Επιλογή ομοσπονδίας    ECU Logo

Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Montenegro (MNE)

Flag MNE
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
124. Prvenstvo Crne Gore za mlade sahiste - B14 2 Ώρες 37 λ.
224. Prvenstvo Crne Gore za mlade sahiste - B16 2 Ώρες 51 λ.
324. Prvenstvo Crne Gore za mlade sahiste - G18 3 Ώρες 5 λ.
424. Prvenstvo Crne Gore za mlade sahiste - G16 3 Ώρες 6 λ.
524. Prvenstvo Crne Gore za mlade sahiste - G14 3 Ώρες 12 λ.
624. Prvenstvo Crne Gore za mlade sahiste - G12 3 Ώρες 14 λ.
724. Prvenstvo Crne Gore za mlade sahiste - G10 3 Ώρες 17 λ.
824. Prvenstvo Crne Gore za mlade sahiste - G8 3 Ώρες 19 λ.
924. Prvenstvo Crne Gore za mlade sahiste - B18 3 Ώρες 22 λ.
1024. Prvenstvo Crne Gore za mlade sahiste - B8 4 Ώρες 1 λ.
1124. Prvenstvo Crne Gore za mlade sahiste - B12 4 Ώρες 5 λ.
1224. Prvenstvo Crne Gore za mlade sahiste - B10 4 Ώρες 12 λ.
13Third Saturday Djenovici MNE IM V - 2018 20 Ώρες 32 λ.
14Third Saturday Djenovici MNE FM V - 2018 21 Ώρες 27 λ.
15ECU European Amateur Chess Championship 2018 - U2300 Open 23 Ώρες 28 λ.
16ECU European Amateur Chess Championship 2018 - U2000 Open 23 Ώρες 28 λ.
17ECU European Amateur Chess Championship 2018 - U1700 Open 23 Ώρες 29 λ.
18ECU European Amateur Chess Championship 2018 - U1700 Women 23 Ώρες 36 λ.
19Rapid turnir "Zeta 05-2018" 14 Ημέρες 13 Ώρες
20Prvenstvo Kolašina 15 Ημέρες
21Montenegro Team Cup 2018 20 Ημέρες 6 Ώρες
22Osmi Memorijal "Branko Vukmanovic" - Tivat 29 Ημέρες 22 Ώρες
23Meč Đukic Nikola - Kozul Zdenko 38 Ημέρες 6 Ώρες
24Brzopotezni turnir "Zeta 01-2018" 39 Ημέρες 23 Ώρες
25Pionirska liga 2018 - proljecni dio 51 Ημέρες 1 Ώρες
26Rapid turnir SK "Plavsko jezero" - 2018 51 Ημέρες 1 Ώρες
27Montenegro Individual Championship 2018 - Semifinal 51 Ημέρες 1 Ώρες
28Third Saturday Djenovici MNE IM III-2018 56 Ημέρες 1 Ώρες
29PRVENSTVO PLAVA 2018 77 Ημέρες 3 Ώρες
30Third Saturday Djenovici MNE - GM II-2018 82 Ημέρες 20 Ώρες
31Third Saturday Djenovici MNE - IM II-2018 82 Ημέρες 20 Ώρες
32Third Saturday Djenovici MNE - FM II-2018 82 Ημέρες 20 Ώρες
33Rapid turnir "Zeta 04-2018" 83 Ημέρες 3 Ώρες
34Open Rapid Trebjesa Februar 2018 91 Ημέρες 17 Ώρες
35IV Memorijal Djordje Konjevic 98 Ημέρες 2 Ώρες
36Rapid turnir "Zeta 03-2018" 105 Ημέρες 13 Ώρες
37Memorijalni turnir "Dragoje Drago Adzic" 119 Ημέρες
38Bozicni rapid turnir "Zeta 02-2018" 131 Ημέρες 19 Ώρες
39Memorijal turnir "Zoran i Vuko 2018" 131 Ημέρες 19 Ώρες
40Novogodisnji brzopotezni turnir - Berane 2018 131 Ημέρες 19 Ώρες
41Novogodisnji rapid turnir "Zeta 01-2018" 138 Ημέρες 16 Ώρες
423. Open SK "Buducnost" 144 Ημέρες 18 Ώρες
43Third Saturday Djenovici MNE -IM XII - 2017 146 Ημέρες 3 Ώρες
44Third Saturday Djenovici MNE -FM XII - 2017 146 Ημέρες 5 Ώρες
4512. novogodisnji sahovski turnir za djecu Kotor 2017 146 Ημέρες 21 Ώρες
46PRVENSTVO PETNJICE 2017 147 Ημέρες 1 Ώρες
47Djecje prvenstvo SK "7.oktobar" Podgorica za 2017 kategorija djevojcice 147 Ημέρες 2 Ώρες
48Djecje prvenstvo SK "7.oktobar" PG za 2017 kategorija djecaci 147 Ημέρες 2 Ώρες
49Prvenstvo Kolasina 2017 150 Ημέρες 19 Ώρες
50Otvoreno prvenstvo Podgorice u sahu za 2017 godinu do 15 godina G9 151 Ημέρες 1 Ώρες