Selección de federación    ECU Logo

Selección de torneo

Ordenar por

Federación seleccionada: Armenia (ARM)

Flag ARM
No.TorneoÚltima actualización
1T. Petrosyan Chess House Final U12 2 Horas 9 Min.
2Ավանի III կարգի որակավորման մրցաշար 3 Horas 20 Min.
3Գորիսի շախմատի դպրոց,3-րդ խումբ 14 Horas 46 Min.
4Վեդու 2-րդ հիմնական դպրոց 15 Horas 34 Min.
52-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Էրեբունի 17 Horas 27 Min.
63-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Էրեբունի 17 Horas 27 Min.
74-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Էրեբունի (I-ին խումբ- 15։00) 17 Horas 27 Min.
84-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Էրեբունի (II-րդ խումբ- 16։15) 17 Horas 27 Min.
9T.Petrosyan Chess House Final U10 17 Horas 31 Min.
10 Դավթաշենի շախմատի դպրոցի 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 18 Horas 16 Min.
114-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Նոր Նորք(Բ խումբ-16:30) 18 Horas 57 Min.
12Շիրակի մարզի 1/16 առաջնություն IV կարգայիններ 19 Horas 20 Min.
134-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Նոր Նորք (Ա խումբ-15:00) 19 Horas 32 Min.
142 Razryad Hrazdan 19 Horas 37 Min.
153 razryad Hrazdan 19 Horas 44 Min.
16CLASSIFIKATION FOR 3rd CATEGORY 19 Horas 46 Min.
17Loru marzi 1/8 ezrapakich 20 Horas 4 Min.
18T.Petrosyan Chess House Final U08 21 Horas 30 Min.
19Chess School of Abovyan is 10 year! 1 Días 12 Horas
20Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 2-րդ խումբ 1 Días 19 Horas
21Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 1 Días 21 Horas
22Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 2 Días 22 Horas
234-րդ կարգի որակավորման մրցաշար.Աջափնյակ 3 Días 1 Horas
24T. Petrosyan Chess House 1/2 F./Rapid-2 3 Días 20 Horas
25Grand Prix 2nd leg Jermuk 3 Días 21 Horas
26Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 4 Días 21 Horas
27IV կարգի որակավորման մրցաշար Հայաստանի շախմատի ակադեմիա 5 Días 19 Horas
28Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 5 Días 21 Horas
29T. Petrosyan Chess House 1/2F. U08 6 Días 18 Horas
30T. Petrosyan Chess House 1/2F. U12 6 Días 18 Horas
31T. Petrosyan Chess House 1/2F. U10 6 Días 18 Horas
32CLASSIFICATION FOR IV CATEGORY-2 6 Días 20 Horas
33CLASSIFICATION FOR IV CATEGORY-1 7 Días 20 Horas
34Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 7 Días 21 Horas
35Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 8 Días 21 Horas
36Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 8 Días 21 Horas
37 Դավթաշենի շախմատի դպրոցի 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 12 Días 17 Horas
38Շիրակի մարզի 2018թ. առաջնության 1/32 Կարգ չունեցողներ 14 Días 20 Horas
39Autumn - 2017 16 Días 20 Horas
403 կարգի որակավորման մրցաշար Մալաթիա Սեբաստիա 21 Días 19 Horas
414 կարգի որակավորման մրցաշար Մալաթիա Սեբաստիա 21 Días 19 Horas
422nd Yerevan Open 21 Días 20 Horas
43<<Սահմանապահ Կոթի>> եզրափակիչ թիմային առայնություն 24 Días 19 Horas
44T. Petrosyan Chess House 1/2 F./Rapid-1 24 Días 21 Horas
45Հայաստանի Անկախության օրվան նվիրված արագ շախմատ (վետերաններ) 27 Días
46IV կարգի որակավորման մրցաշար 27 Días 19 Horas
47Tournament dedicated to Independence Day 27 Días 21 Horas
48Կայծակնային մրցաշար նվիրված Ազգային Ինքնորոշման Տարելիցին` սեպտեմբերի 21-ին 27 Días 23 Horas
49Անկախության 26-րդ տարեդարձին նվիրված մրցաշար Նուբարաշեն շախմատի մարզադպրոց 28 Días 19 Horas
50Լևոն և Կարեն Գրիգորյանների 70-ամյակին նվիրված հուշամրցաշար 37 Días 23 Horas
Advertisement