Sélection de la Fédération    ECU Logo

Sélection de Tournois

Trier selon

Sélectionner une fédération: Azerbaijan (AZE)

Flag AZE
No.TournoisDernière mise à jour
11 dərəcə Turniri. Elfim 12-08-2017 B qrupu 42 Minutes
21 dərəcə Turniri. A qrupu Elfim 12-08-2017 43 Minutes
3ELFIM "İUN" Ustalığa Namizəd üzrə beynəlxalq və milli reytinq turniri 1 Heures 50 Min.
4Azerbaijan Chess Championship 2017, Men Preliminary Tournament 2 Heures
5Azerbaijan Chess Championship 2017 Woman Preliminary Tournament 2 Heures 4 Min.
6Rapid reytinq turniri 27.08.2017 Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyası 5 Heures 59 Min.
7Republic Chess Club, RAPID Tournament 31 August 2017 17 Heures 42 Min.
8Azerbaijan Chess Championship 2017 Woman Preliminary Tournament 1 Jours 22 Heures
9Azerbaijan Chess Championship 2017, Men Preliminary Tournament 1 Jours 22 Heures
1027.08.2017 Rapid reytinq turniri Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyası 2 Jours 4 Heures
11Qurtuluş Gününə həsr olunmuş təsnifat turniri(I dərəcə)- Sumqayıt 2 Jours 18 Heures
12AĞ TOP Şahmat Klubu Təsnifat turniri -- II DƏRƏCƏ 19-25 avqust 2017 2 Jours 21 Heures
13AĞ TOP Şahmat Klubu Təsnifat turniri -- III DƏRƏCƏ 19 - 25 avqust 2017 2 Jours 21 Heures
14AĞ TOP Şahmat Klubu Təsnifat turniri -- IV DƏRƏCƏ 19-25 avqust 2017 2 Jours 21 Heures
15White Rook Chess Club, International Summer Festive 2017 BLITZ 9 September 2017 3 Jours
16White Rook Chess Club, International Summer Festive 2017 Open A (Over 1500) 01 - 08 September 2017 3 Jours
17White Rook Chess Club, International Summer Festive 2017 U10 Children rating tournament 01 - 08 September 2017 3 Jours
18White Rook Chess Club, International Summer Festive 2017 U14 Rating tournament (Under 1499 ) 01 - 08 September 2017 3 Jours
19Elfim Tempo turnir 3 Jours 20 Heures
20TEMPO 12-08-2017 RSK 4 Jours 19 Heures
21Elfim Nərimanov filialı II dərəcə turniri Elfim "İlk 10 yerə mükafat" 4 Jours 20 Heures
22Tempo-turnir (Sumqayıt) 4 Jours 22 Heures
231 dərəcə Turniri. Elfim 12-08-2017 5 Jours 21 Heures
24Elfim Nərimanov filialı III dərəcə turniri Elfim "İlk 10 yerə mükafat" 6 Jours 3 Heures
25RAMchess - Aslanov - Memorial Open Blits tournament (10 august 2017) 6 Jours 5 Heures
26RAMchess - Aslanov - Memorial Open Rapid tournament (09 august 2017) 6 Jours 5 Heures
27RAMchess - Aslanov - Memorial Open Classic tournament (02-08 august 2017) 6 Jours 5 Heures
28Elfim Nərimanov filialı IV dərəcə turniri Elfim "İlk 10 yerə mükafat" 7 Jours 2 Heures
29Aslanov Memorial GM -Summer masters 2017 Caspian hotel,Baku, 1-10 August 7 Jours 21 Heures
3002-06 avqust 2017 ci il tarixində Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyasında 3cü dərəcə təsnifat turniri 8 Jours 4 Heures
3102-06 avqust 2017 ci il tarixində Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyasında 2ci dərəcə təsnifat turniri 8 Jours 4 Heures
32Elfim Tempo turnir 10 Jours 21 Heures
3302-06 avqust 2017 ci il tarixində Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyasında 4cü dərəcə təsnifat turniri 11 Jours 3 Heures
34TEMPO 05-08-2017 RSK 11 Jours 19 Heures
35Yay tempoturniri-Sumqayıt 12 Jours 19 Heures
36Elfim Nərimanov filialı IV dərəcə turniri Elfim "İlk 10 yerə mükafat" 15 Jours 23 Heures
37Elfim Tempo turnir 17 Jours 20 Heures
38RİOEUGŞM " Yay - 2017" təsnifat turniri II dərəcə uğrunda 25-31 iyul 2017-ci il 19 Jours
39RİOEUGŞM YAY-2017 IV dərəcə uğrunda 19 Jours 2 Heures
40RİOEUGŞM Yay-2017 III dərəcə uğrunda təsnifat turniri 19 Jours 2 Heures
41Yay tempoturniri-Sumqayıt 19 Jours 6 Heures
42ASAN Xidmət Mərkəzinin I Şahmat Çempionatı 23 Jours 18 Heures
43Elfim Tempo turnir 24 Jours 21 Heures
441 Dərəcə Turniri 15-23-07-2017 RŞK 25 Jours 1 Heures
45TEMPO 22-07-2017 RSK 25 Jours 19 Heures
46AZE Youth Chess Olympiad-2017 U-16 25 Jours 21 Heures
47Yay tempoturniri-Sumqayıt 26 Jours 17 Heures
48AZE Youth Chess Olympiad-2017 U-12 27 Jours 2 Heures
49Elfim Tempo turnir 31 Jours 20 Heures
50Elfim Tempo turnir 31 Jours 23 Heures
Advertisement