Selección de torneo

Ordenar por

Federación seleccionada: Czech Republic (CZE)

Flag CZE
No.TorneoÚltima actualización
1Polofinále MČR juniorů 2019 - kat. H18+H20 5 Minutos
2Finále MČR juniorek 2019 - kat. D18+D20 11 Minutos
3Open Hotelu Esprit 2019 1 Horas 4 Min.
4Přípravný rapid - listopad 2019 Sokol Buštěhrad 1 Horas 21 Min.
5TURNAJ VŠECH GENERACÍ 1 Horas 42 Min.
6Open Hradec Králové 2019 10. ročník mezinárodního šachového festivalu 3 Horas 1 Min.
7Otevřené MČR v bleskovém šachu 2019 - Achilleas Glass Open 3 Horas 34 Min.
8Otevřené MČR v bleskovém šachu 2019 - Hlavní město Praha Open 3 Horas 34 Min.
9Krásnodvorský tah pěšcem 2019 4 Horas 19 Min.
10Přebor Šachového klubu Bohnice 2019 6 Horas 58 Min.
11PILSNER URQUELL OPEN 2019 22. ročník turnaje v rychlém šachu 10 Horas 33 Min.
12Doprovodný turnaj při KP družstev mládeže 12 Horas 57 Min.
13Jihomoravský krajský přebor družstev mládeže 12 Horas 57 Min.
14Přebor klubu ŠK Dopravní podnik Praha 2019 - skupina C 13 Horas 30 Min.
15Přebor klubu ŠK Dopravní podnik Praha 2019 - skupina D 13 Horas 57 Min.
16Lázeňský pohár 2019 - Turnaj se zápočtem na FIDE a LOK ČR 13 Horas 58 Min.
17Přebor klubu ŠK Dopravní podnik Praha 2019 - skupina B 14 Horas 6 Min.
18Přebor klubu ŠK Dopravní podnik Praha 2019 - skupina A 14 Horas 12 Min.
19Prebor skol v sachu 2019, 2. stupen ZS Okresni kolo Breclav 14 Horas 56 Min.
20Prebor skol v sachu 2019, 1. stupen ZS Okresni kolo Breclav 14 Horas 57 Min.
21Prebor skol v sachu 2019, stredni skoly Okresni kolo Breclav 15 Horas 3 Min.
22Otevřený přebor Š.O. Praga - 1.A 15 Horas 6 Min.
23Oddílový přebor Slávie Děčín 2019/20 15 Horas 17 Min.
24RP škol BN + KH, střední školy, 2019 18 Horas 15 Min.
25RP škol BN + KH, starší žáci, 2019 18 Horas 16 Min.
26RP škol, BN + KH, mladší žáci, 2019 18 Horas 16 Min.
27Seriál šachových turnajů ve Vyškově 2019_3 19 Horas 7 Min.
284. turnaj Regionální žákovské ligy 2019/20 - region SE Benešov Dolní Kralovice - 23.11.2019 20 Horas 51 Min.
29Otevrene mistrovstvi CR amateru 2020 (FIDE Open rating max. 2199) 20 Horas 59 Min.
30Chomutovský král Podzimní 7. ročník 23 Horas 30 Min.
31Přebor ZŠ a MŠ Buštěhrad 2019 - kategorie 1 1 Días
32Přebor ZŠ a MŠ Buštěhrad 2019 - kategorie 2 1 Días
33KHŠS - Regionální přebor - skupina C 2019/20 1 Días 2 Horas
343. ročník Oddílový přebor Šk Frýdlant, z.s. 1 Días 2 Horas
35Okresní přebor Karviná 2019/2020 - základní část 1 Días 4 Horas
36Krajský přebor MKŠS 2019/2020 1 Días 6 Horas
37Okresní přebor Nový Jičín 2019-20 - základ 1 Días 13 Horas
38Regionální přebor SŠS 2019-20 - skupina C 1 Días 14 Horas
39Regionální přebor SŠS 2019-20 - skupina B 1 Días 15 Horas
40Okresní přebor družstev okresu Opava 2019 - 2020 1 Días 15 Horas
41Mistrovství Čech do 10 let 1 Días 16 Horas
42Mistrovství Čech do 8 let 1 Días 16 Horas
43Cascade OPEN 1 Días 16 Horas
44Klubovní přebor SK Šachy Chlumec 2019 1 Días 16 Horas
45Kobyliský koník 2019-2020 2. turnaj A 1 Días 16 Horas
46Regionální Přebor UH 2019/2020 1 Días 17 Horas
47Krajský přebor SŠS 2019/20 1 Días 17 Horas
48Jihočeský šachový svaz, 1. divize 1 Días 17 Horas
49Krajský přebor družstev Karlovy Vary 2019-2020 1 Días 17 Horas
50Krajský přebor I 2019/2020 - PDŠS 1 Días 17 Horas