Selección de torneo

Ordenar por

Federación seleccionada: Czech Republic (CZE)

Flag CZE
No.TorneoÚltima actualización
11. Open Bohumín 2018 - "A" Krajský přebor MKŠS, Okresní přebor OŠS Karviná 1 Horas 51 Min.
2Ricansky dvojblesk - HOLOMAJZNA 2018 6. rocnik 1 Horas 52 Min.
3Amatérský OPEN v Praze 25.-27.5.2018 4 Horas 35 Min.
4Memoriál Františka Říhy 3 ročník 5 Horas 14 Min.
5KVS EKODIVIZE turnaj 2018 6 Horas 5 Min.
6Memoriál P. Karla Traxlera 2018 8 Horas 16 Min.
7Bleskový den Mirka Jurky - 10.6.2018 v Bystrci 14 Horas 21 Min.
8Teplice Open 2018 International Chess Tournament (Regional Chess Championship of Ústí nad Labem) 16 Horas 39 Min.
9O putovní pohár 2018 17 Horas 17 Min.
1015. ročník Rejfířova memoriálu = přebor Prahy jednotlivců 2018 18 Horas 52 Min.
11Nominační turnaj pro Šachovou olympiádu 20 Horas 20 Min.
121. Open Bohumín 2018 - "Blitz", 9. Memoriál Ivana Jankovce Krajský přebor MKŠS, Okresní přebor OŠS Karviná 21 Horas 38 Min.
1342. VELKÁ CENA LITVÍNOVA 22 Horas 27 Min.
14Nepoměřice_rapid 22 Horas 28 Min.
15Nepoměřice_blesk 2018 22 Horas 28 Min.
16Zlínský šachový turnaj pro mládež 2018 - 3.turnaj STARŠÍ 23 Horas 46 Min.
17Zlínský šachový turnaj pro mládež 2018 - 3.turnaj MLADSI 23 Horas 47 Min.
18Krajský přebor seniorů 2018 ŠSLK 1 Días
19Memorial Karla Bartose 1 Días
203. májový turnaj v Červeném Kostelci 1 Días 1 Horas
21BŠŠ - "O krále a královnu šachových špuntů", turnaj mateřských škol 1 Días 1 Horas
22Okresní přebor Břeclav v bleskove hře - HUSTOPEČE 1 Días 1 Horas
23Chvaletická šachová olympiáda, 6. ročník turnaj 3, kat. C (2002 a mladší) 1 Días 1 Horas
24Chvaletická šachová olympiáda, 6. ročník turnaj 3, kat. B (2006 a mladší) 1 Días 1 Horas
25CHESS PROSTĚJOV 2018 OPEN 1 Días 1 Horas
26Chvaletická šachová olympiáda, 6. ročník turnaj 3, kat. A (2009 a mladší) 1 Días 1 Horas
27Turnaj Špuntů 2018, kategorie 6. třída a starší 1 Días 2 Horas
28Turnaj Špuntů 2018, kategorie 5. třída 1 Días 2 Horas
29Turnaj Špuntů 2018, kategorie 4. třída 1 Días 2 Horas
30Turnaj Špuntů 2018, kategorie 3. třída 1 Días 2 Horas
31Turnaj Špuntů 2018, kategorie 2. třída 1 Días 2 Horas
32Turnaj Špuntů 2018, kategorie předškoláci - 1. třída 1 Días 2 Horas
33Přebor Prahy v rapid šachu čtyřčlenných družstev 2018 Turnaj je kvalifikací pro účast v Poháru ČR v rapid šachu čtyřčlenných družstev 1 Días 2 Horas
34Zahradní přebor ŠK 64 Plzeň 1 Días 3 Horas
35BŠŠ - "O krále a královnu šachových špuntů", turnaj rodičů 1 Días 3 Horas
3643. Přebor města Vsetína 4.-11.7.2018 Open A 1 Días 4 Horas
3743. Přebor města Vsetína 4.-11.7.2018 Open B 1 Días 4 Horas
38My little Tourney 1 Días 5 Horas
39Praha-Memoriál Věry Menčíkové-204. VC ŠK DP Praha Rapid Open, 10.06.2018 Muzeum MHD - Vozovna Střešovice 1 Días 9 Horas
40Memoriál Roberta Vogela 2018 - 4. turnaj 1 Días 18 Horas
41Memoriál Roberta Vogela 2018 - 3. turnaj 1 Días 20 Horas
42O pohár města Klatov A 1 Días 20 Horas
43O pohár města Klatov B 1 Días 20 Horas
44Extraliga - Frýdek-Místek, Městská liga mládeže, 18. kolo 1 Días 21 Horas
451. liga - Frýdek-Místek, Městská liga mládeže, 18. kolo 1 Días 21 Horas
462. liga - Frýdek-Místek, Městská liga mládeže, 18. kolo 1 Días 21 Horas
473. liga - Frýdek-Místek, Městská liga mládeže, 18. kolo 1 Días 21 Horas
48Bohnické úterky - Hodinovky jaro 2018 2 Días 2 Horas
49WisCup_2018 2 Días 4 Horas
50Vršovický open 2018 jaro 2 Días 4 Horas