Logged on: Gast
Servertime 19.03.2024 12:14:16
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Почетна
Турнир-База на податоци
Првенство на Австрија
Слики
FAQ
Online Регистрација
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Календар
Линкови
Technical News
Контакт
Избор на федерација
ACF
AFG
AHO
ALB
ALG
AND
ANG
ANT
ARG
ARM
ARU
AUS
AUT
(Wien
NÖ
Bgld
OÖ
Sbg
Tirol
Vbg
Stmk
Knt
ÜRe)
AZE
BAH
BAN
BAR
BDI
BEL
BEN
BHU
BIH
BLR
BOL
BOT
BRA
BRN
BRU
BUL
BUR
CAF
CAM
CAN
CAT
CAY
CCA
CHI
CHN
CIV
CMR
COL
CPV
CRC
CRO
CUB
CYP
CZE
DEN
DJI
DOM
ECU
ECU
EGY
ENG
ESA
ESP
EST
ETH
FAI
FID
FIJ
FIN
FRA
GAM
GCI
GEO
GEQ
GER
GHA
GRE
GUA
GUM
GUY
HAI
HKG
HON
HUN
INA
IND
IOM
IRI
IRL
IRQ
ISL
ISR
ISV
ITA
IVB
JAM
JCI
JOR
JPN
KAZ
KEN
KGZ
KOR
KOS
KSA
KUW
LAO
LAT
LBA
LBN
LBR
LCA
LES
LIE
LTU
LUX
MAC
MAD
MAR
MAS
MAW
MDA
MDV
MEX
MGL
MKD
MLI
MLT
MNC
MNE
MOZ
MRI
MTN
MYA
NAM
NCA
NED
NEP
NGR
NIG
NIR
NOR
NRU
NZL
OMA
ONL
PAK
PAN
PAR
PER
PHI
PLE
PLW
PNG
POL
POR
PUR
QAT
ROU
RSA
RUS
RWA
SCG
SCO
SEN
SEY
SGP
SLE
SLO
SMR
SOL
SRB
SRI
SSD
STP
SUD
SUI
SUR
SVK
SWE
SWZ
SYR
TAN
THA
TJK
TKM
TLS
TOG
TPE
TTO
TUN
TUR
UAE
UGA
UKR
URU
USA
UZB
VEN
VIE
WLS
YEM
ZAM
ZIM
Избор на турнир
All tournaments
Just running tournaments (duraction <= 3 weeks)
Just running tournaments (duraction > 3 weeks)
In the next 7 days starting Tournaments
In more than 7 days starting Tournaments
In the last 7 days finished tournaments
Since more than 7 days finished tournaments
Tournaments of the last 10 weeks with games
Сортирај спрема
Last upload descending
Избери федерација: Georgia (geo)
Бр.
Турнир
Not started
Playing
Finalized
последно ажурирање
1
FIDE WORLD CUP U8 Girls
St
2 Минути
2
GEO Senior Ch 2024
St
20 Часови 59 мин.
3
FIDE WORLD CUP U12 Girls
St
23 Часови 27 мин.
4
FIDE WORLD CUP U12 Boys
St
23 Часови 29 мин.
5
FIDE WORLD CUP U10 Girls
St
23 Часови 31 мин.
6
FIDE WORLD CUP U10 Boys
St
23 Часови 32 мин.
7
FIDE WORLD CUP U8 Boys
St
23 Часови 33 мин.
8
Unrated Kids-4
Rp
1 Денови 21 Часови
9
იმერეთის ჩემპიონატი ჭადრაკში - 14 წლამდე ჭაბუკთა შორის
St
1 Денови 22 Часови
10
იმერეთის ჩემპიონატი ჭადრაკში - 10 წლამდე ჭაბუკთა შორის
St
1 Денови 22 Часови
11
დავით ჯოჯუას საჭადრაკო სკოლის II შიდა ტურნირი
Rp
2 Денови 1 Часови
12
III თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი"
Rp
2 Денови 1 Часови
13
V თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი"
Rp
2 Денови 1 Часови
14
საკვალიფიკაციო ტურნირი II კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე)
Rp
2 Денови 1 Часови
15
საკვალიფიკაციო ტურნირი IV კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე)
Rp
2 Денови 2 Часови
16
საკვალიფიკაციო ტურნირი III კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე)
Rp
2 Денови 2 Часови
17
საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორია (ჭადრაკის სასახლე)
Rp
2 Денови 2 Часови
18
IV თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი"
Rp
2 Денови 2 Часови
19
იმერეთის ჩემპიონატი ჭადრაკში - 10 წლამდე გოგონათა შორის
St
3 Денови 20 Часови
20
Georgian Championship U12 Boys (East Zone - I League)
St
3 Денови 21 Часови
21
Georgian Championship U12 Girls (East Zone - I League)
St
3 Денови 21 Часови
22
Georgian Championship U10 Boys (East Zone - I League)
St
3 Денови 21 Часови
23
Georgian Championship U10 Girls (East Zone - I League)
St
3 Денови 22 Часови
24
Georgian Championship U8 Boys (East Zone - I League)
St
3 Денови 22 Часови
25
საქართველოს ჩემპიონატის დასავლეთ ზონის პირველი ლიგა 10 წლამდე გოგონათა შორის
St
3 Денови 22 Часови
26
საქართველოს ჩემპიონატის დასავლეთ ზონის პირველი ლიგა 12 წლამდე ჭაბუკთა შორის
St
3 Денови 22 Часови
27
საქართველოს ჩემპიონატის დასავლეთ ზონის პირველი ლიგა 10 წლამდე ჭაბუკთა შორის
St
3 Денови 22 Часови
28
საქართველოს ჩემპიონატის დასავლეთ ზონის პირველი ლიგა 8 წლამდე გოგონათა შორის
St
3 Денови 22 Часови
29
საქართველოს ჩემპიონატის დასავლეთ ზონის პირველი ლიგა 12 წლამდე გოგონათა შორის
St
3 Денови 22 Часови
30
Georgian Championship U8 Girls (East Zone - I League)
St
3 Денови 22 Часови
31
საქართველოს ჩემპიონატის დასავლეთ ზონის პირველი ლიგა 8 წლამდე ჭაბუკთა შორის
St
3 Денови 22 Часови
32
Adjarian Chess Championship 2024 G- U12
St
3 Денови 23 Часови
33
Adjarian Chess Championship 2024 B - U12
St
3 Денови 23 Часови
34
Adjarian Chess Championship 2024 B/G - U14
St
3 Денови 23 Часови
35
იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე–3 თანრიგოსან ჭაბუკთა შორის
St
3 Денови 23 Часови
36
Adjarian Chess Championship 2024 B/G - U18
St
3 Денови 23 Часови
37
იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე–4 თანრიგოსან ჭაბუკთა შორის
St
3 Денови 23 Часови
38
იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე–4 თანრიგოსან გოგონათა შორის
St
3 Денови 23 Часови
39
იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე–5 თანრიგოსან ჭაბუკთა შორის
St
3 Денови 23 Часови
40
იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე–5 თანრიგოსან გოგონათა შორის
St
3 Денови 23 Часови
41
Adjarian Chess Championship 2024 B/G - U16
St
4 Денови
42
Adjarian Chess Championship 2024 G - U10
St
4 Денови
43
Adjarian Chess Championship 2024 B - U10
St
4 Денови
44
Adjarian Chess Championship 2024 G - U08
St
4 Денови
45
Adjarian Chess Championship 2024 B - U08
St
4 Денови
46
იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 8 წელს გადაცილებულ უთანრიგო ჭაბუკთა შორის
St
4 Денови 3 Часови
47
იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 8 წელს გადაცილებულ უთანრიგო გოგონათა შორის
St
4 Денови 3 Часови
48
იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 8 წლამდე უთანრიგო ჭაბუკთა შორის
St
4 Денови 3 Часови
49
იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 8 წლამდე უთანრიგო გოგონათა შორის
St
4 Денови 3 Часови
50
იმერეთის ჩემპიონატი ჭადრაკში - 14 წლამდე გოგონათა შორის
St
5 Денови 18 Часови
View more tournaments...
Сервер на Chess-Tournament-Results
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 12.03.2024 12:22
masthead