Избор на федерација    ECU Logo

Избор на турнир

Сортирај спрема

Избери федерација: Czech Republic (CZE)

Flag CZE
Бр.Турнирпоследно ажурирање
1O putovní pohár města Buštěhradu 42. ročník 3 Часови 55 мин.
2O Vánočního kapra HD14 + HD16 4 Часови 18 мин.
3O Vánočního kapra HD10 + HD12 4 Часови 18 мин.
4Česko-polský šachový turnaj pro děti základních škol v rámci projektu: „POD JEDNOU STŘECHOU 2“ 4 Часови 39 мин.
5Klubovní přebor SK Šachy Clumec v rapidu 2018 4 Часови 55 мин.
6Městské kolo Přeboru škol v šachu - kategorie střední školy 5 Часови 7 мин.
7Městské kolo Přeboru škol v šachu - kategorie II. stupeň ZŠ 5 Часови 7 мин.
8Městské kolo Přeboru škol v šachu - kategorie I. stupeň ZŠ 5 Часови 8 мин.
9Přebor družstev regionu Přerov 7 Часови 23 мин.
10Sudý pátek bleskový 2017-2018 7. turnaj 8 Часови 33 мин.
11Okresní přebor škol v šachu 2017 - 2018 Kategorie III: Střední školy 8 Часови 39 мин.
12Okresní přebor škol v šachu 2017 - 2018 Kategorie II: Základní školy 1. -5. třída 8 Часови 40 мин.
13Okresní přebor škol v šachu 2017 - 2018 Kategorie II: Základní školy 6. -9. třída 8 Часови 40 мин.
14Open Červený Kostelec - okresní přebor Náchodska 8 Часови 45 мин.
15Match Krejci - Hracek 2017 9 Часови 55 мин.
16Vánoční turnaj 10 Часови 28 мин.
175. turnaj Regionální žákovské ligy 2017/18 - region SE Benešov Stříbrná Skalice - 16.12.2017 13 Часови 28 мин.
189. ročník Silvestrovského turnaje v rapid šachu Pravonín 29. prosince 2017 14 Часови 27 мин.
19SK OAZA Praha 2017 podzim 14 Часови 27 мин.
20TALENT CUP 2017 - turnaj C 14 Часови 31 мин.
2133. ročník Memoriálu Stanislava Vojty Chotýšany 26.12.2017 14 Часови 38 мин.
22OP Karviná školních družstev 1-5 tříd 16 Часови 46 мин.
23TALENT CUP 2017 - turnaj A 16 Часови 54 мин.
24TALENT CUP 2017 - turnaj B 16 Часови 56 мин.
25Olympia memoriál F. Zabloudila při SK Roayl České Budějovice, 3. ročník 19 Часови 31 мин.
26Krajské kolo Středočeského kraje ZŠ a SŠ v šachu 2017 - 2018 kategorie II - 6.-9. třída ZŠ 20 Часови 13 мин.
27Okresní kolo přeboru škol Náchodska v šachu 2017 kategorie 6.-9. třída 1 Денови 3 Часови
28Přebor Kobylisy 2017 C 1 Денови 6 Часови
29Memoriál Ing. Olexy 2017 1 Денови 7 Часови
30Přebor oddílu ŠK Karviná 1 Денови 7 Часови
31Vánoční šachový turnaj ŠK Olympia 2017 1 Денови 10 Часови
32PROSTĚJOVSKÁ ŽÁKOVSKÁ LIGA, 7.ROČNÍK - 2.TURNAJ 1 Денови 10 Часови
33Školní přebor v šachu 1 Денови 11 Часови
34Vršovice-Praga, podzim 2017, 2.B 1 Денови 11 Часови
35OP Karviná školních družstev 6-9.tříd 1 Денови 14 Часови
36OP středních škol - okres Karviná 1 Денови 15 Часови
37Dlouhodoby klubovy prebor BSS F-M - podzim 2017 1 Денови 17 Часови
383.ročník MEZINÁRODNÍHO ŠACHOVÉHO TURNAJE "DAFO CUP 2017" 1 Денови 17 Часови
39Jihočeský šach. svaz; 3. divize, skupina Východ 1 Денови 20 Часови
40O vánočního kapra 2017 mladší + starší, PŘIHLÁŠKY 2 Денови 3 Часови
41Okresní kolo přeboru škol Náchodska v šachu 2017 kategorie 1.-5. třída 2 Денови 3 Часови
42Městský přebor Ostrava 2017/2018 2 Денови 4 Часови
43Přebor Ostravy čtyřčlenných družstev 1.stupně škol 2017 2 Денови 5 Часови
44Oddílový přebor Orel Opava 2 Денови 6 Часови
45Druhé úterý A 2 Денови 8 Часови
46Druhé úterý B 2 Денови 8 Часови
47Liga mládeže v šachu Mladé Boleslavi 4.turnaj XIV.ročník 2 Денови 11 Часови
48Přebor Základní školy Josefa Gočára, kat. 5.-9. třída 2 Денови 11 Часови
49Přebor Základní školy Josefa Gočára, kat. 3.-4. třída 2 Денови 11 Часови
50Přebor Základní školy Josefa Gočára, kat. 1.-2. třída 2 Денови 11 Часови
Advertisement