大会選択

による分類

国選択: Ukraine (UKR)

Flag UKR
番号大会名最新アップデート
1Відкритий чемпіонат України з шахів (класичні шахи) - фінал 41 分
2Ukraine Men`s Final - 2017 41 分
3Дитячий шаховий фестиваль "Шаховий Миколай" (початківці) Львів Турнір В Реєстрація Завершена 1 時間
4"Ukraine Women`s Final - 2017" 1 時間 14 分
5Чемпіонат України з шахів (класичні шахи) - фінал серед жінок 1 時間 14 分
6Children festival "Chess Mykolay" Lviv Турнір А Реєстрація завершена 1 時間 24 分
7Дитячий шаховий фестиваль "Шаховий Миколай" (4 розряд) Львів Турнір Б Реєстрація Завершена 1 時間 37 分
8Open Cup chess school - 2017 (blitz) 2 時間 7 分
9Квалификационный турнир 3 разряда, Шахова Школа 2 時間 15 分
10Открытый квалификационный турнир 2 разряда, Шахова Школа 2 時間 32 分
11Шаховий фестиваль присвячений Дню Святого Миколая - А 3 時間 10 分
12Чемпіонат "ДЮШаК 32х64" м. Мукачево 3 時間 12 分
13Шаховий фестиваль присвячений Дню Святого Миколая - Б 3 時間 22 分
14 Championship Yuzhny under 16 rapid 2017 3 時間 30 分
15ВОТ 2017 Класика до Дня Святого Миколая 4 時間 52 分
16Сімейний шаховий турнір у Винниках 5 時間 49 分
17Турнир памяти А.В.Синицина 6 時間 1 分
18Сімейний Турнір шахова школа В. Іванчука 7 時間 4 分
19Квалификационный турнир 4 разряда и безразрядников, "Шахова Школа" 7 時間 32 分
20Кваліфікіційний турнір з нормою 3-го розряду (Миколаїв, ШББ) 7 時間 44 分
21Кваліфікаційний турнір з нормою 3-го розряду ШК "Гамбіт" 7 時間 57 分
22Кваліфікаційний турнір з нормою 2-го розряду ШК "Гамбіт" 7 時間 58 分
23Відкрита першість Городка - А (Попередня реєстрація) 23 時間 1 分
24Чемпіонат Донецької області з шахів до 20 років 1 日 3 時間
25Св. Миколай_Чорноморськ_2017 1 日 8 時間
26Першість Школи "ЄВШАН" - 2017 Львів 2 日 1 時間
27Різдвяне Мукачево - 2018 - А 3 日 8 時間
28 V.Stopkin memorial 2017 blitz 4 日 6 時間
29ВЧМ 2017 Класика 31- ій Кубок ОШШК 5 日 23 時間
30"Кубок Киева – 2017" по быстрым шахматам, детская лига. (10-й турнир) 2 Лига 6 日 2 時間
31"Кубок Киева – 2017" по быстрым шахматам, детская лига. (10-й турнир) 1 Лига 6 日 2 時間
32V. Stopkin Memorial 2017 rapid 6 日 3 時間
33"Kyiv chess cup -2017" rapid chess, children's league (10th tournament) major league 6 日 3 時間
34ВЧМ 2017 Класика 31- ій Кубок ОШШК 6 日 3 時間
35Меморіал Богатирчука - Б 6 日 5 時間
36Меморіал Богатирчука - А 6 日 5 時間
37Кваліфікаційний турнір з нормою 4-го розряду ШК "Гамбіт" 6 日 6 時間
38OPZ BLITZ final 2017 6 日 23 時間
39Winter Cup of the Chess Club "Two Rooks" Odesa 7 日
40Першість КЗ " КДЮСШ " ім. Є. Кондатовича серед першого юнацького розряду 7 日 6 時間
41Першість КЗ " КДЮСШ " ім. Є. Кондратовича серед безрозрядників 7 日 7 時間
4214th Vasylyshyn Memorial-IM 9 日 6 時間
4314th Vasylyshyn Memorial-GM 9 日 6 時間
44Шаховий турнір до Дня Збройних Сил України, 2 грудня 2017 р., м. Луцьк 10 日 9 時間
45Фінал Чемпіонату Мукачева з класичних шахів - 2017 10 日 12 時間
46Чемпіонат Донецької області серед дівчат до 18 років 11 日 5 時間
47Чемпіонат Донецької області з шахів серед юнаків до 18 років 11 日 5 時間
48Чемпіонат Донецької області серед ВНЗ 3-4 рівня акредитації 11 日 5 時間
49Чемпіонат Донецької області серед ВНЗ 1-2 рівня акредитації 11 日 5 時間
50''Lyuboml - Open , Cup 2017 (Rapid)'' 11 日 7 時間
Advertisement