Избор на федерација    ECU Logo

Избор на турнир

Сортирај спрема

Избери федерација: Armenia (ARM)

Flag ARM
Бр.Турнирпоследно ажурирање
1T. Petrosyan Chess House Final U12 1 Часови 41 мин.
2T.Petrosyan Chess House Final U10 2 Часови 14 мин.
32-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Էրեբունի 2 Часови 18 мин.
43-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Էրեբունի 2 Часови 18 мин.
54-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Էրեբունի (I-ին խումբ- 15։00) 2 Часови 18 мин.
64-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Էրեբունի (II-րդ խումբ- 16։15) 2 Часови 19 мин.
7 Դավթաշենի շախմատի դպրոցի 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 3 Часови 32 мин.
82 Razryad Hrazdan 3 Часови 47 мин.
9Ավանի III կարգի որակավորման մրցաշար 4 Часови 2 мин.
103 razryad Hrazdan 4 Часови 39 мин.
114-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Նոր Նորք(Բ խումբ-16:30) 4 Часови 46 мин.
12III կարգի որակավորման մրցաշար Հայաստանի շախմատի ակադեմիա 4 Часови 46 мин.
134-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Նոր Նորք (Ա խումբ-15:00) 4 Часови 47 мин.
14CLASSIFIKATION FOR 3rd CATEGORY 4 Часови 59 мин.
15Շիրակի մարզի 1/16 առաջնություն IV կարգայիններ 5 Часови 2 мин.
16Loru marzi 1/8 ezrapakich 5 Часови 14 мин.
17T.Petrosyan Chess House Final U08 6 Часови 27 мин.
18Գորիսի շախմատի դպրոց,3-րդ խումբ 23 Часови 58 мин.
19Վեդու 2-րդ հիմնական դպրոց 1 Денови
20Chess School of Abovyan is 10 year! 1 Денови 21 Часови
21Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 2-րդ խումբ 2 Денови 4 Часови
22Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 2 Денови 6 Часови
23Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 3 Денови 7 Часови
244-րդ կարգի որակավորման մրցաշար.Աջափնյակ 3 Денови 10 Часови
25T. Petrosyan Chess House 1/2 F./Rapid-2 4 Денови 6 Часови
26Grand Prix 2nd leg Jermuk 4 Денови 6 Часови
27Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 5 Денови 6 Часови
28IV կարգի որակավորման մրցաշար Հայաստանի շախմատի ակադեմիա 6 Денови 4 Часови
29Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 6 Денови 6 Часови
30T. Petrosyan Chess House 1/2F. U08 7 Денови 3 Часови
31T. Petrosyan Chess House 1/2F. U12 7 Денови 3 Часови
32T. Petrosyan Chess House 1/2F. U10 7 Денови 3 Часови
33CLASSIFICATION FOR IV CATEGORY-2 7 Денови 6 Часови
34CLASSIFICATION FOR IV CATEGORY-1 8 Денови 5 Часови
35Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 8 Денови 6 Часови
36Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 9 Денови 6 Часови
37Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 9 Денови 6 Часови
38 Դավթաշենի շախմատի դպրոցի 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 13 Денови 2 Часови
39Շիրակի մարզի 2018թ. առաջնության 1/32 Կարգ չունեցողներ 15 Денови 5 Часови
40Autumn - 2017 17 Денови 5 Часови
413 կարգի որակավորման մրցաշար Մալաթիա Սեբաստիա 22 Денови 4 Часови
424 կարգի որակավորման մրցաշար Մալաթիա Սեբաստիա 22 Денови 4 Часови
432nd Yerevan Open 22 Денови 5 Часови
44<<Սահմանապահ Կոթի>> եզրափակիչ թիմային առայնություն 25 Денови 4 Часови
45T. Petrosyan Chess House 1/2 F./Rapid-1 25 Денови 6 Часови
46Հայաստանի Անկախության օրվան նվիրված արագ շախմատ (վետերաններ) 27 Денови 9 Часови
47IV կարգի որակավորման մրցաշար 28 Денови 4 Часови
48Tournament dedicated to Independence Day 28 Денови 6 Часови
49Կայծակնային մրցաշար նվիրված Ազգային Ինքնորոշման Տարելիցին` սեպտեմբերի 21-ին 28 Денови 8 Часови
50Անկախության 26-րդ տարեդարձին նվիրված մրցաշար Նուբարաշեն շախմատի մարզադպրոց 29 Денови 4 Часови
Advertisement