Избор на федерација    ECU Logo

Избор на турнир

Сортирај спрема

Избери федерација: Armenia (ARM)

Flag ARM
Бр.Турнирпоследно ажурирање
1Նորքի հայորդյաց տան 4-րդ կարգ 6 Часови 39 мин.
2Yerevan Ch. 1/4 F. 9 Часови 39 мин.
3Երևանի մ.10տ. առաջնության 1/2 եզր. մրցաշար 9 Часови 53 мин.
4Կայծակնային մրցաշար նվիրված Արցախի հերոս Ռոբերտ Աբաջյանի հիշատակին 11 Часови 43 мин.
5Քաղաքապետի գավաթ III խաղարկություն, նախնական փուլ, V մրցաշար 2 Денови 9 Часови
6Armenian Ch./Rapid 3 Денови 10 Часови
777th Armenian Ch. The Highest League 4 Денови 5 Часови
872nd Armenian Women's Ch. The Highest League 4 Денови 8 Часови
9Yerevan Ch. Rapid 7 Денови 12 Часови
10Ա.Մարգարյանի 7-րդ հուշամրցաշար - 2017 Ա1 - մինչև 18 տարեկաններ 8 Денови 7 Часови
11Ա.Մարգարյանի 7-րդ հուշամրցաշար - 2017 Ա2 - մինչև 14 տարեկաններ 8 Денови 8 Часови
12 A.Margaryan Memorial 2017 8-16 January 8 Денови 10 Часови
13Ա.Մարգարյանի 7-րդ հուշամրցաշար - 2017 Ա4 - մինչև 10 տղաներ 8 Денови 11 Часови
14Ա.Մարգարյանի 7-րդ հուշամրցաշար - 2017 Ա3 - մինչև 12 տղաներ 8 Денови 12 Часови
15Ա.Մարգարյանի 7-րդ հուշամրցաշար - 2017 Բ - մինչև 12 աղջիկներ 8 Денови 12 Часови
16ՎԱՐԴԵՆԻԿԻ Շախմատի Դպրոցի 4-րդ կարգի մրցաշար 9 Денови 14 Часови
17Արմավիրի շախմատի դպրոցի 10 տ. առաջնություն 26 Денови 13 Часови
18Ավանի Բաց Մրցաշար 26 Денови 15 Часови
19Ավանի IV Կարգի Որակավորման Մրցաշար 26 Денови 15 Часови
20Մալաթիա - Սեբաստիա ՇՄՊՄԴ եզրափակիչ 27 Денови 12 Часови
21Ամանորյա Շախմատային Փառատոն 2005-2006թթ. տղաներ 29 Денови 12 Часови
22Շախմատային Ամանորյա Փառատոն 2007-2008թթ. տղաներ 29 Денови 14 Часови
23 A. Ordyan Memorial 30 Денови 10 Часови
24T.Petrosyan Chess House Final / Rapid/ 30 Денови 11 Часови
25Շախմատային Ամանորյա Փառատոն 2009թ. և փոքր տղաներ 30 Денови 13 Часови
26Ամանորյա Շախմատային Փառատոն 2004թ. և մեծ տղաներ 30 Денови 14 Часови
27Winter 2016 31 Денови 7 Часови
28T. Petrosyan Chess House Final 31 Денови 9 Часови
29Ամանորյա Շախմատային Փառատոն Աղջիկներ 31 Денови 9 Часови
301-ին կարգի որակավորման մրցաշար. Աջափնյակի շախմատի դպրոց 31 Денови 12 Часови
313-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 31 Денови 12 Часови
324ԿԱՐԳ ՄՏԽՄԴ 32 Денови 8 Часови
33BLITZ/ B 33 Денови 13 Часови
34BLITZ/ A 33 Денови 13 Часови
35Դավթաշենի շախմատի դպրոց Որակավորման մրցաշար 34 Денови 8 Часови
36Գորիսի շախմատի դպրոցի մրցաշար,2-րդ խումբ 35 Денови 3 Часови
37Արաբկիրի շախմատի մանկապատանեկան մարզադպրոցի առաջնության 1/4 եզրափակիչ 35 Денови 9 Часови
38Նախատոնական մրցաշար 35 Денови 13 Часови
394ԿԱՐԳ ՄՏԽՄԴ 36 Денови 10 Часови
404-րդ կարգի մրցաշար Արմավիրում 36 Денови 10 Часови
41Էներգետիկի օրվան նվիրված շախմատի բաց առաջնություն 38 Денови 9 Часови
42Final 39 Денови 8 Часови
434-րդ կարգի որակավորման մրցաշար. Աջափնյակի շախմատի դպրոց 39 Денови 8 Часови
44Loru marzi kisaezrapakich 39 Денови 9 Часови
45Ավանի Շախմատի Դպրոցի Բաց Մրցաշար 39 Денови 13 Часови
46T. Petrosyan Chess House F./U16 40 Денови 7 Часови
47T. Petrosyan Chess House F./U12 40 Денови 7 Часови
48T. Petrosyan Chess House F./U10 40 Денови 7 Часови
49T. Petrosyan Chess House F./U08 40 Денови 8 Часови
50Նուբարաշենի շախմատի մարզադպրոցի բաց առաջնություն 41 Денови 13 Часови
Advertisement