Espoon ja Kauniaisten yläkoulujen ja lukion turnaus 18 Дни 9 Часа
15Espoon ja Kauniaisten eskareiden turnaus 18 Дни 9 Часа
16Espoon ja Kauniaisten 5-6 lk lasten turnaus 18 Дни 9 Часа
17Oulun nopean shakin mestaruus 18 Дни 11 Часа
1840.Kalakukkoturnaus 2018 (C-ryhmä) 22 Дни 18 Часа
1940.Kalakukkoturnaus 2018 (D-ryhmä) 22 Дни 18 Часа
2040.Kalakukkoturnaus 2018 (A-ryhmä) 28.-29.4. 24 Дни 9 Часа
2140. Kalakukkoturnaus 2018 (B-ryhmä) 24 Дни 10 Часа
22Selokunkku-turnaussarja, 4. osakilpailu, B-ryhmä 25 Дни 8 Часа
23Selokunkku-turnaussarja, 4. osakilpailu, A-ryhmä 25 Дни 8 Часа
24Työväentalosarjan 2. osakilpailu 25 Дни 10 Часа
25Turun turnajaiset A-ryhmä 25 Дни 12 Часа
26Turun turnajaiset F-ryhmä 25 Дни 14 Часа
27Turun turnajaiset E-ryhmä 25 Дни 14 Часа
28Turun turnajaiset C-ryhmä 25 Дни 14 Часа
29Turun turnajaiset B-ryhmä 25 Дни 14 Часа
30Turun turnajaiset D-ryhmä 25 Дни 14 Часа
31Ekenäs Öppna Mästerskap 2018, 15 + 15 min. 27 Дни 5 Часа
32KäpSK:n rap 6/2018 27 Дни 5 Часа
33Tampereen seudun koulujoukkuemestaruus, luokat 1-3 29 Дни 13 Часа
34Pääkaupunkiseudun koulujoukkueiden avoin mestaruus 2018 Luokat 4-6 31 Дни 9 Часа
35Pääkaupunkiseudun koulujoukkueiden avoin mestaruus 2018 Luokat 1-3 31 Дни 9 Часа
36Tampereen seudun koulujoukkuemestaruus, luokat 4-6 32 Дни 10 Часа
37Tampereen seudun koulujoukkuemestaruus, yläkoulut 32 Дни 10 Часа
38HSL vartit C-ryhmä, 2018 34 Дни 6 Часа
39HSL_vartit_B_2018 34 Дни 11 Часа
40Raseborgs 8. skolschacksturnering - Raaseporin 8. koulushakkiturnaus 18.04.2018 35 Дни 14 Часа
41HSL vartit A-ryhmä, (2018) 37 Дни 13 Часа
42Koulujoukkueiden SM-kilpailut, luokat 1-3 38 Дни 7 Часа
43Koulujoukkueiden SM-kilpailut, jatkokoulut 38 Дни 7 Часа
44Koulujoukkueiden SM-kilpailut, luokat 4-6 38 Дни 7 Часа
45Koulujoukkueiden SM-kilpailut, yläkoulut 38 Дни 13 Часа
46FordStore shakkiturnaus B-ryhmä 39 Дни 11 Часа
47FordStore shakkiturnaus A-ryhmä 39 Дни 11 Часа
48Karjaan URA 15+15 min. 6 kirrosta 10.04.2018 43 Дни 6 Часа
49HSL vartit M-ryhmä (2018) 44 Дни 5 Часа
50Akaan viikonlopputurnaus 7-8.4.2018 45 Дни 10 Часа