Избор на федерација    ECU Logo

Избор на турнир

Сортирај спрема

Избери федерација: Bulgaria (BUL)

Flag BUL
Бр.Турнирпоследно ажурирање
1186th open MGU 27 - 28 May 2017 186-ти открит турнир МГУ 27-28 Май 2017 3 Часови 34 мин.
2Втори турнир за купа "Контур Глобал" - Раднево - Б група 11 Часови 49 мин.
3Открито първенство на България по шахмат за момчета до 8 години 12 Часови 55 мин.
4Открито първенство на България по шахмат за момичета до 8 години 12 Часови 56 мин.
5Открито първенство на България по шахмат за момичета до 10 години 12 Часови 58 мин.
6Открито първенство на България по шахмат за момчета до 10 години 12 Часови 59 мин.
7Втори турнир за купа "Контур Глобал" - Раднево - А група 13 Часови 9 мин.
8Albena chess festival 2017 1 Денови 1 Часови
9OPEN CHESS GRAND PRIX IN BLITZ OUTDOORS, ChessBomb Tour 2017, A2 (IRtg > 2100) Plovdiv, 03.06.2017 1 Денови 1 Часови
1025.05.2017г. Шахматен дом "Л. Ованезов"-Варна, ускорен 5 кръга www.ovanezov.free.bg 1 Денови 3 Часови
11OPEN CHESS GRAND PRIX IN BLITZ OUTDOORS, ChessBomb Tour 2017, B2 (IRtg < 2200) Plovdiv 3 June 2017 1 Денови 3 Часови
12OPEN CHESS GRAND PRIX IN BLITZ OUTDOORS, ChessBomb Tour 2017, C2 (U16) Plovdiv 3 June 2017 1 Денови 3 Часови
1311 International chess tournament for Lions cup A 14 years 2017 Sofia 27-28.05.2017 1 Денови 4 Часови
1411 International chess tournament for Lions cup B 10 years 2017 Sofia 27-28.05.2017 1 Денови 4 Часови
153rd Children open VITOSHA 3-ти МЕЖДУНАРОДЕН ДЕТСКИ ШАХМАТЕН ТУРНИР "ВИТОША" 1 Денови 15 Часови
16Шести турнир "МЛАДИ НАДЕЖДИ" до 10 г. СКШ "Плевен ХХI" 03 юни 2017 3 Денови 13 Часови
17ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО ПО ШАХМАТ ЗА НЕЗРЯЩИ 2017 - "А" Група 3 Денови 14 Часови
18Slavia 84 open Sofia 19-21.05.2017 5 Денови 4 Часови
19XI Открит турнир по ускорен шахмат Ловеч 2017 5 Денови 6 Часови
20IV Купа "Димитровград" 5 Денови 6 Часови
21ПАВЛИКЯНИ 2017 Pavlikjani 2017 6 Денови 1 Часови
2215th Slivnitsa open rapid chess 15-ти открит турнир по ускорен шахмат 6 Денови 1 Часови
23XXII Bank tournament 6 Денови 5 Часови
2415th Slivnitsa open rapid chess 15-ти открит турнир по ускорен шахмат 6 Денови 6 Часови
25Питър Пан 2 6 Денови 7 Часови
2615th Slivnitsa open rapid chess 15-ти открит турнир по ускорен шахмат 6 Денови 7 Часови
27"Купата на Bulgaria Mall" XVI - 20.05.2017 6 Денови 7 Часови
2815th Slivnitsa open rapid chess 15-ти открит турнир по ускорен шахмат 6 Денови 9 Часови
2915th Slivnitsa open rapid chess 15-ти открит турнир по ускорен шахмат 6 Денови 10 Часови
30Турнир ОДК - Ямбол 6 Денови 10 Часови
3115th Slivnitsa open rapid chess 15-ти открит турнир по ускорен шахмат 6 Денови 10 Часови
3215th Slivnitsa open rapid chess 15-ти открит турнир по ускорен шахмат 6 Денови 11 Часови
33I турнир "Слънчеви лъчи" 7 Денови 9 Часови
3418.05.2017г. Шахматен дом "Левон Ованезов"-Варна, блиц 9 кръга www.ovanezov.free.bg 8 Денови 3 Часови
35I-и Мемориал Максим Бурханларски-Варна 8 Денови 9 Часови
363-ти “Развитие на ДЮШ в България“ Блиц 10 Денови 12 Часови
37Зонално Северозападна Зона-М8 10 Денови 23 Часови
38Зонално Северозападна Зона-М10 10 Денови 23 Часови
39Зонално Индивидуално Първенство за момчета до 10 години - София 12 Денови 6 Часови
40Зонално Индивидуално Първенство за момчета до 8 години - София 12 Денови 6 Часови
41Зонално Индивидуално Първенство за момичета до 8 години - София 12 Денови 6 Часови
42Зонално Индивидуално Първенство за момичета до 10 години - София 12 Денови 6 Часови
433-ти “Развитие на ДЮШ в България“ 12 Денови 7 Часови
44ЗИП_Североизточна Зона_2017_U10 12 Денови 9 Часови
45Зонови индивидуални първенства ЮИЗ до 10 г. 12 Денови 11 Часови
46Зонови индивидуални първенства ЮИЗ до 8 г. 12 Денови 11 Часови
47ЗИП_Североизточна Зона_2017_U08 12 Денови 12 Часови
48Първи стъпки към върха - "В" група 13 Денови 5 Часови
49Първи стъпки към върха - "Г" група 13 Денови 5 Часови
50Шах в Двореца 2200 13 Денови 7 Часови
Advertisement