Selección de torneo

Ordenar por

Federación seleccionada: Portugal (POR)

Flag POR
No.TorneoÚltima actualización
1Campeonato Nacional Individual - Semi-Rápidas 2017/2018 5 Horas 39 Min.
2I Torneio Musas - Chess and Hats 5 Horas 56 Min.
3Algarve - XXXI Aniversário Clube Desportivo Areias de S. João - Albufeira 6 Horas 8 Min.
4Campeonato Distrital Individual Absoluto da AXL 2017/2018 6 Horas 21 Min.
5Campeonato Distrital de Equipas da AX Lisboa 2017-2018 6 Horas 22 Min.
6Campeonato Distrital Absoluto de Semi-Rápidas do Porto 2017/2018 7 Horas 8 Min.
7Torneio de Xadrez dos Jogos Desportivos de Braga - Carlos Amarante 26 Maio 7 Horas 56 Min.
87º Torneio de Xadrez Galerias Alto da Barra - Oeiras - FEDERADOS (31/05-15.00h) 8 Horas 2 Min.
97º Torneio de Xadrez Galerias Alto da Barra - Oeiras - POPULAR (31/05-15.00h) 8 Horas 9 Min.
10Campeonato Regional Equipas 2018 - S. Miguel Final Four 9 Horas 4 Min.
116º torneio 3º F Vila Chã 2017-2018 13 Horas
124º torneio 2º F Vila Chã 2017-2018 13 Horas 1 Min.
13TORNEIO TEMATICO CORUCHEUS GAMBITO REI ----DIA26/05/2018 17 Horas 34 Min.
14GXA Open da Primavera em semi-rápidas 2018 19 Horas 26 Min.
15IV Torneio Jovem de Xadrez de Pombal - 26 de maio 20 Horas
16CN Equipas 2017-20183 Divisao Serie F 20 Horas 59 Min.
17XEQUE-MATEmática5 2018 23 Horas 51 Min.
18V Torneio Xadrez Semi Rápidas GC Odivelas da Semana Desporto CM Odivelas 2018 1 Días 5 Horas
19Campeonato Regional Equipas 2018 - S. Miguel Grupo A 1 Días 8 Horas
20Campeonato por Equipas do Distrito de Coimbra 2018 1 Días 9 Horas
21Campeonato Distrital por Equipas da AX Porto 2017/2018 1 Días 10 Horas
22Campeonato Regional Equipas 2018 - S. Miguel Final Four 1 Días 10 Horas
23CN Equipas 2017-2018 2 Divisao Serie B 1 Días 10 Horas
24CN Equipas 2017-20183 Divisao Serie A 1 Días 11 Horas
25CN Equipas 2017-20183 Divisao Serie B 1 Días 11 Horas
26CN Equipas 2017-2018 2 Divisao Serie A 1 Días 11 Horas
27CN Equipas 2017-2018 2 Divisao Serie C 1 Días 12 Horas
28CN Equipas 2017-20183 Divisao Serie D 1 Días 12 Horas
29CN Equipas 2017-20183 Divisao Serie E 1 Días 12 Horas
30CN Equipas 2017-20183 Divisao Serie C 1 Días 12 Horas
315º Torneio Jovem "Galerias Alto da Barra" (20/05 - 10.00h) 1 Días 18 Horas
32Taça AXP 2017/2018 1 Días 19 Horas
33Distrital de Braga 1 Días 20 Horas
34Distrital de Braga 1 Días 20 Horas
35Campeonato Regional Equipas 2018 - S. Miguel Grupo A 1 Días 20 Horas
36Campeonato Regional Equipas 2018 - S. Miguel Grupo B 1 Días 20 Horas
373º Encontro Distrital de Xadrez de Montemor-O-Velho-Infatis A/B-Coimbra 1 Días 20 Horas
38II Torneio de Xadrez do Agrupamento de Escolas de Aveiro 2 Días 13 Horas
39OLISIPIADAS 2018 JUNTA FREGUESIA LUMIAR 2 Días 14 Horas
40Campeonato Nacional Xadrez - Desporto Escolar - Equipas Viseu 2018 - 19 e 20 maio 2018 2 Días 17 Horas
41Campeonato Nacional Individual de Xadrez - Juvenis - Desporto Escolar 2018 18 e 19 maio 2018 - Viseu - Agrupamento Escolas Viso 2 Días 17 Horas
42Algarve - I Torneio Aberto Escolar "Dia do Patrono" Afonso III 3 Días 5 Horas
43II Memorial Filipe Simões 2018 3 Días 6 Horas
44XIII Torneio Xadrez Coutada (Ílhavo) - Sub12 anos - 16 de junho 3 Días 16 Horas
455º Torneio 4 º B Fidalguinhos 3 Días 16 Horas
46GXA Open da Primavera 2018 3 Días 19 Horas
47III Torneio Xadrez da Mealhada - 9 de junho 3 Días 21 Horas
48VII Tor. Municipal Jovem de Xadrez de Estarreja - Sub12 anos - 23 de junho 3 Días 21 Horas
4959º Torneio Jovem do Clube de Xadrez de Sintra 4 Días 3 Horas
505º torneio 4ºA escola barreiro 6 4 Días 11 Horas