Избор на федерација    ECU Logo

Избор на турнир

Сортирај спрема

Избери федерација: Armenia (ARM)

Flag ARM
Бр.Турнирпоследно ажурирање
1Kotayqi marzi patanekan arajnutyun-2017 U16 2 Часови 49 мин.
2Kotayqi marzi patanekan arajnutyun-2017 U14 2 Часови 49 мин.
3Kotayqi marzi patanekan arajnutyun-2017 U12 2 Часови 49 мин.
4Kotayqi marzi patanekan arajnutyun-2017 U10 2 Часови 50 мин.
5Սյունիքի մարզի շախմատի պատանիների 11-րդ առաջնություն /14տ./ 3 Часови 44 мин.
6Ընտրական մրցաշար 3 Часови 57 мин.
7Շիրակի մարզի Աղջիկների առաջնություն 4 Часови 1 мин.
8Սյունիքի մարզի շախմատի պատանիների 11-րդ առաջնություն /12 տ./ 4 Часови 6 мин.
9IV կարգի որակավորման մրցաշար, Կենտրոն 5 Часови 7 мин.
10Սյունիքի մարզի շախմատի պատանիների 11-րդ առաջնություն / 10 տ./ 5 Часови 10 мин.
11<Թիվ 3> ՄՊՍԿ-ի 1/2 առաջնություն 6 Часови 49 мин.
124-կարգ Աջափնյակ 9 Часови 13 мин.
13III կարգի որակավորման մրցաշար Հայաստանի շախմատի ակադեմիա 9 Часови 22 мин.
14Loru marzi aghjikneri arajnutyun 1 Денови 3 Часови
15Loru marzi micnhev 16 tarekan tghaneri arajnutyun 1 Денови 3 Часови
16Loru marzi minchev 12 tarekan tghaneri arajnutyun 1 Денови 3 Часови
17Loru marzi minchev 10 tarekan tghaneri arajnutyun 1 Денови 3 Часови
18ՀՀ ՊՆ Երևանի փնջի շախմատի անհատական մրցաշար 1 Денови 12 Часови
19Արագ շախմատի մրցաշար Սովետական բանակի օրվան նվիրված 1 Денови 14 Часови
20Loru marzi minchev 14 tarekan tghaneri arajnutyun 2 Денови 3 Часови
214-րդ կարգի որակավորման մրցաշար ՆԱՐՎԱ շախմատի դպրոց 2 Денови 4 Часови
22Ընտրական մրցաշար 2 Денови 8 Часови
23Championship of Shirak Region 2017 2 Денови 8 Часови
24Արմավիրի մ․10տ․ առաջնություն 3 Денови 1 Часови
25CLASSIFICATION FOR 3rd CATEGORY-2 3 Денови 3 Часови
26Երևանի մ.10տ. առաջնություն 3 Денови 9 Часови
27Արմավիրի մ․12տ․ առաջնություն 3 Денови 23 Часови
28Արմավիրի մ․14տ․ առաջնություն 3 Денови 23 Часови
29Երևանի մ.12տ. առաջնություն 4 Денови 1 Часови
30Երևանի մ.14տ. առաջնություն 4 Денови 2 Часови
31ՇԻրակի մարզի մինչեւ 10 տարեկանների առաջնություն 2007-2009 5 Денови 3 Часови
32Շիրակի մարզի մինչեւ 12 տարեկանների առաջնություն 5 Денови 3 Часови
33ՀՀ ՊՆ Երևանի փնջի շախմատի անհատական մրցաշար Մասնակիցներ՝ սպաներ և զինվորներ 5 Денови 22 Часови
34Երևանի մ.16տ. առաջնություն 6 Денови 2 Часови
35,,ՈւՍՈւՄ,, ՀԿ Կիսաեզրափակիչ Մարզատրամաբանական 4 կարգ Բ խումբ 7 Денови 6 Часови
36ՀՀ ոստիկանության 2017թ. արագ շախմատի թիմային առաջնություն 8 Денови 7 Часови
37ՀՀ ոստիկանության 2017թ. արագ շախմատի անհատական առաջնություն 9 Денови 6 Часови
384-րդ Կարգի Որակավորման Մրցաշար/ Ավան 9 Денови 10 Часови
39Արաբկիրի շախմատի դպրոցի 1/2 եզրափակիչ 10 Денови 4 Часови
40Ավանի Շախմատի Դպրոցի Բաց Առաջնություն 10 Денови 7 Часови
41Մալաթիա - Սեբաստիա ՇՄՊՄԴ 3 կարգի որակավորման մրցաշար 11 Денови 3 Часови
42IV կարգի որակավորման մրցաշար 11 Денови 4 Часови
43Մալաթիա - Սեբաստիա ՇՄՊՄԴ 4 կարգի որակավորման մրցաշար 11 Денови 5 Часови
44Chess Academy Cup - 2016 Final 14 Денови 4 Часови
454rd Category Tournament 14 Денови 4 Часови
46ԿՈՐՅՈՒՆ ՀՈՎՀԱՆՆԻՍՅԱՆԻ ՀՈՒՇԱՄՐՑԱՇԱՐ ՎԱՐԴԵՆԻԿՈՒՄ 14 Денови 7 Часови
47IV կարգի որակավորման մրցաշար 19 Денови 7 Часови
484 Կարգի մրցաշար 21 Денови 8 Часови
49Yerevan Ch. 1/4 F. 22 Денови 2 Часови
50Երևանի մ.10տ. առաջնության 1/2 եզր. մրցաշար 22 Денови 6 Часови
Advertisement