Избор на федерация    ECU Logo

Турнирна селекция

Подреждане според

Избрана федерация: Estonia (EST)

Flag EST
No.ТурнирПоследно обновяване
1Estonian and U20 championships 2018 8 Часа 39 Мин.
2Estonian Women and U20 Girls Championships 2018 8 Часа 45 Мин.
319th Lembit Oll Memorial Tournament 5 Дни 12 Часа
4Estonia 100 Youth Chess Series V: C-Tournament 12 Дни 13 Часа
5Estonia 100 Youth Chess Series V: B-Tournament 12 Дни 13 Часа
6Estonia 100 Youth Chess Series V: A-Tournament 12 Дни 14 Часа
7Kristiine Open 2018 19 Дни 13 Часа
8Ratsu Karikas (Reitinguga) 20 Дни 9 Часа
9Ratsu karikas (III-VII klass) 20 Дни 9 Часа
10Ratsu karikas (I-II klass) 20 Дни 9 Часа
11Ratsu karikas (Tüdrukud) 20 Дни 9 Часа
12Estonian Girls U18 Chess Championships 24 Дни 12 Часа
13Estonian Youth U12 Chess Championships 24 Дни 12 Часа
14Estonian Youth U18 Chess Championships 24 Дни 12 Часа
15Estonian Girls U12 Chess Championships 24 Дни 12 Часа
16Estonia 100 Youth Chess Series IV: C-Tournament 33 Дни 13 Часа
17Estonia 100 Youth Chess Series IV: B-Tournament 33 Дни 13 Часа
18Estonia 100 Youth Chess Series IV: A-Tournament 33 Дни 14 Часа
19Tallinna koolinoorte meistrivõistlused males 2018 finaal 37 Дни 7 Часа
20Lev Braschinsky VIII mälestusturniir Viljandi, 17.03. 2018 40 Дни 11 Часа
21Tallinna koolinoorte meistrivõistlused males 2018 (1) 43 Дни 3 Часа
22Tallinna koolinoorte meistrivõistlused males 2018 (2) 43 Дни 3 Часа
23Tallinna koolinoorte meistrivõistlused males 2018 (3) 43 Дни 3 Часа
24Tallinna koolinoorte meistrivõistlused males 2018 (4) 43 Дни 3 Часа
25Tallinna koolinoorte meistrivõistlused males 2018 (5) 43 Дни 3 Часа
26VIII Nipernaadi kiirmaleturniir 46 Дни 11 Часа
27VIII Nipernaadi kiirmaleturniir noorteturniir 46 Дни 12 Часа
28Estonia 100 Youth Chess Series III: C-Tournament 47 Дни 13 Часа
29Estonia 100 Youth Chess Series III: B-Tournament 47 Дни 13 Часа
30Estonia 100 Youth Chess Series III: A-Tournament 47 Дни 14 Часа
31Tallinna koolinoorte meistrivõistlused males 2018 48 Дни 10 Часа
3234. Eesti omavalitsuste talimängud 53 Дни 17 Часа
33Eesti U12 ja U14 noorte meistrivõistlused`2018 valikturniir - noormehed 57 Дни 11 Часа
34Eesti U12 ja U14 noorte meistrivõistlused`2018 valikturniir - neiud 57 Дни 14 Часа
35Kose Valla meistrivõistlused 2018 (kiirmale) 67 Дни 15 Часа
36Kose Valla meistrivõistlused 2018 (kiirmale, noored) 67 Дни 15 Часа
37Estonia 100 Youth Chess Series II: C-Tournament 68 Дни 13 Часа
38Estonia 100 Youth Chess Series II: B-Tournament 68 Дни 13 Часа
39Eesti Vabariik 100 Kuni 16-aastased 68 Дни 14 Часа
40Eesti Vabariik 100 Kuni 9-aastased 68 Дни 14 Часа
41Eesti Vabariik 100 Kuni 12-aastased 68 Дни 14 Часа
42Estonia 100 Youth Chess Series II: A-tournament 68 Дни 14 Часа
43Estonian Schools Team Championships 1-6 class 75 Дни 7 Часа
44Estonian Schools Team Championships 7-12 class 75 Дни 13 Часа
45Estonian Club Chess Championships 2018 81 Дни 7 Часа
46Estonia 100 Youth Chess Series I: C-Tournament 88 Дни 13 Часа
47Estonia 100 Youth Chess Series I: B-Tournament 88 Дни 13 Часа
48Estonia 100 Youth Chess Series I: A-Tournament 88 Дни 15 Часа
4927. Meenutades Paul Kerest kiirturniir (Rapid tournament) 95 Дни 8 Часа
5027. Meenutades Paul Kerest välkturniir (Blitz tournament) 95 Дни 8 Часа