Selección de federación    ECU Logo

Selección de torneo

Ordenar por

Federación seleccionada: Portugal (POR)

Flag POR
No.TorneoÚltima actualización
1Campeonato Distrital Individual Absoluto AXDB 2018/19 6 Horas 31 Min.
2CNU - Semirápidas por Equipas 8 Horas 13 Min.
32º Friday's Rapid Chess - (Rondas 13,14,15 - 14/12 - 20.00h) 9 Horas 48 Min.
43º Torneio de Xadrez "Mercado de Campo de Ourique" (16/12 - 10.00h) 9 Horas 51 Min.
5TORNEIO JOVEM NATAL NOS CORUCHEUS 2018 10 Horas 54 Min.
6X Taça Memorial Luís Cabral - 2018 12 Horas 20 Min.
7I TORNEIO SOLIDÁRIO DO BAR DA ADC PERRE 12 Horas 43 Min.
8Treino 10 de Dezembro Santoantoniense 13 Horas 12 Min.
9XXXVI TORNEIO ABERTO DE XADREZ DE CUCUJÃES 15 Horas
10Campeonato Distrital por Equipas da AX Porto 2018/2019 17 Horas 29 Min.
11Taça AXP 2018/2019 17 Horas 35 Min.
12Torneio Escola Padre Abilio Mendes 19 Horas 26 Min.
13IV Torneio de Clássicas do CNM - Coimbra 20 Horas 39 Min.
14GXA Torneio Interno 2019 20 Horas 57 Min.
15GX Porto - IV Xeques Tranquilos 21 Horas 28 Min.
16I Torneio Internacional de Xadrez Convento de São Miguel das Gaeiras Óbidos - Sub-2200 - 15 - 16 Dezembro 2018 1 Días 2 Horas
17GXA Open de Natal para jovens (sub 8 a sub 14) 2018 1 Días 10 Horas
184º Torneio Matinal "Galerias Alto da Barra" - 09/12 - 10h/13h 1 Días 13 Horas
19Taça Augusta Con 2018 - 7, 8, 9 Dez-Novo Local: Sede Jogos CXB - Junta Nogueira 1 Días 14 Horas
20CD Clássicas Feminino AXSetúbal 2018/2019 1 Días 14 Horas
21X Memorial João Vasco / Cidade de Portimão 1 Días 14 Horas
22Torneio De Outono 2018 em Semi-rápidas Academia do Lumiar - 10m + 5s - 7 Sessões Dia 08 Dezembro - 1ª Sessão - 14.30H 2 Días 14 Horas
23Torneio Nacional da Meda de 8 dezembro 2018 2 Días 15 Horas
24Sub 11 _ II Torneio Santoantoniense Sábado 8 Dezembro 10h00 ritmo 10 min KO 2 Días 21 Horas
25 Torneio Aberto Santoantoniense 8 Dezembro 10h00- 1º lugar 50 euros 2 Días 21 Horas
26Sub 8 _ II Torneio Santoantoniense Sábado 8 Dezembro 10h00 ritmo 10 min KO 2 Días 21 Horas
27CD Individual Absoluto do Porto 2018/2019 3 Días 1 Horas
28Circuito de Outono dos Galitos - Torneio IV - 7 de dezembro 3 Días 10 Horas
29Torneio de Xadrez às 4ª Feiras Associação Peão Cavalgante/Arneirense 05 de Dezembro 2018 - 20:30 horas (1ª Ronda) 3 Días 10 Horas
30IV Torneio de Xadrez dos Avançados do Rosário 3 Días 16 Horas
31VI Circuito Xadrez do Concelho de Almada, Torneio 1, Séries A e B - União Futebol Clube “Os Pastilhas 3 Días 17 Horas
32TORNEIO DE XADREZ INICIADOS 5 DEZEMBRO - CAMPO MAIOR INICIADOS 3 Días 19 Horas
33TORNEIO DE XADREZ JUVENIS 5 DEZEMBRO - CAMPO MAIOR JUVENIS 3 Días 19 Horas
34TORNEIO DE XADREZ INFANTIS 5 DEZEMBRO - CAMPO MAIOR INFANTIS 3 Días 19 Horas
3541ª Taça de Portugal 2018/2019 3 Días 20 Horas
36CN Equipas 2018-2019 2 Divisao Serie C 3 Días 21 Horas
37CN Equipas 2018-2019 2 Divisao Serie B 3 Días 21 Horas
38CN Equipas 2018-2019 2 Divisao Serie A 3 Días 21 Horas
39XX Torneio de Natal da PIZZARTE - sub20 - Aveiro - 19 dezembro 3 Días 23 Horas
4064º Torneio Jovem do Clube de Xadrez de Sintra 4 Días 13 Horas
411º torneio 4ºF escola Vila Chã 4 Días 16 Horas
421 campeonato de xadrez do A.T.L. 5 Días 15 Horas
43CN Equipas 2019-2019 2 Divisao Fase Final 5 Días 16 Horas
44CN Equipas 2018-2019 1 Divisao 5 Días 16 Horas
451º Encontro Distrital de Xadrez de Coimbra-Infatis A/B-Lousã 5 Días 16 Horas
46Campeonato Absoluto do Distrito de Coimbra 2018-2019 - match 6 Días 16 Horas
47Campeonato Nacional Equipas -3 Divisão - Fase Final 6 Días 18 Horas
48Campeonato Nacional Equipas -3 Divisão - Fase Final - Eliminatórias 6 Días 18 Horas
49CN Equipas 2018-2019 3 Divisao Serie F 6 Días 18 Horas
50CN Equipas 2018-2019 3 Divisao Serie E 6 Días 18 Horas