Selección de torneo

Ordenar por

Federación seleccionada: Slovakia (SVK)

Flag SVK
No.TorneoÚltima actualización
1Majstrovstvá okresu Trenčín a Nové Mesto nad Váhom základných škôl - dievčatá 2019 30 Minutos
2Majstrovstvá okresu Trenčín a Nové Mesto nad Váhom základných škôl - chlapci 2019 33 Minutos
33. liga A1 2019/20 57 Minutos
4Regionálne majstrovstvá Turca Majstrovstvá študentov a študentiek Stredných škôl regiónuTurca v šachu. 2 Horas 12 Min.
5Regionálne majstrovstvá Turca Majstrovstvá žiakov a žiačok ZŠ a 1.st OGy regiónu Turca v šachu. 2 Horas 17 Min.
6Školské majstrovstvá okresu Námestovo 2019 Základné a stredné školy Chlapci 2 Horas 53 Min.
7Školské majstrovstvá okresu Námestovo 2019 Dievčatá 2 Horas 53 Min.
8Majstrovstvá okresu Senica v zrýchlenom šachu - žiaci ZŠ a 1.stupňa OG 3 Horas 22 Min.
9Majstrovstvá okresu Senica v zrýchlenom šachu - žiačky ZŠ a 1.stupňa OG 3 Horas 28 Min.
10Majstrovstvá okresu Senica v zrýchlenom šachu - študenti stredných škôl 3 Horas 35 Min.
11Slobodná myseľ, 17. 11. 2019 4 Horas 28 Min.
125. Susedský šachový turnaj 2019 4 Horas 50 Min.
13ZŠ Tupolevova 20 Ba , Jesenný turnaj , mladší žiaci 6 Horas 38 Min.
14ZŠ Tupolevova 20 Ba , Jesenný turnaj , starší žiaci 6 Horas 38 Min.
15Mládežnícka liga 15.11.2019 - 3.turnaj 8 Horas 11 Min.
16Majstrovstvá Nitrianskeho kraja - SŠ chlapci 14 Horas 57 Min.
17Majstrovstvá Nitrianskeho kraja - ZŠ chlapci 15 Horas 27 Min.
18Majstrovstvá Nitrianskeho kraja - SŠ dievčatá 15 Horas 31 Min.
19Majstrovstvá Nitrianskeho kraja - ZŠ dievčatá 15 Horas 43 Min.
20ZOBOR CUP - 1.turnaj 17 Horas 36 Min.
21MSR škôl, okresné kolo Považská Bystrica 2019 17 Horas 56 Min.
22Majstrovstva BA kraja ziakov 22.11.2019 18 Horas 43 Min.
23Majstrovstva BA kraja ziacok 22.11.2019 18 Horas 48 Min.
24Majstrovstva BA kraja neregistrovanych ziakov/ziacok 22.11.2019 18 Horas 56 Min.
25Majstrovstvá SŠ Košického kraja študenti 19 Horas 5 Min.
26Mikulassky sachovy turnaj, Bratislava, 5.12.2019 19 Horas 9 Min.
27Majstrovstvá Košického kraja žiakov 2019 19 Horas 33 Min.
28Okres 2019 19 Horas 38 Min.
29ZŠ Dargovských hrdinov - školské kolo1 1 Días
303.liga skupina D3 rocnik 2019/2020 1 Días 1 Horas
31Majstrovstvá okresu Ilava ZŠ - žiačky 2019 1 Días 2 Horas
32Majstrovstvá okresu Ilava ZŠ - žiaci 2019 1 Días 2 Horas
33Školské majstrovstvá okresu Žarnovica žiakov a žiačok v zrýchlenom šachu 1 Días 2 Horas
34Majstrovstvá Košického kraja žiačok 2019 1 Días 5 Horas
353. liga B1 2019/20 2 Días 4 Horas
364.liga D11 2019/2020 2 Días 15 Horas
37Mikulášsky šachový turnaj, Skalica Turnaj GPX 2 Días 15 Horas
385c21 rocnik 2019/20 2 Días 17 Horas
394. liga C11 2019/2020 2 Días 19 Horas
40SVK 1.liga Západ 2019/2020 2 Días 19 Horas
414.liga A21 2019/2020 2 Días 20 Horas
424.liga C12 2019/20 2 Días 21 Horas
434.liga A22 2019/2020 2 Días 23 Horas
44SVK 1.liga vychod 2019/2020 2 Días 23 Horas
45SVK_4.liga B22 2019/2020 3 Días
464.liga D23 2019/2020 3 Días 1 Horas
47Lučenecká kráľovná 3 Días 2 Horas
48SVK 5. liga A11_2019/20ab 3 Días 17 Horas
49SVK 4.liga A11 2019/2020 3 Días 18 Horas
50Turnaj o meč rytiera Podmanického 6. ročník Turnaj začiatočníkov 3 Días 19 Horas