Турнирна селекция

Подреждане според

Избрана федерация: Azerbaijan (AZE)

Flag AZE
No.ТурнирПоследно обновяване
1White Rook Chess Club and Baku 4 th Chess School International Chess Festive OPEN 18-25 March 2018 33 Минути
2White Rook Chess Club and Baku 4 th Chess School International Chess Festive U12 RT 17-24 March 2018 1 Часа 41 Мин.
3I dərəcə təsnifat yarışı-Sumqayıt 1 Часа 45 Мин.
4White Rook Chess Club and Baku 4 th Chess School International Chess Festive RAPID 22 March 2018 2 Часа 14 Мин.
5White Rook Chess Club and Baku 4 th Chess School International Chess Festive BLITZ Team 16 March 2018 2 Часа 16 Мин.
6Azerbaijan Women's Championship 4 Часа 46 Мин.
7 Bakı 4№li İOEUGİŞMdə "Tempo Turnir" 18.02.18 (12:00) 8 Часа 7 Мин.
88 yaşadək oğlanlar arasında seçmə Turniri 2018 11 Часа 12 Мин.
9TEMPO 17-02-2018 RSK 1 Дни 3 Часа
10I DƏRƏCƏ YARIŞI - ELFİM Şahmat Akademiyasl - 1 Дни 5 Часа
1110 yaşadək oğlanlar arasında Bakı Birinciliyinin seçmə turniri 1 Дни 5 Часа
12"Hər şənbə" tempoturniri -Sumqayıt 1 Дни 6 Часа
13Ucar Qışı Blits turnir.17.02.2018 1 Дни 7 Часа
1412 yaşadək oğlanlar arasında Bakı birinciliyi 2018 1 Дни 10 Часа
1512 yaşadək qızlar arasında Bakı birinciliyi 2018 1 Дни 10 Часа
1614 yaşadək oğlanlar arasında Bakı birinciliyi 2018 2 Дни 9 Часа
1716 yaşadək oğlanlar arasında Bakı birinciliyi 2018 4 Дни 10 Часа
1814 yaşadək qızlar arasında Bakı birinciliyi 2018 4 Дни 10 Часа
19AZE Youth Chess Championship 2018 (preliminary) G-16 4 Дни 13 Часа
20AZE Youth Chess Championship 2018 (preliminary) G-14 4 Дни 13 Часа
21AZE Youth Chess Championship 2018 (preliminary) G-12 4 Дни 13 Часа
22AZE Youth Chess Championship 2018 (preliminary) G-10 4 Дни 13 Часа
23AZE Youth Chess Championship 2018 (preliminary) G-08 4 Дни 13 Часа
24AZE Youth Chess Championship 2018 (preliminary) U-16 4 Дни 13 Часа
25AZE Youth Chess Championship 2018 (preliminary) U-14 4 Дни 13 Часа
26AZE Youth Chess Championship 2018 (preliminary) U-12 4 Дни 13 Часа
27AZE Youth Chess Championship 2018 (preliminary) U-10 4 Дни 13 Часа
28AZE Youth Chess Championship 2018 (preliminary) U-08 4 Дни 13 Часа
29"Hamlet Rzayev Memorial 2018" -Sumqayıt 5 Дни 2 Часа
3016 yaşadək qızlar arasında Bakı birinciliyi 2018 6 Дни 10 Часа
31" Hər şənbə" tempoturnir -Sumqayıt 8 Дни 6 Часа
32" Tempo Turnir" -Bakı 4 №-li İOEUGİŞM (Nəsimi məktəbi) 04.02.18 (12:00) 14 Дни 7 Часа
33TEMPO 03-02-2018 RSK 15 Дни 4 Часа
34"Kings of 64" - Masters group 15 Дни 5 Часа
35"Kings of 64" - Challengers Group 15 Дни 6 Часа
36"Hər şənbə" tempoturniri-Sumqayıt 15 Дни 6 Часа
37ELFİM Şahmat Akademiyası II Derece Yarışı "İlk 10 yerə mükafat" 15 Дни 12 Часа
38II dərəcə uğrunda Təsnifat yarışı-Sumqayıt 16 Дни 4 Часа
39CHESSLAND IV dərəcə təsnifat turniri 27-31.01.2018 16 Дни 8 Часа
40IV dərəcə uğrunda Təsnifat yarışı-Sumqayıt 17 Дни 4 Часа
41III dərəcə uğrunda Təsnifat yarışı-Sumqayıt 17 Дни 4 Часа
42Elfim Günəşli "İlk 10 yerə mükafat" II derece "İlk 10 yerə mükafat" 17 Дни 10 Часа
4327-31 yanvar 2018 tarixində Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyasında 4 cü dərəcə üzrə təsnifat turniri 18 Дни 5 Часа
4427-31 yanvar 2018 tarixində Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyasında 3 cü dərəcə üzrə təsnifat turniri 18 Дни 5 Часа
45Şah Klub "Gənclər Günü"nə həsr olunmuş 4-cü dərəcə təsnifat turniri (Sabunçu Gənclər Evi 27.01.2018 - 31.01.2018 saat 11:00) 18 Дни 5 Часа
46Şah Klub "Gənclər Günü"nə həsr olunmuş 3-cü dərəcə təsnifat turniri (Sabunçu Gənclər Evi 27.01.2018 - 31.01.2018) 18 Дни 5 Часа
47Şah Klub "Gənclər Günü"nə həsr olunmuş 2-cü dərəcə təsnifat turniri (Sabunçu Gənclər Evi 27.01.2018 - 31.01.2018) 18 Дни 5 Часа
48Elfim Günəşli filialı "İlk 10 yerə mükafat" III dərəcə "İlk 10 yerə mükafat" 18 Дни 6 Часа
49HİRŞDK: II dərəcə (16 yaşadək-2002-ci il təvəllüdlü) "Gənclər Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi 18 Дни 6 Часа
50HİRŞDK: III dərəcə (16 yaşadək-2002-ci il təvəllüdlü) "Gənclər Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi 18 Дни 8 Часа