No. | Турнир | Not started | Playing | Finalized |
| Последно обновяване |
1 | Akaan Shakin viikonlopputurnaus 2024 | St 10 Часа 14 Мин. |
2 | Intellektin nuorten turnaus, 24.3.2024 | St 10 Часа 16 Мин. |
3 | Areenan perjantaiblikstit 2024, osakilpailu 2/6 | Bz 10 Часа 39 Мин. |
4 | SiMa-turnaus Tampereella 27.4.2024 | Bz 10 Часа 41 Мин. |
5 | VIII ShakkiNet International / EtVaS 50 years | St 11 Часа 27 Мин. |
6 | PSY:n nopea shakki 18.3.2024 | Rp 13 Часа 20 Мин. |
7 | Finnish Championship League 2023-2024 | St 1 Дни 11 Часа |
8 | FIN League 2023-2024 Div 1/2 | St 1 Дни 11 Часа |
9 | FIN League 2023-2024 Div 1/1 | St 1 Дни 17 Часа |
10 | Shakkilinna Young Masters -finaaliturnaus 29.6.2024 | Rp 3 Дни 19 Часа |
11 | KäpSK:n rap 5/2024 | Rp 4 Дни 11 Часа |
12 | Areenan pitkän pelin ilta 12.3.2024 | St 5 Дни 17 Часа |
13 | PSY:n maanantaivartti | Rp 7 Дни 12 Часа |
14 | Kangasalan Viikonlopputurnaus 9.3-10.3 A-ryhmä | St 8 Дни 14 Часа |
15 | Kangasalan Viikonlopputurnaus 9.3-10.3 B-ryhmä | St 8 Дни 14 Часа |
16 | Turun turnajaiset 9.3.2024 E-ryhmä | Rp 9 Дни 20 Часа |
17 | Turun turnajaiset 9.3.2024 C-ryhmä | Rp 9 Дни 20 Часа |
18 | Turun turnajaiset 9.3.2024 G-ryhmä | Rp 9 Дни 20 Часа |
19 | Turun turnajaiset 9.3.2024 F-ryhmä | Rp 9 Дни 20 Часа |
20 | Turun turnajaiset 9.3.2024 D-ryhmä | Rp 9 Дни 20 Часа |
21 | Turun turnajaiset 9.3.2024 B-ryhmä | Rp 9 Дни 20 Часа |
22 | Turun turnajaiset 9.3.2024 A-ryhmä | Rp 9 Дни 20 Часа |
23 | Kangasalan Viikonlopputurnaus 9.3-10.3 | St 10 Дни 16 Часа |
24 | KäpSK:n maaliskuun 2024 pikapelit | Bz 11 Дни 11 Часа |
25 | TuTS:n nopean shakin SELO-turnaus 7.3.2024 | Rp 11 Дни 12 Часа |
26 | Campussport 4.3.2024 | Rp 14 Дни 15 Часа |
27 | Tammer-Shakin shakkiviikonloppu 3.3.2024, D-ryhmä (sunnuntai) | St 15 Дни 13 Часа |
28 | Tammer-Shakin shakkiviikonloppu 3.3.2024, C-ryhmä (sunnuntai) | St 15 Дни 13 Часа |
29 | Tammer-Shakin shakkiviikonloppu 2.3.2024, B-ryhmä (lauantai) | St 16 Дни 12 Часа |
30 | Tammer-Shakin shakkiviikonloppu 2.3.2024, A-ryhmä (lauantai) | St 16 Дни 13 Часа |
31 | KäpSK:n rap 4/2024 | Rp 17 Дни 20 Часа |
32 | Areenan pitkän pelin ilta 27.2.2024 | St 20 Дни 13 Часа |
33 | PSY:n nopea shakki 26.2.2024 | Rp 21 Дни 13 Часа |
34 | MatSK weekend tournament 2024, B-ryhmä | St 22 Дни 13 Часа |
35 | MatSK weekend tournament 2024, A-ryhmä | St 22 Дни 13 Часа |
36 | Oulun pikashakin mestaruus 2024 | Bz 23 Дни 19 Часа |
37 | Käpylän mestaruus 2024 | St 25 Дни 11 Часа |
38 | PSY:n nopea shakki | Rp 28 Дни 12 Часа |
39 | Nordic Youth Chess Championship 2024, group C | St 29 Дни 15 Часа |
40 | Nordic Youth Chess Championship 2024, group B | St 29 Дни 15 Часа |
41 | Nordic Youth Chess Championship 2024, group A | St 29 Дни 16 Часа |
42 | Nordic Youth Chess Championship 2024, group E | St 29 Дни 16 Часа |
43 | Nordic Youth Chess Championship 2024, group D | St 29 Дни 16 Часа |
44 | Nordic Youth Chess Championship 2024, Blitz tournament | Bz 30 Дни 11 Часа |
45 | KymS:n nopean shakin turnaus 17.2.2024 (talvi) A-ryhmä | Rp 30 Дни 16 Часа |
46 | KymS:n nopean shakin turnaus 17.2.2024 (talvi) B-ryhmä | Rp 30 Дни 16 Часа |
47 | FIN League 2023-2024 Div 2/4 | St 31 Дни 10 Часа |
48 | FIN League 2023-2024 Div 2/3 | St 34 Дни 10 Часа |
49 | Areenan pitkän pelin ilta 13.2.2024 | St 34 Дни 12 Часа |
50 | PSY:n nopea shakki 12.2.2024 | Rp 35 Дни 13 Часа |
View more tournaments... |