Selección de torneo

Ordenar por

Federación seleccionada: Serbia (SRB)

Flag SRB
No.TorneoÚltima actualización
1Rapid turnir SOKO 2017-54 24.avgust 8:30 ujutro , OŠ Dušan Radović 5 Horas 37 Min.
25.Sumadija Open -Kragujevac 2017 6 Horas 34 Min.
3Memorijal Nikole Karaklajica 2017 - omladinci 8 Horas 55 Min.
4Memorijal Nikole Karaklajica 2017 - pioniri 10 Horas 53 Min.
5BRZOPOTEZNO PRVENSTVO NŠK JAGODINA 2017 (27.08.2017 od 11 sati. Kotizacija 300 din.) Nagrade:Pehar i 3 medalje 16 Horas 30 Min.
6VI Меморијални позивни шах турнир "Бранко Боговац" млађе девојчице 18 Horas 50 Min.
7Velika Gospojina - Kragujevac 2017 (do 2000 rtg) 21 Horas 46 Min.
8Liga CS Zapad 2017 1 Días 5 Horas
9Zeleni vir 2017 - GP Nis; 15000 din nagradni fond Brzopotezni GP4 Gradskog šahovskog saveza Niša; 29.avg 18:00 Zeleni vir 1 Días 5 Horas
10Liga CS Jug 2017 1 Días 14 Horas
11DRUGI MEMORIJAL Dr BORIŠE KARADŽIĆA - INTERNATIONAL OPEN CHESS TOURNAMENT PALIC 28.10.- 03.11.2017. 1 Días 20 Horas
12Letnji kadetski šahovski kamp - GOČ 2017 - DŠK "OSNOVAC", Niš 2 Días 6 Horas
13VI Меморијални позивни шах турнир "Бранко Боговац" старије девојчице 2 Días 13 Horas
14VI Меморијални позивни шах турнир "Бранко Боговац" млађи дечаци 2 Días 13 Horas
15RADNIČKI 10 - nedelja 20.08.2017, u 17 - 9 KOLA NA 10 MINUTA 3 Días 8 Horas
16VI Меморијални позивни шах турнир "Бранко Боговац" старији дечаци 3 Días 10 Horas
17VI Меморијални позивни шах турнир "Бранко Боговац" најмлађи 3 Días 10 Horas
18CARIBROD YOUTH FESTIVAL 2005-2007 3 Días 20 Horas
19CARIBROD YOUTH FESTIVAL 2002-2004 3 Días 20 Horas
20RADNIČKI - subota 19.08.2017. - CUGER 15 KOLA 4 Días 8 Horas
21Rad Open 4 Días 9 Horas
22BANATSKA liga sever 2017. 4 Días 10 Horas
23OTVORENO PRVENSTVO ŠAHOVSKOG KLUBA SLEPIH ''ANPASAN'' 4 Días 12 Horas
24Kategorni turnir, ŠK Niš & DŠK OSNOVAC Niš, MK/1 5 Días 13 Horas
25Liga CS Istok 2017 5 Días 19 Horas
26Liga CS Istok 2017 6 Días 3 Horas
27Seminar za sudije - Kragujevac 6 Días 7 Horas
28Fišerov turnir 56 Niš, OŠ Dušan Radović, 17.avgust 10:00 prepodne 6 Días 11 Horas
29MOL Sombor 2017 7 Días 13 Horas
30Omoljica 2017 - Porodični dani 7 Días 15 Horas
31Letnji open "Beograd - 2017" 10 Días 8 Horas
32Kategorni turnir, ŠK Niš & DŠK OSNOVAC Niš, I/5 ~~~ 07-11.08.2017 10 Días 10 Horas
33Raca 2017 10 Días 10 Horas
34OTVORENO PRVENSTVO ŠAHOVSKOG KLUBA SLEPIH ''ANPASAN'' 12 Días 16 Horas
35Blitz Car Konstantin 2017-12 OŠ Dušan Radović, 10.08.2017. 10:00 prepodne 13 Días 17 Horas
36Rapid Sveti Pantelejmon 2017 14 Días 2 Horas
37rapid svrljig avg 2017 15 Días 14 Horas
38OTVORENO RAPID PRVENSTVO Š.K:"SPARTAK" Subotica,05.08.2017. START 10.00 cas. 16 Días 9 Horas
39PDvK Kulpin 16 Días 17 Horas
40Klupski turnir 21, ŠK Car Konstantin Ponedeljak, 7.avgust 2017. 10:00 OŠ Dušan Radović 16 Días 17 Horas
41Pojedinačno prvenstvo ŠS Pomoravskog okruga - Despotovac 2017 17 Días 7 Horas
42BAZA IGRACA SVIH KLUBOVA SAHOVSKOG SAVEZA SUMADIJE 2017. 17 Días 15 Horas
43Kategorni turnir, ŠK Niš & DŠK OSNOVAC Niš, II/5 ~~~ 03-06.08.2017. 18 Días 7 Horas
44Rad Open 18 Días 11 Horas
45Kategorni turnir, ŠK Niš & DŠK OSNOVAC Niš, III/6 ~~~ 01-02.08.2017. 21 Días 7 Horas
46Kategorni turnir, ŠK Niš & DŠK OSNOVAC Niš, IV/6 ~~~ 30-31.07.2017. 21 Días 7 Horas
476.avgust - DAN RUDARA SRBIJE 22 Días 3 Horas
48XXI Medjunarodni sahovski festival "Sencanska Bitka 1697" -OPEN 21st International Chess Festival "The Battle of Senta 1697" -OPEN 23 Días 8 Horas
49Ilindanski dani-Memorijal Mileta Rajičević 23 Días 15 Horas
50Aquapark - Slovacke narodne svecanosti 2017 23 Días 23 Horas
Advertisement