Sélection du tournoi

Trier selon

Sélectionner une fédération: Azerbaijan (AZE)

Flag AZE
TournoiDernière mise à jour
1Baku Summer festival -Rapid 6 july 15-00 3 Heures 48 Min.
2Baku Summer Festival 2019 -BLITZ 2 july 17-00 3 Heures 48 Min.
3Baku Summer festival-2019 OPEN 4 Heures 22 Min.
4Baku Summer Festival -2019- Children U12 4 Heures 24 Min.
51-ci dərəcə təsnifat turniri RŞK 17-25/06/2019 7 Heures 12 Min.
6Veteran şahmatçılar arasında Azərbaycan çempionatı 2019 8 Heures 16 Min.
7HİRŞDK: II dərəcə 16 yaşadək (2003-cü il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi. 15-19 iyun 8 Heures 29 Min.
8HİRŞDK: III dərəcə 16 yaşadək (2003-cü il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun acıq birinciliyi. 15 - 19 iyun 8 Heures 29 Min.
9HİRŞDK: III dərəcə 10 yaşadək (2009-cu il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun acıq birinciliyi. 15 - 19 iyun 8 Heures 29 Min.
10HİRŞDK: IV dərəcə 12 yaşadək (2007-ci il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun acıq birinciliyi. 15 - 19 iyun 8 Heures 30 Min.
11HİRŞDK: IV dərəcə 8 yaşadək (2011-ci il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun acıq birinciliyi. 15 - 19 iyun 8 Heures 30 Min.
12HİRŞDK: sınaq yarışı 8 yaşadək (2011-ci il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun acıq birinciliyi. 15 - 18 iyun 8 Heures 30 Min.
13AĞ TOP H.ASLANOV, TƏSNİFAT TURNİRİ IV DƏRƏCƏ 20-24 IYUN 2019 10:30 8 Heures 38 Min.
14AĞ TOP H.ASLANOV, TƏSNİFAT TURNİRİ II DƏRƏCƏ 20-24 IYUN 2019 14:00 8 Heures 42 Min.
15AĞ TOP H.ASLANOV, TƏSNİFAT TURNİRİ III DƏRƏCƏ 20-24 IYUN 2019 12:00 8 Heures 42 Min.
16 Xəzər Universiteti Şahmat Akademiyası "Gənclər Kuboku" Reytinq Komanda Yarışı Jun 17 - Jun 21 2019 8 Heures 43 Min.
17Respublikanın Əməkdar Məşqçisi Əşrəf Mehtiyevin xatirəsinə həsr olunmuş turnir C qrupu Gəncə 9 Heures 29 Min.
18Respublikanın Əməkdar Məşqçisi Əşrəf Mehtiyevin xatirəsinə həsr olunmuş turnir B qrupu Gəncə 10 Heures 35 Min.
19Elfim Günəşli "Yay Təsnifat Turniri " II dərəcə yarışı 16 İyun 2019cu il 11 Heures 8 Min.
20Respublikanın Əməkdar Məşqçisi Əşrəf Mehtiyevin xatirəsinə həsr olunmuş turnir D qrupu Gəncə 11 Heures 14 Min.
21Respublikanın Əməkdar Məşqçisi Əşrəf Mehtiyevin xatirəsinə həsr olunmuş turnir E qrupu Gəncə 11 Heures 16 Min.
222 dərəcə turniri 17-21/06/2019 RŞK 11 Heures 20 Min.
23Respublikanın Əməkdar Məşqçisi Əşrəf Mehtiyevin xatirəsinə həsr olunmuş turnir A qrupu Gəncə 11 Heures 27 Min.
24Şah Klub "Yay 2019" 2-ci dərəcə təsnifat turniri (Bakı Gənclər Mərkəzi 17-21-iyun saat 13:00) 11 Heures 28 Min.
25"Təhsil" RİM-nin 3 nömrəli RİOEUGİŞM(Nərimanov f.) "Yay-2019" şahmat üzrə IV dərəcə uğrunda təsnifat turniri 25-29.06.2019 saat 10:00 11 Heures 36 Min.
26"Təhsil" RİM-nin 3 nömrəli RİOEUGİŞM (Nərimanov f.) "Yay-2019" şahmat üzrə II dərəcə uğrunda təsnifat turniri 25-29.06.2019 saat 13:00 11 Heures 37 Min.
27"Təhsil" RİM-nin 3 nömrəli RİOEUGİŞM (Nərimanov f.) "Yay-2019" III dərəcə uğrunda təsnifat turniri 25-29.06.2019 saat 12:00 11 Heures 39 Min.
28ytjutyty 11 Heures 58 Min.
293 dərəcə turniri 17-21/06/2019 RŞK 12 Heures 21 Min.
30Elfim Günəşli "Yay Təsnifat Turniri " III dərəcə yarışı 16 İyun 2019cu il 12 Heures 30 Min.
31``Milli Qurtuluş Günü``nə həsr olunmuş Şirvan Şəhər UGİŞ-nin birinciliyi A-Qrup 13 Heures 29 Min.
32Şah Klub "Yay 2019" 3-cü dərəcə təsnifat turniri (Bakı Gənclər Mərkəzi 17-21 iyun saat 11:30) 13 Heures 40 Min.
3316-24 iyun 2019 Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyasında ll dərəcə üzrə təsnifat turniri 14 Heures 1 Min.
3416-20 iyun 2019 Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyasında lll cü dərəcə üzrə təsnifat turniri 14 Heures 7 Min.
3516-20 iyun 2019 Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyasında IV dərəcə üzrə təsnifat turniri 14 Heures 12 Min.
364 dərəcə turniri 17-21/06/2019 kiçiklər RŞK 14 Heures 43 Min.
374 dərəcə turniri Böyüklər 17-21/06/2019 RŞK 14 Heures 44 Min.
38Elfim Nərimanov IV dərəcə 19-21 İYUN saat 10 :00 (050 458 40 50) "Yay şahmat turniri" 14 Heures 56 Min.
39Elfim Nərimanov Sınaq 19-21 İYUN saat 10 :00 (050 458 40 50) "Yay şahmat turniri" 14 Heures 57 Min.
40Elfim Günəşli "Yay Təsnifat Turniri " IV dərəcə yarışı 16 İyun 2019cu il 15 Heures 14 Min.
41AZE U-16 Youth Chess Olympiad 15 Heures 15 Min.
42Elfim Günəşli "Yay Təsnifat Turniri " Sınaq dərəcə yarışı 16 İyun 2019cu il 15 Heures 18 Min.
43Təhsil RİM 4 nomrəli İOEUGİŞM(Binəqədi filialı) "15 iyun Milli Qurtuluş"gününə həsr olunmuş təsnifat turniriş.2 dərəcə 15 Heures 21 Min.
44Təhsil RİM 4 nomrəli İOEUGİŞM(Binəqədi filialı) "15 iyun Milli Qurtuluş"gününə həsr olunmuş təsnifat turniriş.3 dərəcə 15 Heures 21 Min.
45Təhsil RİM 4 nomrəli İOEUGİŞM(Binəqədi filialı) "15 iyun Milli Qurtuluş"gününə həsr olunmuş təsnifat turniriş.4 dərəcə 15 Heures 21 Min.
46Şah Klub "Yay 2019" 4-cü dərəcə təsnifat turniri (Bakı Gənclər Mərkəzi 17-21 iyun saat 10:00) 15 Heures 28 Min.
47``Milli Qurtuluş Günü``nə həsr olunmuş Şirvan şəhər UGŞİM-nin birinciliyi B-qrup 15 Heures 37 Min.
4824 July - 01 August 2019 "Young Stars" Birthday of Vugar Gashimov The Strongest Young Chess Players (A - TOURNAMENT) ELO>2300 17 Heures 20 Min.
4924 July - 01 August 2019 "Young Stars" Birthday of Vugar Gashimov The Strongest Young Chess Players (B- TOURNAMENT) ELO>1500 17 Heures 21 Min.
501-9 iyul 2019 Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyasında beynəlxalq reytinqli "Şahmat Ulduzları" festivalı 17 Heures 21 Min.
Advertisement