Избор на федерација    ECU Logo

Избор на турнир

Сортирај спрема

Избери федерација: Czech Republic (CZE)

Flag CZE
Бр.Турнирпоследно ажурирање
1Okresní přebor Olomouc 2017/18 1 Минути
2Okresní přebor družstev okresu Opava 2017 - 2018 19 Минути
3Memoriál Vladimíra Mikuleho 2017 25 Минути
4Klubový přebor TJ Slovan Varnsdorf v rapid šachu mládeže 1 Часови 10 мин.
5Harrachov FIDE Open 2017 1 Часови 11 мин.
6Mistrovství Čech mládeže v šachu 2017 - HD16 1 Часови 14 мин.
7Mistrovství Čech mládeže v šachu 2017 - HD14 1 Часови 14 мин.
8Mistrovství Čech mládeže v šachu 2017 - HD12 1 Часови 15 мин.
9Národní Open 2017 1 Часови 34 мин.
10Velká cena M. Albrechtic mládeže v šachu Mladší žáci 1 Часови 43 мин.
11Náborový turnaj TJ Slovan Varnsdorf a DDM Varnsdorf v rapid šachu mládeže 1 Часови 57 мин.
12Velká cena M. Albrechtic mládeže v šachu Starší žáci 1 Часови 59 мин.
13Velká cena M. Albrechtic mládeže v šachu Benjamínci 2 Часови
14Ústřední turnaj v šachu Moutnice 2 Часови 35 мин.
158.Memoriál Dr.Karla Treybala 6 Часови 27 мин.
16Regionální přebor SŠS 2017/18 - skupina A 8 Часови 30 мин.
17Znojemský dráček 2017 14 Часови 22 мин.
18Aesculap open 2017 14 Часови 24 мин.
19Okresní přebor škol v šachu 2017 16 Часови 2 мин.
20Okresní přebor škol 2017 Z2a Z3 16 Часови 27 мин.
213.páteční turnaj 20.10.2017 17 Часови 19 мин.
22Městská liga mládeže Opava 2017-2018 1. turnaj říjen 21 Часови 49 мин.
23Přebor škol v šachu Okresní kolo 1 Денови 2 Часови
24Pankrac Cup 2017 mistrovsky turnaj jednotlivcu v sachu 1 Денови 3 Часови
25Přebor Kobylisy 2017 B 1 Денови 15 Часови
26Přebor Kobylisy 2017 A 1.kolo 1 Денови 15 Часови
27Přebor oddílu 2017/2018 Nový Bor Základní skupina B 1 Денови 15 Часови
28Přebor oddílu 2017/2018 Nový Bor Základní skupina A 1 Денови 15 Часови
29Otevřený přebor Sokol Vršovice a Š.O. Praga 1 Денови 16 Часови
30Oddílový přebor ŠO TJ Košutka Plzeň, o.s. 2017/18 1 Денови 17 Часови
31Přebor mládeže okresu Šumperk 2017 1 Денови 19 Часови
32O putovní pohár SVČ (Říjen 2017) 1 Денови 19 Часови
33Olympia memoriál F. Zabloudila při SK Roayl České Budějovice, 3. ročník 1 Денови 23 Часови
34O kone 2017-10-18 2 Денови 4 Часови
35Klubovní přebor SK Šachy Chlumec 2017 základní skupina B 2 Денови 14 Часови
36Klubovní přebor SK Šachy Chlumec 2017 základní skupina A 2 Денови 14 Часови
37Unijazz Open - 8. turnaj 14. série (130) 2 Денови 15 Часови
381. liga - zapad 2017/2018 2 Денови 17 Часови
39Okresní přebor Bruntál 17-18 2 Денови 21 Часови
40Přebor ZŠ Mořkov 2017 3 Денови
41Jihočeský šach. svaz; 3. divize, skupina Západ 3 Денови 1 Часови
42Přebor Šachového klubu Bohnice 2017 3 Денови 4 Часови
43GP Rapid Postoupky 2,turnaj 3 Денови 6 Часови
44GP Rapid Postoupky 1,turnaj 3 Денови 6 Часови
45Městský přebor Ostrava 2017/2018 3 Денови 7 Часови
46Přebor Kobylisy 2017 C 3 Денови 15 Часови
47Přebor města Prostějova_2017 3 Денови 16 Часови
48Přebor Praha 4 v rapidu 3 Денови 16 Часови
49Šachový vlak 2017 / Chess Train 2017 3 Денови 19 Часови
50Podzimní turnaj Kategorie mladší žáci 3 Денови 20 Часови
Advertisement