Selección de federación    ECU Logo

Selección de torneo

Ordenar por

Federación seleccionada: Slovakia (SVK)

Flag SVK
No.TorneoÚltima actualización
1RAPID OPEN STROPKOV 6 Horas 53 Min.
2M SR seniorov "50+" 2017, Tatranské Matliare 27.5.-3.6.2017 8 Horas 7 Min.
3M SR seniorov "65+" 2017, Tatranské Matliare 27.5.-3.6.2017 8 Horas 38 Min.
4The 17th IPCA World Individual Chess Championship 2017 10 Horas 19 Min.
5Open Moldava Rapid 11 Horas 27 Min.
6Košický víkenďák 2017 11 Horas 37 Min.
7MSR rapid 2017 kategoria CH16 12 Horas 33 Min.
8MSR rapid 2017 kategoria D14 12 Horas 36 Min.
9MSR rapid 2017 kategoria CH20 12 Horas 38 Min.
10MSR rapid 2017 kategoria CH14 12 Horas 39 Min.
11MSR rapid 2017 kategoria D16 12 Horas 45 Min.
12MSR rapid 2017 kategoria D20 12 Horas 52 Min.
13MSR rapid 2017 kategoria CH12 13 Horas 11 Min.
14MSR rapid 2017 kategoria CH10 13 Horas 14 Min.
15MSR rapid 2017 kategoria D10 13 Horas 16 Min.
16MSR rapid 2017 kategoria CH08 13 Horas 22 Min.
17MSR rapid 2017 kategoria D12 13 Horas 27 Min.
18MSR rapid 2017 kategoria D08 13 Horas 28 Min.
195. ročník Májová patnástka Smižany 19 Horas 27 Min.
20GPX 2017 semifinale zapad C08 1 Días 9 Horas
21GPX 2017 semifinale zapad C11 1 Días 9 Horas
22GPX 2017 semifinale zapad C14 1 Días 9 Horas
23GPX 2017 semifinale zapad D08 1 Días 9 Horas
24GPX 2017 semifinale zapad D11 1 Días 9 Horas
25GPX 2017 semifinale zapad D14 1 Días 9 Horas
26MSR družstiev starších žiakov 2017 1 Días 11 Horas
275. ročník Májová patnástka Smižany 1 Días 13 Horas
28Majstrovstvo Kosic jednotlivcov v praktickom sachu na rok 2017 Memorial Ladislava Kotana 9.rocnik 1 Días 17 Horas
29V4 OPEN Stiavnica 2017 SVK-ch 2 Días 8 Horas
30OPEN Presov 2017 X. rocnik medzinarodneho sachoveho turnaja a Krajske majstrovstvo v sachu jednot 2 Días 15 Horas
31školské kolo ZŠ Laborecká - Humenská žiacka šachová liga ZŠ 16/17 2 Días 18 Horas
32V4 Youth camp Liptov 2017 U15 tournament 2 Días 19 Horas
33Semifinále GPX v šachu mládeže VÝCHOD 16/17 C8 2 Días 22 Horas
34XI. Pohár primátora mesta Levice 3 Días 8 Horas
35Semifinále GPX v šachu mládeže VÝCHOD 16/17 D8 3 Días 9 Horas
36Semifinále GPX v šachu mládeže VÝCHOD 16/17 D11 3 Días 9 Horas
37Semifinále GPX v šachu mládeže VÝCHOD 16/17 C11 3 Días 9 Horas
38Semifinále GPX mládeže v šachu 2016/2017 - skupina STRED kategória D8 3 Días 9 Horas
39Semifinále GPX mládeže v šachu 2016/2017 - skupina STRED kategória C11 3 Días 9 Horas
40V4 Youth camp Liptov 2017 U11 tournament 3 Días 12 Horas
41Turnaj začiatočníkov 14.jún 2017 3 Días 13 Horas
42Majstrovstvá Slovenska v šachu amatérov 2017 (FIDE Open pre hráčov s ratingom max. 2199) 3 Días 13 Horas
43Semifinále GPX mládeže v šachu 2016/2017 - skupina STRED kategória C8 3 Días 15 Horas
44V4 Youth camp Liptov 2017 team tournament 3 Días 17 Horas
45Semifinále GPX v šachu mládeže VÝCHOD 16/17 D14 3 Días 18 Horas
46Semifinále GPX v šachu mládeže VÝCHOD 16/17 C14 3 Días 18 Horas
47školské kolo ZŠ Darg. hrdinov Humenská žiacka šachová liga ZŠ 16/17 3 Días 19 Horas
485.ročník turnaja o putovný pohár TZOB Bytča 4 Días 7 Horas
49Simultanka s majstrom na namesti 1.6.2017 (max. 15 hracov) 4 Días 8 Horas
50Semifinále GPX mládeže v šachu 2016/2017 - skupina STRED kategória C14 4 Días 8 Horas
Advertisement