Избор на турнир

Сортирај спрема

Избери федерација: Armenia (ARM)

Flag ARM
Бр.Турнирпоследно ажурирање
174th Armenian Women's Ch. /The 1st League 11 Часови 15 мин.
2Կայծակնային մրցաշար նվիրված Շախմատի Միջազգային Օրվան 12 Часови 7 мин.
3Ամառային որակավորման մրցաշար III կարգայիններ/II կարգի համար/ 13 Часови 41 мин.
4Շախմատի տան 1/16 եզր.մրց. 14 Часови 10 мин.
5ՀՀ հաշմանդամների մարզական փառատոնի շրջանակներում- արագ շախմատի մրցաշար 6 Денови 6 Часови
6Ամառային որակավորման մրցաշար IVկարգայիններ/IIIկարգ լրացնելու համար/ 8 Денови 14 Часови
7Մրցաշար 1-ին կարգի համար/Հ. Գասպարյանի անվ.մարզադպրոց/ 8 Денови 14 Часови
8Ամառային որակավորման մրցաշար Կարգ չունեցող և V-րդ կարգայիններ /IVկարգ լրացնելու համար/ 8 Денови 15 Часови
9Stepan Avagyan Memorial - Blitz 2 8 Денови 17 Часови
10Stepan Avagyan Memorial 2018 U12 10 Денови 13 Часови
11Stepan Avagyan Memorial 2018 U10 10 Денови 13 Часови
12Stepan Avagyan Memorial 2018 U8 10 Денови 13 Часови
13Stepan Avagyan Memorial 2018 U18 10 Денови 13 Часови
145 July 14 Денови 13 Часови
15Stepan Avagyan Memorial - Blitz 14 Денови 15 Часови
16ՀՀ կույր շախմատիստների 2018թ. առաջնության եզրափակիչ 15 Денови 19 Часови
17Չորրորդ կարգի մրցաշար/ Շ Տ 16 Денови 15 Часови
182-րդ կարգ Աջափնյակ 25.06.2018 17 Денови 14 Часови
193-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Կենտրոն 20 Денови 13 Часови
20Մրցաշար 2-րդ կարգի համար/Հ.Գասպարյանի անվ.մարզադպրոց/ 20 Денови 13 Часови
213-րդ կարգի որակավորման մրցաշար ք.Հրազդան 20 Денови 15 Часови
2211th Annual K. Asrian Memorial 21 Денови 11 Часови
23Արմավիր քաղաքի շախմատի դպրոցի առաջնություն 21 Денови 12 Часови
244-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Մալաթիա 22 Денови 15 Часови
25Summer -2018/ Ch. H. 23 Денови 8 Часови
264-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Արաբկիր ,1-ին խումբ 24 Денови 10 Часови
274-րդ կարգ որակավորման մրցաշար. Արաբկիր 2-րդ խումբ 24 Денови 10 Часови
284-րդ կարգի որակավորման մրցաշար ք. Հրազդան 24 Денови 15 Часови
29Կայծակնային մրցաշար 25 Денови 12 Часови
301-ին կարգի մրցումներ Գավառ 22.06.2018 25 Денови 15 Часови
31Կայծակնային մրցաշար - Ռաֆայել Վահանյանի մարզադպրոց 26 Денови 13 Часови
322-րդ կարգի որակավորման մրցաշար(12:00)-Նոր Նորք 26 Денови 14 Часови
33Վարկանիշային մրցաշար II փուլ 27 Денови 12 Часови
343-րդ կարգ Ռաֆայել Վահանյանի շախմատի մարզադպրոց 27 Денови 14 Часови
353-րդ կարգ 15.06.2018թ 28 Денови 12 Часови
36Vanadzori shaxmati dproci bac arajnutyun (tghaner) 28 Денови 13 Часови
37Vanadzori shaxmati dproci bac arajnutyun (aghjikner) 28 Денови 13 Часови
383-րդ կարգի որակավորման մրցաշար (11։00)-Քանաքեռ-Զեյթուն 28 Денови 15 Часови
39Ամառային որակավորման մրցաշար 2018թ. 28 Денови 15 Часови
40Ամառային որակավորման մրցաշար 2018թ. 29 Денови 12 Часови
41Ամառային որակավորման մրցաշար 2018թ. 29 Денови 12 Часови
42Կայծակնային մրցաշար - Ռաֆայել Վահանյանի մարզադպրոց 29 Денови 13 Часови
434-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Մալաթիա 29 Денови 15 Часови
444-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Կենտրոն ( 2-րդ խումբ-13:30) 30 Денови 13 Часови
45I կարգի որակավորման մրցաշար ՀՇԱ 30 Денови 14 Часови
46II կարգի որակավորման մրցաշար ՀՇԱ 30 Денови 14 Часови
474-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Կենտրոն (1-ին խումբ-12:00) 30 Денови 15 Часови
48Abovyan, Tournament in Honour of the 100th Anniversary of The First Republic 30 Денови 15 Часови
49ՆՀՏ կիսաեզրափակիչ մրցաշար 31 Денови 16 Часови
50Հ.Գասպարյանի անվ. Մարզադպրոցի 58-րդ Առաջնություն 31 Денови 18 Часови