Selección de torneo

Ordenar por

Federación seleccionada: Azerbaijan (AZE)

Flag AZE
No.TorneoÚltima actualización
1Fuad Jafarov memorial 2020 -U12 3-9 January 8 Horas 29 Min.
217 Noyabr - Milli Dirçəliş Gününə hərs olunmuş Beyləqan rayon açıq birinciliyi - A qrupu 9 Horas 43 Min.
317 Noyabr - Milli Dirçəliş Gününə həsr olunmuş Beyləqan rayon açıq birinciliyi - B qrupu 9 Horas 43 Min.
4ELFIM Nərimanov filialı - "Şahmat üzrə beynəlxalq reytinq turniri" 050 458 40 50 9 Horas 50 Min.
52 №UGİŞM-nin birinciliyi (16-20.11.19)-Sumqyıt 10 Horas 19 Min.
6II dərəcə uğrunda yarış(16-20.11.19)-Sumqayıt 10 Horas 21 Min.
7Gəncə şəhər birinciliyi 2010-2011-ci il qızlar 10 Horas 48 Min.
8AĞ TOP HƏZİ ASLANOV FİLİALI, TƏSNİFAT TURNİRİ IV DƏRƏCƏ 16-20 NOYABR 2019 070 309 92 82 12 Horas 36 Min.
9AĞ TOP HƏZİ ASLANOV FİLİALI, TƏSNİFAT TURNİRİ III DƏRƏCƏ 16-20 NOYABR 2019 070 309 92 82 12 Horas 38 Min.
10AĞ TOP HƏZİ ASLANOV FİLİALI, TƏSNİFAT TURNİRİ II DƏRƏCƏ 16-20 NOYABR 2019 070 309 92 82 12 Horas 39 Min.
11"EDU Chess" Şahmat Klubu F.X.Xoyski 146. 012.514-17-78 077.533-00-17 3-cü dərəcə təsnifat turniri 16-20 noyabr 2019 saat 14.00 13 Horas 27 Min.
12HİRŞDK: II dərəcə 16 yaşadək (2003-cü il təvəllüdlü) "Milli Dirçəliş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi. 16 - 20 noyabr 2019-cu il 13 Horas 36 Min.
13HİRŞDK: III dərəcə 16 yaşadək (2003-cü il təvəllüdlü) "Milli Dirçəliş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi. 16 - 20 noyabr 2019-cu il 13 Horas 37 Min.
14HİRŞDK: IV dərəcə 12 yaşadək "B" (2007-ci il təvəllüdlü) "Milli Dirçəliş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi. 16 - 20 noyabr 2019-cu il 13 Horas 37 Min.
15HİRŞDK:IV dərəcə 8 yaşadək "A"(2011-ci il təvəllüdlü) "Milli Dirçəliş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi. 16 - 20 noyabr 2019-cu il 13 Horas 37 Min.
16HİRŞDK: sınaq yarışı 8 yaşadək(2011-ci il təvəllüdlü) "Milli Dirçəliş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi. 16 - 19 noyabr 2018-ci il 13 Horas 37 Min.
172-ci Dərəcə Təsnifat Turniri 16.11-20.11.2019 saat 12:00, Hövsan Mədəniyyət Sarayı 13 Horas 54 Min.
182-ci Dərəcə Təsnifat Turniri 16-20.11.2019 RŞK saat 12.00 14 Horas 3 Min.
193-cü Dərəcə Təsnifat Turniri 16-20.11.2019 RŞK saat 11.00 14 Horas 4 Min.
204-cü Dərəcə Təsnifat Turniri 16-20/11/2019 RŞK saat 10.00 Böyüklər 14 Horas 4 Min.
214-cü Dərəcə Təsnifat Turniri 16-20/11/2019 RŞK saat 10.00 Kiçiklər 14 Horas 5 Min.
22Bakı 4№li İOEUGİŞM "Bayraq gününə" həsr olunmuş 4 dərəcə(B) turniri 16-20 noyabr saat 10:00 14 Horas 16 Min.
23Bakı 4№li İOEUGİŞM "Bayraq gününə" həsr olunmuş 4 dərəcə(A) turniri 16-20 noyabr saat 10:00 14 Horas 16 Min.
24Bakı 4№li İOEUGİŞM "Bayraq gününə" həsr olunmuş 3 dərəcə(B) turniri 16-20 noyabr saat 12:00 14 Horas 16 Min.
25Bakı 4№li İOEUGİŞM "Bayraq gününə" həsr olunmuş 3 dərəcə(A) turniri 16-20 noyabr saat 12:00 14 Horas 17 Min.
26Bakı 4№li İOEUGİŞM "Bayraq gününə" həsr olunmuş 2 dərəcə turniri 13-20 noyabr saat 14:00 14 Horas 17 Min.
27Gəncə şəhər birinciliyi 2008-2009 cu il qızlar 14 Horas 30 Min.
28Gəncə şəhər birinciliyi 2012-ci il və daha kiçik qızlar 14 Horas 35 Min.
29Gəncə şəhər birinciliyi 2008-2009 cu il oğlanlar 14 Horas 48 Min.
30ELFIM Nərimanov- I DƏRƏCƏ YARIŞI ( 28 NOYABR-6 DEKABR) 050 458 40 50 15 Horas
31III dərəcə uğrunda yarış(16-20.11.19)-Sumqayıt 15 Horas 4 Min.
32IV dərəcə uğrunda yarış(16-20.11.19)-Sumqayıt 15 Horas 7 Min.
33Gəncə şəhər birinciliyi 2006-2007-ci il qızlar 15 Horas 10 Min.
34Gəncə şəhər birinciliyi 2004-2005 oğlanlar 15 Horas 13 Min.
35Gəncə şəhər birinciliyi 2006-2007-ci il oğlanlar 15 Horas 36 Min.
36Elfim Günəşli II dərəcə tuniri 15 Horas 48 Min.
37Elfim Günəşli III dərəcə turniri 15 Horas 49 Min.
38Gəncə şəhər birinciliyi 2010-2011-ci il oğlanlar 15 Horas 53 Min.
39Gəncə şəhər birinciliyi 2012-ci il və daha kiçik oğlanlar 15 Horas 58 Min.
40"EDU Chess" Şahmat Klubu F.X.Xoyski 146. 012.514-17-78 077.533-00-17 4-cü dərəcə təsnifat turniri 16-20 noyabr 2019 saat 12.00 16 Horas 3 Min.
41Grandmaster Chess Club - 16-20 Noyabr / saat 11:00 / Təsnifat turniri - IV Dərəcə 16 Horas 3 Min.
42Elfim NƏRİMANOV IV dərəcə 18-20 noyabr saat 10 :00 (050 458 40 50) Noyabr dərəcə yarışı 16 Horas 32 Min.
43"Ucar Payızı" Açıq rayon birinciliyi - 2019 16 Horas 45 Min.
44CHESSLAND Şahmat Klubu - IV dərəcə təsnifat turniri - 18-20 noyabr (saat 10:00) 17 Horas 19 Min.
45Grandmaster Chess Club - 16-20 Noyabr / saat 11:00 / Təsnifat turniri - III Dərəcə 17 Horas 25 Min.
4616-20 noyabr 2019 cu il tarixlərində Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyasında "Milli Dirşəliş Günü" nə həsr olunmuş lll dərəcə üzrə təsnifat turniri 17 Horas 34 Min.
47Elfim NƏRİMANOV Sınaq 18-20 NOYABR saat 10 :00 (050 458 40 50) "Noyabr dərəcə yarışı" 17 Horas 47 Min.
48"Təhsil2 RİM-nin 3 nömrəli RİOEUGİŞM (Nərimanov r) "Payız-2019" şahmat üzrə II dərəcə uğrunda təsnifat turniri 15-19.11.2019 1 Días 13 Horas
4917 Noyabr - Milli Dirçəliş Gününə həsr olunmuş Beyləqan rayon açıq birinciliyi - B qrupu 1 Días 15 Horas
50"Təhsil" RİM-nin 3 nömrəli RİOEUGİŞM (Nərimanov r) Payız -2019 şahmat üzrə III dərəcə uğrunda təsnifat turniri 15-19.11.2019 1 Días 15 Horas