Турнирна селекция

Подреждане според

Избрана федерация: Ecuador (ECU)

Flag ECU
No.ТурнирПоследно обновяване
1Torneo Feriado mayo Escuela Nacional de Ajedrez (Cesar Ruiz) 5 Часа 58 Мин.
2Campeonato Provincial Absoluto U14, Morona Santiago 8 Часа 54 Мин.
3Campeonato Provincial U8 Absoluta 2018, Morona Santiago 11 Часа 3 Мин.
4Torneo "24 de Mayo" Serie A Escuela Nacional de Ajedrez (Cesar Ruiz) 1 Дни 3 Часа
5Campeonato Provincial de Blitz U14 MORONA SANTIAGO 1 Дни 13 Часа
6Campeonato Provincial U8 Blitz MORONA SANTIAGO 1 Дни 13 Часа
7Torneo "David Herrera" Serie B Escuela Nacional de Ajedrez (Cesar Ruiz) 2 Дни 3 Часа
8SELECTIVO PROVINCIAL DE AJEDREZ DE GUAYAS CATEGORIA U14 VARONES 2 Дни 3 Часа
9SELECTIVO PROVINCIAL DE AJEDREZ DE GUAYAS CATEGORIA U14 FEMENINO 2 Дни 3 Часа
10SELECTIVO PROVINCIAL DE AJEDREZ DE GUAYAS CATEGORIA U08 VARONES 2 Дни 5 Часа
11SELECTIVO PROVINCIAL DE AJEDREZ DE GUAYAS CATEGORIA U08 FEMENINO 2 Дни 5 Часа
12Campeonato "Heidy Jurado" Serie A Escuela Nacional de Ajedrez (Cesar Ruiz) 8 Дни 3 Часа
13Torneo de Ajedrez Serie B Escuela Nacional de Ajedrez (cesar Ruiz) 9 Дни 3 Часа
14Nacional sub 12 femenino 12 Дни 9 Часа
15Nacional sub 18 Absoluto 13 Дни 3 Часа
16Nacional sub 18 femenino 13 Дни 4 Часа
17Nacional sub 12 absoluto 13 Дни 4 Часа
18NACIONAL BLITZ SUB 18 ABSOLUTO Y FEMENINO 15 Дни 2 Часа
19NACIONAL BLITZ SUB 12 ABSOLUTO Y FEMENINO 15 Дни 2 Часа
20Torneo "Naidely Santander" Serie A Escuela Nacional de Ajedrez (Cesar Ruiz) 15 Дни 3 Часа
21Torneo "Naidely Santander" Mujeres Escuela Nacional de Ajedrez (Cesar Ruiz) 15 Дни 4 Часа
22Torneo "Miguel Bedoya" Serie B Escuela Nacional de Ajedrez (Cesar Ruiz) 16 Дни 2 Часа
23Torneo "Mes de la Madre" Grupo A Escuela Nacional de Ajedrez Cesar Ruiz 21 Дни 1 Часа
24Torneo "Mes de la Madre" Grupo B Escuela Nacional de Ajedrez (Cesar Ruiz) 22 Дни 11 Часа
25SELECTIVO OLIMPICO FEMENINO 2018 27 Дни 9 Часа
26SELECTIVO OLIMPICO ABSOLUTO 2018 27 Дни 9 Часа
27CAMPEONATO PROVINCIAL U12 MORONA SANTIAGO 28 Дни 8 Часа
28CAMPEONATO PROVINCIAL U18 MORONA SANTIAGO 28 Дни 9 Часа
29Campeonato Provincial U8 PROMOCIONAL Morona Santiago 28 Дни 10 Часа
30Torneo Provincial Blitz 32 Дни 9 Часа
31SELECTIVO PROVINCIAL DE AJEDREZ GUAYAS 2018 CATEGORIA U12 FEMENINA 35 Дни 10 Часа
32SELECTIVO PROVINCIAL DE AJEDREZ GUAYAS 2018 CATEGORIA U18 ABSOLUTA 35 Дни 10 Часа
33SELECTIVO PROVINCIAL DE AJEDREZ GUAYAS 2018 CATEGORIA U12 VARONES 35 Дни 11 Часа
34Torneo de Ajedrez Blitz Escuela Nacional de Ajedrez ENA s.a. (Cesar Ruiz) 36 Дни 4 Часа
35TORNEO DE AJEDREZ GRUPO B 37 Дни 3 Часа
36"COPA COTOPAXI CATEGORIA ABIERTA" 41 Дни 7 Часа
37"COPA COTOPAXI CATEGORIA SUB 12" 41 Дни 8 Часа
38"COPA COTOPAXI SUB 14" 41 Дни 8 Часа
39"COPA COTOPAXI SUB 10" 41 Дни 9 Часа
40"COPA COTOPAXI SUB 08" 41 Дни 9 Часа
41XXXIII Torneo del Sabado Elite 42 Дни 9 Часа
42Torneo Semanal Serie B Escuela Nacional de Ajedrez (Cesar Ruiz) 44 Дни 3 Часа
43CAMPEONATO NACIONAL DE AJEDREZ CATEGORIA U-16 VARONES 48 Дни 4 Часа
44CAMPEONATO NACIONAL DE AJEDREZ CATEGORIA U-16 FEMENINO 48 Дни 4 Часа
45CAMPEONATO NACIONAL DE AJEDREZ CATEGORIA U-10 FEMENINA 48 Дни 5 Часа
46CAMPEONATO NACIONAL DE AJEDREZ CATEGORIA U-10 VARONES 48 Дни 5 Часа
47XXXII Torneo del Sabado 49 Дни 10 Часа
48CAMPEONATO NACIONAL SUB 16 BLITZ 50 Дни 2 Часа
49CAMPEONATO NACIONAL DE BLITZ CATEGORIA U-10 50 Дни 2 Часа
50Campeonato Semana Santa Serie A Ecuela Nacional de Ajedrez (Cesar Ruiz) 57 Дни 9 Часа